Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Askal

Zakochałem się w mojej przyjaciółce...

Polecane posty

Gość Askal

W zeszłym roku poznałem przez neta dziewczynę. Jest w moim wieku, mieszka 30 km odemnie. Początkowo rozmawialiśmy sobie co kilka dni i nie brałem tej znajomości na poważnie. Jednak po kilku miesiącach codziennych rozmów zżyliśmy się ze sobą i mówiliśmy sobie o rzeczach, których nikomu innemu nie mówiliśmy... Widziałem ją do tej pory 2 razy, rozmawiamy tylko przez gg. Pewnego dnia (jakieś 2 miesiące temu) ona napisała do mnie z problemem, jak sobie poradzić ze swoim chłopakiem. Poczułem wtedy ukłucie zazdrości, ale nie pamiętam co jej wtedy odpisałem. Po tym, co ona mi pisała wywnioskowąłem, że chyba jest zakochana w tym kolesiu, a ze mną już prawie nie rozmawia (najwyżej raz na kilka dni). Jak mam jej dać delikatnie do zrozumienia, że ona znaczy dla mnie coś więcej i czy wogóle mam dawać jej taki znak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gin I.
przygoocuj ja ostro to cie pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!! uwaga: / / / / gdybym miał chomika to bym na nim grał opoiwedziałbym wam co chomik zachomikował --- co my kurwa tu robimy my tu mlecza naparzymy oblejemy klawiaturę i ruszymy górną churę --- wypiredalać głupie zbuki - takie daję dziś nauki --- co my kurwa tu robimy my tu mlecza naparzymy oblejemy klawiaturę i ruszymy górną churę --- to jest temat dla elity ... jednak zbytnio pspolity monty lubi wdychać mlecze kiedy słonko piecze wtedy się luzuje wielce i spuszcze spodnie na szelce === wypierdalać śmiecie jedne wypierdalać na komende bo w komendzie dziki pies wykarmi i zrobi z was \"eS\" --- w chuj ludzi, ale jazda to już jest dziesiąta gwaizda --- naga prawda o facetach jest taka że każdy z nich posiada ptaka ptaszek lubi do dziupli wskakiwac i się tam często wychowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyku bzyku
ja bym sobie odpuścił....potraktowała Ciebie jak przyjaciela...chciała męskiego punktu widzenia, pomogłes jej jak mniemam. Jak bedziesz naciskał albo dawał aluzje....to zostaniesz źle odebrany i Ona będzie żałowac ,że cokolwiek tobie mówiła...po prostu zerwie z Toba kontakt, to tylko i aż internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askal
może i racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askal
kiedy z nią rozmawiam wkładam małego do stacji dyskietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×