Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

ja też mniej bywam bo ostatnio sporo pracą zajęty jestem. I też nie lubię spędów;). A więc jesteś dosyć popularną osobą na tym forum?:) Jak myślisz, które z nas pierwsze \"wymięknie\'\" i stwierdzi, że musi iść spać bo wcześnie wstać trzeba jutro (dziś)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
nie jestem popularna osoba na forum, postow moich niewiele raczej, ale wiem(wlasnie przez takie zdradzanie pewnych danych) ze jest tu kilka osob, ktore znam;) jesli chodzi o to, kto pierwszy wymieknie, to mysle ze -mimo iz Ty wstajesz wczesniej-JA...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
to może zacznijmy obstawiać...będzie coś z tego czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czy jeżeli poprosiłbym Cię jutro o spotkanie - zgodziłabyś się? (dajmy sobie jeszcze z 5 min.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
gdybym jutro nie miala do zalatwienia tych spraw, o ktorych Ci wspominalam, to pewnie tak (bo zapomnialam dodac, ze czasem lubie tez spontanicznosc....aczkolwiek nie od przesady;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
ale to,ze mam te sprawy do zalatwienia, to tez jakis plus, bo mozemy lepiej sie poznac piszac jeszcze przez jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ryzyko:) Tak Iwona34 myślę, że te sprawy są na tyle ważne, żeby być wyspanym załatwiając je:) Jutro też jest dzień;) może zaczernisz nick bo się podszyje ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze trzymam kciuki
ale coś mi sie zdaje że ... konczcie juz bo usypiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz,ze nie podszylaby sie jakas ciekawsza \"iwona34\"?;);) to co? pora spac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
nie, niech nie kończą...mnie już totalnie wciągnęło w czytanie tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. Może ciekawszej nie ma:) Ja mogę jeszcze pobyć, ale ta 4:30:O Może umówimy się na wieczór?:) Wirtualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce umawiac sie jakos bardzo konkretnie, ale mysle ze 22-23 powinnam sie pojawic tu na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze trzymam kciuki
dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male jest piekne
mam 23 latka jestem drobna kobietka, ale hulac to potarfie jak tornado(skromnie mowiac) obawiam sie ze odleglosc moze byc problemem, gdyz mieszkam sporo km od Wawy ehhh a tak lubie tancowac :-) wiecie o czym marze...o tym zeby moja przyszla polowka byla takim samaym wielbicielem parkietu jak ja :-D achhh... rozmarzylam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda bo fajnie się czytał
No ja już wczoraj do domu wróciłam, myślałam, że jednak cos więcej się rozwinie. mmnhnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi podgladacze chcieliby wszystko w tempie blyskawicznym;) cierpliwosci ludzie..;);) dobry wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wszystko co na dzis zaplanowalam, udalo sie zalatwic bez wiekszych problemow..i nawet wczesniej skonczylam zalatwianie tych spraw niz myslalam:) (no ale oczywiscie zaspalam...) a jak u Ciebie? duzo ryb zlowiles?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - ciesze się, że dzonek u Ciebie Ok. Niestety, nie mogę powiedzieć, że sukcesywnie połowiłem:):O Wyniki marne, ale ta przyroda:) Kontynuujemy nasz quiz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, powinienem się przygotować - będę improwizował:D Jaki sport uprawiasz (jeżeli:)), hobby, etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×