Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

to milo, bo to oznacza ze jestesmy nieco podobni:) ;) a ja nie wierze w przyciaganie sie przeciwienstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee - no to prawie pasuję - oprócz tego wykształcenia i pewnie przystojnośći, bo ja to chłopak z żurnala raczej nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja też - zresztą w żadnym moim związku wojen nie toczylem:) hmm, coraz więcej tych podobieństw. Oby nie fizycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.....no wiesz, ja to moze jeszcze jakos bym zniosla gdybym okazalo sie ze spotkam sie z jakas dziewczyna (zawsze moglaby zostac moja przyjaciolka ;);) ), no ale Ty z facetem to raczej na wesele bys nie poszedl;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do pytań:) Myslisz, ze jeżeli się zdecydujemy spotkac to powinniśmy wymienić się zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno faceci lubia uproszczenia;) wszystko ma byc proste,jasne,klarowne;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ma być, ale nie jest. Ooo, Iwona - \"podobno faceci...\" ja tam bym do jednego worka wszystkich facetów nie wrzucał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywista;) nie zauważyłem. Sredno lubie slyszeć, ze faceci to są tacy, a tacy itd. itp. Afirmacja jednostki:D Iwona - przeoczyłas moje pytanie? Wyżej tam troszkę jest..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam:O 🌼 chyba w takim razie powoli czas do łóżka.. No dla mnie jesteś już na tyle ciekawą (tajemniczą) osobą, że musiałabyś być facetem, zebym wymiękł (no to pojechałem na ostro:D:D:D ) No ale przecież tutaj jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz:) Może nie powinienem pisać, że nie jestem jak z żurnala..:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie jeszcze spac bardzo nie chce. Zegarek na 6 nastawiłem, ale o ktorej wstanę...?;) hej Iwona, żeby nie wyszło że My jacyś brzydcy jesteśmy:D Ja tam w prasie już byłem, coprawda lokalnej, ale zawsze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez spac sie nie chce, zegarek na 6:30 nastawilam, ale jutro to juz musze o 6:30 (góra o 7) wstac na 100% (nie tak jak ostatnio 3 godziny po czasie;) ) no ja z prasa tez mialam co nieco do czynienia;););) ale na okladke nie zdecydowali sie mnie wstawic;);) i nigdy sie ie zdecyduja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyrzuty sumienia, że to przeze mnie o wygląd się rozchodzi.. i jeszcze coś - czy mi sie zdaje czy sama podgladam!!! hallo!!! w każdym razie ja juz aśkam dobranocki dla Wszystkich (obecnych i nieobecnych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby się nie okazało, że będziemy najbrzydszą parą na weselu:D:D:D (jak pojdziemy oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff....ale.... wujek Heniek i ciocia Jadzia napewno beda? bo jak ich nie bedzie to niestety bedziemy tą najbrzydsza para;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą, będą. Tylko się spóźnią. Zawsze tak robią:D A do stycznia to może jeszcze jakiś chirurg pomoże?:D Ja w każdym bądź razie zaczynam uczuć sie Corela, coby foty przed wyslaniem trochę podpicować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×