Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

więc właśnie i vice versa:) No oboje wiemy, że lepiej dowiedzieć się o sobie trzeba tutaj troche. Szczerość to podstawa - zawsze. A szczególnie tutaj! Ja się sam sobie dziwię, że wyszedłem z tą propozycją, ale generalnie odczuwam pewnien dyskomfort zwiazany z tym, że nie mowisz o pewnych rzeczach z racji na możliwość rozpoznania. Moze gg wiec - choć ja go prawie nie używam.. Poźniej skype, póżniej fotka, poźniej ewentualne spotkanie - chyba taka naturalna droga netowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak Ci pasuje, to jeszcze dzis popiszmy tutaj, jutro ewentualnie przejdziemy na gg.. wiec mozesz zadac mi tu jeszcze kilka bardziej oficjalnych pytan, nieoficjalne bede jutro lub w ciagu kilku nastepnych dni;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o \"naturalna droge netowa\" to ta znajomosc, o ktorej wspominalam ze mam takowa na koncie,przebiegala w nieco innym porzadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:) Ciekawe czy dziewczyny Nas podczytują dziś trochę;) Gdzie byłaś na wakacjach? Gdzie lubisz jeździć? Czy masz grono przyjaciół? Ty też zadawaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze tak;) wiedza ze pojawiamy sie miedzy 22 a 23;);) Na wakacjach bylam u rodzinki na pare dni, a tak poza tym to obowiazki zatrzymaly mnie w wawie;) ale jesli mialabym teraz mozliwosc gdzies pojechac, to mysle ze wybralabym sie w gory..albo gdzies za granice ze znajomymi...(tak, znajomych posiadam:) ).. Grono raczej niewielkie, ale zupelnie wystarczajace:) Mowilam,ze z zadawaniem pytan u mnie roznie bywa;) chyba jest tak m.in. dlatego,ze nawet nie wiem jakim 31latkiem jestes;) nie rozgryzlam Cie jeszcze;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomosc wedlug porzadku takiego: najpierw widzielismy sie, pozniej slyszelismy, pozniej pisalismy na gg i dzwonilismy na zmiane, znajomosc telefoniczna trwala kilka miesiecy, pozniej bylo pierwsze spotkanie...i kolejne...i kolejne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie typy 31 latków wyróżniasz?----> 31latkowie "powazni" i "niepowazni" ;););) a zakonczenie znajomosci bylo kilka miesiecy po rozpoczeciu;).. a bylo z powodu pewnych roznic, ktore wyszly na wierzch w trakcie znajomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnic, których nie udało się zniwelować rozumiem. Ja jestem poważnym 31 latkiem z poczuciem humoru (mam nadzieję:) ) Promiscuous coffee - 🖐️:) Właśnie dostałem mejla od dosyc dawno nie widzianej kolezanki. Chce się spotkac, a wiem, że zamierza za mąż wychodzić. Wiec domyslam się że zaproszenie na slub lub i wesele - wiec może sie okazac, że nie na styczen tylko np. na październik szukam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec może sie okazac, że nie na styczen tylko np. na październik szukam-------->rozumiem ze dwoch..czy jednej i tej samej?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierszy to kolezanki, drugi to kuzynki - i życzę im żeby jedyny w życiu:) Iwona - to scharakteryzuj tego niepoważnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierszy to kolezanki, drugi to kuzynki - bardziej mialam na mysli,czy szukasz dwoch partnerek czy jednej;) ale w sumie nieistotne;););) NIEPOWAZNY 31LATEK- mezczyzna 31 letni, w gruncie rzeczy zachowujacy sie jak mniej wiecej moj rowiesnik;);) nie w glowie mu praca (choc ja posiada),firma, podatki,a raczej wypad do kina,na koncert (jesli interesuje sie muzyka oczywiscie;) ), na piwo..Nie mysli o zakladaniu rodziny, a raczej o wyszumieniu sie;) ojj i jeszcze wiele mozna by na ten temat mowic, ale mysle ze zamysł moj chwyciles:);););) spotykalam sie z niepowaznym 29latkiem , to cos wiem o tym;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanka
w sumie z ciekawosci słoneczny->jaki jest Twój stan cywilny???? masz zwierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dalej uważam, że jestem poważny:) ale to kino, koncert lub piwo?:O Takie rzeczy też robią poważni:D No i zastanawia mnie ta rodzina.. Bo przecież Ty w styczniu bedziesz miała dopiero 21 lat a spotykając sie jakby z poważnymi facetami - powiedzmy w moim wieku musisz brac pod uwagę, że będą chcieli zakładać rodzinę... Dla mnie to jest jak najbardziej ok, ale ogólnie kobiety w Twoim wieku to raczej nauka, kariera lub właśnie to wyszumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no moze nie osiolek od razu...ale nie zrozumielismy sie nieco\" - bo ja w ogóle nie brałem po uwagę, że dwie:) wiec nawet nie pomyslałem w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaanka 🖐️:) kawaler z pierwszego tłoczenia:) Mam psa wspólnie z bratem, kotkę wspólnie z Mamą a w przyszłym roku zakładam akwarium:) bo na razie nie mam gdzie postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... niestety tak sie przyjeło w moim sposobie postrzegania -ze Ci przystojni czyt. w moim typie, wolni :) faceci po 28 roku życia przeważnie są popaprańcami emocjonalnymi... i chyba się w tym zatracam bez konsekwencji mówiąc \"nigdy więcej\"...:) pozdrawiam, czytam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy robia powazni, ale zdecydowanie rzadziej niz niepowazni;););) heh..tzn ja nie chcialam powiedziec,ze spotykajac sie z kims starszym i nazwijmy to \"powaznym\", mysle o zakladaniu rodziny...bo fakt jest taki,ze mama na razie nie chcialabym zostac;);) aczkolwiek zona moglabym;);) hehe. chodzi mi o to, ze wielu facetow po 30 ma juz rodziny i w miare ustabilizowane zycie.. dlatego wspomnialam o tym drugim typie 31latka, ktory pod ten schemat nie podchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee - o kurcze, ja właśnie przetłumaczyłem sobie Twojego nicka bo nie znałem wyrazu:classic_cool: > pomieszany, bezładny, różnorodny, rozwiązły, uprawiający seks z wieloma osobami, wyuzdany< - i taka może być kawa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż Iwona, nie zawsze w życiu wychodzi do końca jak byśmy chcieli. Ja w październiku wstępnie planowałem slub na ten rok, ale nie wyszło... Rodziny nie mam ale ustabilizowane życie - tak. Hm, Żonka - to brzmi pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×