Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Ja uważam - tak mnie zderwowałaś, że rzuciłem komputerem o ścianę:D. I co ja teraz zrobię bez netu?:O Przyjdzie umierać:D Ja uważam - przecież pożegnałaś się już. Podglądasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
mam pytanie:) czemu tak własciwie szukasz partnerki?przeciez na wesele mozna iść samemu?Czy moze uniknąc pytan rodziny: a czemu sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona34 - z pytaniem o studia byłem pierwszy;):classic_cool: Wszystkiego po trochu - studia MBA. Następne poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - jasne, że można iść samemu. Ale obecnie wiekszość ludzi chodzi parami na weselicha, więc to pewne utrudienie \"zabierać\" komuś partnerkę do tańca:D Poza tym, myślę, że na weselu można dobrze poznać drugą osobę i np. dzięki temu dalej kontynuować znajomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nurtuje mnie jedna rzecz...bo wiadomo jestes facetem, wzrokowcem, zwracasz uwage na wyglad..(co oczywiscie nie oznacza,ze my-kobiety tego nie robimy hehe)..powiedz mi jaki \"styl\"(nie wiem jakiego slowa powinnam użyc) ubierania u kobiet preferujesz.. W koncu jesli mielibysmy sie spotkac milo by bylo gdybym nie odstraszyla Cie na wstepie;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, Iwona - dla mnie dziewczyna powinna mieć gust. Co to oznacza? Dla każdego pewnie co innego. Trudno mi to opisać. To się po prostu widzi na pierwszy rzut oka:), czuje. Cokolwiek bym nie napisał i tak nie oddam istoty rzeczy:O Musisz zaufać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...wiem juz ze nie lubisz \"rózowych landrynek\" wiec polowa sukcesu juz jest;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się:) Więc cały ten \"folklor\" jest dla mnie mocno beee:P No i tak generalnie - nie cierpię sztucznych kwiatów.. Pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
słoneczny strasznie ugodowy jestes;)chociaz wątpie czy jakby wysłoczyla kobieta w dresie to czy byłbys zadowolony:) a co do rózowych landrynek niekazda jest głupią,pustą blacharą,nie ma co uogólniac:) ps.daleko mi do takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - gdybyśmy umówili sie na rowerek to dres jest jak najbardziej ok:) iwona34 - ja mam jeszcze mnóstwo pytań:) Ale chcę zachować równowagę:) Dlaczego trudności z formułowaniem?:) Różowym landrynkom mówimy zdecydowanie NIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
no tak,zapmnialam ze na rower dres jest w sam raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wyznaje zasade \"niech samo sie mowi, niech samo sie dzieje\";);) a tak powaznie, to po prostu zawsze uwazalam, ze wszystkiego sie dowiem w swoim czasie itp..Moze jest cos, co chcialbys mi o sobie powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - na prawdę trudno mowic mi o stylu ubierania i gustach kobiet. Moze powiem, że klasyczny i zrównoważony z nutą szaleństwa:D Dobór kolorów jest dla mnie ważny. Dobór dadatków. No i genaralnie preferują jak dziewczyny ubierają się w spódnice:) Kobieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczny--->to moze zeby ulatwic sobie, to ja spytam jaki ubior Ty preferujesz? garnitur, dres czy jeszcze inny?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że w temacie relacji damsko-męskich to mogę o sobie powiedzeć, że nie jestem mistrzem pierwszego wrażenia. Z premedytacją. Raczej odkrywam się przed ludźmi stopniowo. I z doświadczenia wiem, że jest to dobry sposób na tworzenie odpowiednich relacji z innymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raczej nie \"roztaczam\" wszystkich swych \"urokow\" na wstepie..;) poznawanie i dochodzenie do pewnych wnioskow,opinii jest dosc duza przyjemnoscia;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
chyba zebrali sie tu romantycy,co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnitur - tak, czasami w pracy jeśli mam jakieś spotkania i od czasu do czasu gdy mam ochotę:) Generalnie raczej luźny i prosty styl, bojówki, t-shirt, jakaś bluza lub koszula. Dres - gdy sportowo działam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
hmmm,a czy nosisz moze okulary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zebrali sie tu romantycy,co?----------->romantycy??heh..no ja uwazam ze chyba w kazdym pewien romantyzm gdzies siedzi...ja przy tym jednak nadmienie, ze nie jestem rozkojarzoną romantyczka, patrzaca na relacje damsko-meskie jak na telenowele..;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
co do soczewek i okularów. nie mam nic przeciwko bo sama stosuje soczewki:) nie przesadzajmy niektóre tenelowele są śmieszne np."Brzydula" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy lubicie siebie? Swoje cechy charakteru, wygląd zewnętrzny. Ewentualnie co chcialybscie w sobie zmienić?;) telenowele - z uporem fujj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja telenowel zdecydowanie nie ogladam..jesli chodzi o ogladanie tv, to musze przyznac, ze w ogole tv to nie jest za bardzo moje medium;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
własciwie to nie przeszkadza mi moja osoba;) moge powiedziec ze lubie siebie.A z wyglądu tez jest ok.,raczej nic bym nie zmieniala oprócz wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×