Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

:) czy wszystko musi mieć głębszy sens, rozwiązła kawa.. niby tylko Twoja a maja ja wszyscy... a ja po prostu lubię kawe bardzo :) bardzo mocno ;) heh daleko mi do rozwiązłości , i do kawy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta - dobrze, że napisałaś \"przeważnie\":) A z jakim typem urody tacy popaprani faceci są?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, jak widzisz, sloneczny,na niektore pytania nie ma odpowiedzi;);) no chyba ze beda spoznione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakim typem urody tacy popaprani [--->>> emocjonalnie!!!]faceci są?-> niestety nie ma reguły:)) dlatego u mnie funkcjonuje podział na popapranych emocjonalnie i szalonych poetów ( Ci z reguły nie doceniają swojej wyjątkowości) Promiscuous coffee-> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczny zmieniasz obiekt zainteresowań na podgladaczki!! :), przepraszam za opóźniena w odp., ale tu mam troszke rzeczy do zrobienia i tak z doskoku podpatruję, nie nie blond ok ale nie dla mnie :) różowe ciuszki ok ale nie dla mnie , białe spodnie ok ale nie dla mnie itd. itp. ps. muszę założyc chyba topik for me.. na to wesele w październiku :) ale brak mi weny twórczej, zdradliwa wena raz jest raz jej nie ma. kawy nie przypominam , bo mam większe rozmiary- główny powód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee - nie nie zmienam, choć przecież nic jeszcze nie postanowione:D Tak rozmyslam nad tym \"poważnym\":), o którym rozmawiam z Iwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie o ostatni zwiazek...jaki byl powod rozstania?(jesli nie chcesz mowic tu na forum nie musisz, ale pytanie zadalam;);) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 słyszycie mój szloch..??? ;) Słoneczny.. a nie mogę się tak z kims z neta umówic, jak as tak czytam to sobie wyobrażam.. Ciebie juz przypisałam do kolegi jednego więc bym sie pewnie zdziwiła przy spotkaniu.. a inaczej chyba nie potrafię , 20 na żone Iwona to ciut za wcześnie chyba... rzeczywiście zależy od stopnia wyszalenia się , choć sama mam 22 i juz bym wolała wracac do domq z mężem w śtodku, gorzej z dziećmi... kurcze nie po to sie uczę tych strasznych rzeczy żeby zaraz niańczyć niunki małe nie mam potrzeby bycia kurą domową. nie porozumiewajcie się bez słów... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee --------> na zone 20 jeszcze by uszlo, ale na mame raczej za malo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytnie;) może jednak nie tu:) Powiem tylko, że nie trwał on dlugo, ale w początkowej fazie myslałem, ze to już Ona. Z różnych, wzajemnych powodów okazało sie, że jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee - \"Ciebie juz przypisałam do kolegi jednego więc bym sie pewnie zdziwiła przy spotkaniu..\" - to opisz tego kolegę i dlaczego zdziwiła?:) Masz tu kolegów (w Wawie)? A ja tak wlasciwie to mieszkam pod Wawą - tak dla jasności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogolnie rzecz biorac \"nie szukalam na sile\";);) i chyba nie bylo nikogo na tyle \"odpowiedniego\" zeby wchodzic w zwiazek...a bycie dla bycia, albo tylko po to zeby zapomniec o bylym mnie nie interesuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczny->w Wawie bywam raczej edukacyjnie- pozwiedzać stolicę :) na codzień mieszkam w Gda, a teraz rozgaszczam się u rodziców... :) w Warszawie znajomych nie mam , bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, do kolegi przypisałam ze względu na wiek (30) resztę pozostawiam wyobrazni (swojej ;) ) zdziwiłabym się bo nie byłbys nim jakikolwiek bys nie był masło maślane, kolega powiedzmy sympatyczny, szukajacy żony :D przystojny, troszkę z innego \"świata\", naprawdę ciekawy człowiek, mam mały problem z jego brakiem wyksztalcenia... i nie oceniam inteligencji, bron Boże ale nie wiem czy to czasem nie jest brak ambicji.. ->tu chyba nie pasujesz, zaraz mi się dostanie od kogoś za to wykształcenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×