Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Gość super sie was cztyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to jest plus znajomosci przez neta, ze mozna wymienic sie pewnymi \"istotnymi\" informacjami zanim sie zdecyduje na spotkanie...no, ale oczywiscie jest tez minus - taki, ze tak gorzej jest \"wyczuc\" osobe, trudniej stwierdzic czy tak faktycznie jest jak ona mowi..Moja doswiadczenie jesli chodzi o takie znajomosci jest tez raczej niewielkie, ale majac chocby takie moge powiedziec, ze tez uwazam za to nie jest najgorszy sposob na poznanie kogos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
Oczywiście jak zawiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście je zawiodły wszelkie możliwościto internet jest jedyną ewentualnościai taki sposób poznawania jest bardzo wygodny siedzisz i piszesz co tylko chcesza rzeczywistość to zupełnie co innego-----------> nie mam poczucia ze zawiodly wszelkie mozliwosci i ze jest to dla mnie jedyny i ostateczny sposob na poznanie kogos...a jesli chodzi o wygode i szczerosc to rowniez kwestia podejscia..i ze wszystkim co mowisz zapewne mozna by polemizowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam - że smutna jesteś. Sorry:O Ja nie mam problemu z poznawaniem ludzi w jakikolwiek sposób. A z tymi poznanymi w necie i tak kończy się w realu - czy to nie to samo? Chyba to nawet lepiej bo o tak poznanych ludziach wiemy o wiele więcej i np. ja nie muszę tracić czasu, żeby sie przekonać, że ta właśnie poznana w realu niby fajna dziewczyna jest np. pustą blacharą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadal szukasz jej w necie:):) widze ze trzymasz sie twardo swoich postanowien;) i dobrze:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona34 - czy to wielka różnica, że spotkam Cię tu, w metrze, knajpie czy w parku?? Przecież jeśli uznamy, że jest ok to nie ma znaczenia. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
ja nic nie mam do ludzi z netu...kiedys sie spotkalam z facetem poznanym w takich okolicznościach i nic nie mam przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to wielka różnica, że spotkam Cię tu, w metrze, knajpie czy w parku?? Przecież jeśli uznamy, że jest ok to nie ma znaczenia. Czy się mylę?--------> nie, nie mylisz sie...wedlug mnie tak wlasnie jest...dlatego napisalam do \"ja uwazam\" ze tak samo jak na ulicy czy na poczcie mozna poznac kogos tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
Oj mylisz się;);)Ja jestem szczęśliwą kobietą:):):)Pełną optymizmu, szczęścia i radości:):):)Widzisz nie potrafisz jednak wyczuć intuicyjnie jacy ludzie są w rzeczywistości:):):):-D:-DTak samo możesz poznać w normalny sposób kobietę, nie patrząc na jej wygląd a na jej wnętrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - więc właśnie! niektórzy ludzie mają chyba radochę przypinając łatę, że inni są beee bo np. poznają fajnych ludzi przez net (i może dzieki temu będą szczęśliwsi:)) Może to ich zazdrość zżera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam------>Ty tez nie potrafisz wyczuc intuicyjnie....my nie jestesmy zdesperowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
to chyba przez tą reklamę "Mam na imię Wojtek i tez mam 12 lat" a tu 50llatek śliniacy sie do komputera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam - jeżeli jesteś taką fajną i szczęśliwą kobietą to dlaczego tu jątrzysz i strzykasz jadem:P Ogarnij się i otocz siebie swoją wspaniałośicią:D dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
A czego niby mam zazdrościć?;);):-DNie jestem taką osobą:):)ale po tym stwierdzeniu mogę się domyślać, że każdy myśli po sobie;););)Ja nie musze nikogo szukać przez internet;););) A tak na marginesie nie musze mieć również dobrej intuicji, ponieważ w taki sposób nie zawieram znajomości:):):) Życzę wam miłej pogawędki:):)i randki:):):)Powodzenia:):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
ja uwazam Cie rozgryzła:) a to spryciula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam--------intuicja przydaje sie czaasem tez w innych sytuacjach;) nie wiem, w jaki sposob stwierdzilas,ze randka bedzie (moze jednak intuicyjnie hihi) w kazdym badz razie nie-dziekujemy;););) ja rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy skoro Ja uważam poszła spać, możemy kontynuować??, czy jednak włożyła łyżkę dźiegciu do beczki miodu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
mozemy kontynuowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
Słoneczny------------>Skończ tą ironię i sarkazm.Spokojnie, to nie powód do zdenerwowania:):)Widzę, że jesteś człowiekiem impulsywnym. Prawda chyba Ciebie zabolała;);), a nie miałam takiego zamiaru:):). Powodzenia w życiu osobistym :):):) Pozdrawiam wszystkich serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos czuje ze dzis dla mnie nie jest odpowiedni dzien na polemike;););) ja zadalam pytanie o Twoje studia i chyba na nie nie dostalam odpowiedzi;) ekonomia? marketing? zarzadzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×