Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Gość obys nie zabil nikogo
tyle sie mowi zeby uwazac.. ze to zaden szpan jechac szybko... wierz mi ze ja moglabym sie pochwalic ciekawszymi rzeczami i to nie na ziemi..... ale nie.. nie zaszufladkowalam jesli naprawde ci zal tego kota bylo. stosunek do zwierzat moim zdaniem kolosalnie duzo mowi oczlowieku.....a troche odebralam jako ironiczna te twoja wypowiedz.... ok ale juz nie przeszkadzam.....zmywam sie i zostawiam was zebyscie dograli wasze sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
nie chce tak na forum tyle o sobie opowiadac... a Ty co studiujesz?(pewnie w rewanzu tez nie dostane odpowiedzi;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys nie zabil nikogo - ja też mam jesze parę rzeczy, którymi mógłbym się pochwalić:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
sukcesywnie znaczy ze nawet udalo mi sie cos zlowic;) i to nie 1 czy 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się:) w takim razie musimy na mniej publiczne medium przejść:) Ale może jeszcze kilka pytań?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
zadawaj....najpierw Ty musisz mnie "sprawdzic", w koncu to Ty szukasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja:) ile masz lat? czego teraz słuchasz? czy lubisz swoją pracę? kiedy ostatnio miałaś chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
racja ile masz lat? ----->20, ale w styczniu bede miec juz 21;) (i powtarzam-nie osadzaj ludzi po wieku!;) czego teraz słuchasz?----->cinematic orchestra,amon tobin,mogwai..itp itd. czy lubisz swoją pracę?---->nie za bardzo,ale to,co robilam jeszcze niedawno "w miedzyczasie" lubilam kiedy ostatnio miałaś chłopaka?-------->w styczniu Moze Ty sie zrewanzujesz odpowiedzia na pyt 2,3 i 4(z poprawka-"dziewczyne")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
za młoda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Smashing Pumpkins (ale z Twoją muzą mnie zaskoczylaś - co to?:)) 3. tak 4. w listopadzie :) scharakteryzuj w kilku slowach idealnego partnera (wiem, że tacy nie istnieją:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda bo fajnie się czytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
kreatywny, nietuzinkowy, otwarty,szczery,rozsądny(!) nie bede rozpisywac o takich rzeczach jak wiernosc, zaufanie itp bo w zwiazku to podstawa.. mozna by wymieniac duzo wiecej, ale jak stwierdziles-idealow nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
potwierdzam...czyta się Was fajnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
czyta się Was fajnie---------->no mamy nadzieje,ze macie dzieki nam frajde;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic o wyglądzie zewnętrznym?:) czy jesteś materialistką? tzn. czy imponuje Ci posiadanie rzeczy, samochód, snobistyczne ciuchy itd. itp? czy malujesz paznokcie na czerwony lub różowy kolor? jaką książkę teraz czytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
w moim przypadku to frajdą tego nazwać nie można, ale mimo to rozmowę podglądam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
nic o wyglądzie zewnętrznym? ---> mowiac o ideale, raczej przychodza mi do glowy cechy , niz wyglad... (no ale....niech ci bedzie...1 pytanie mam o wyglad, jestes blondynem, brunetem..??) nie, nie jestem dziewczyna ubierajaca sie na rozowo, przyklejajaca sobie tipsy i robiacą balejaż...wiec typowy dla nich materializm tez moja cecha nie jest:) jaką książkę teraz czytasz?---->po raz kolejny moja ulubiona czyli "fabula rasa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda bo fajnie się czytał
o Myslałam, że Słoneczny uciekłeś od kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda bo fajnie się czytał
dużo nas tu podgladaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciemnym blondynem z szarymi oczami, a więc niedorobionym 100% aryjczykiem:D czy spotykałaś się kiedykolwiek z kimś poznanym na necie? Ja uprzedzając Twoje ew. pytanie - nie, nigdy;) Ulubiony club w Wawie lub inne miejsce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
ja jestem cały czas na bieżąco w podglądaniu tej rozmowy i próbuje wejść od kilkunastu minut na topik "kto nie może spać niech się wpisze...", ale bezskutecznie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
no ja sie przyznam ze zdarzylo mi sie spotkac z kims tak poznanym;) a jesli chodzi o miejsca, to raczej btwalam niz bywam, bo ostatnio nie mialam czasu na wypady knajpiane, a jak juz bywalam to zdecydowanie sa to "przytulne" male knajpy, a nie miejsca w ktorych ludzie obijaja sie o siebie..zdecydowanie lubie nastroj i pewna dyskrecje..(a nazw nie podam, bo co niektore osoby znajac juz tyle dan\ych i w dodatku miejsca, w ktorych mozna mnie spotkac, moglyby mnie rozszyfrowac) :);) A Ty gdzie bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
hmmm...rozumiem, że nie możecie spać i jednocześnie nie możecie dostać się na forum... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
wiele lubi brunetow-to fakt...ja nie mam nic przeciw ciemnym blondynom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też podgladam
tak od czasu do czasu , sprawdzam czy cos z tego bedzie:) z forum zrobił sie czat buu ale to mi sie akurat podoba :) ide juz spac wiec jutro zobacze czy sie chociaz mailami wymienili czy skonczy sie na gadaniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×