Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwona73

dotacje unijne dla przedsiebirstw

Polecane posty

chcialabym sie dowiedziec czy ktos kto prowadzi dzialanosc gospodarcza otrzymal dotacje unijna. A jezeli tak to w jakiej branzy dziala i w jaki sposob tego dokonal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zamierzam się starać
mój znajomy ma firmę budowlaną.... dostał zwrot kosztów za zakup urządzeń, połowę.... była to dotacja dla mikroprzedsiębiorstw.... mówi, że najwięcje punktów dostał za zadeklarowanie pracowników... ja też chce się starać, działam w innej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. ja mam zamiar sie starac o kredyt unijny dla mlodych przedsiebiorcow, ale nie wiem jeszcze co i jak. mam jeszcze rok szkoly po ktorej zdobede dyplom i mam zamiar zaczac swoja dzialalnosc. powoli zaczynam sie dowiadywac o tym. jezeli cos bedziecie wiedzialy to prosze napiszcie:) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz*kawka
Tak jak najbardziej jeśli chcecie wiedzieć na co dostaje sie najwięcej i najczęściej sprawdzcie na stronie internetowej punktu pośredniczącego dla danego priorytetu. Dla Śląska na stronie http://www.garr.pl/ tam też szczegółowe wskazówki na temat ich wdrażania. W tym roku już nie ma możliwości, ale może w następym. Warto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawko, czy mozesz podac adres stronki takiej dla Warszawy? bylabym bardzo wdzieczna. Czy sama ubiegalas sie o taki kredyt czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×