Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

dzis jestem:) i jesli tylko Słoneczny sie pojawi, to - Promiscuous coffee - powinnas miec lekture do poduszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Też jestem, coprawda w 100% nie będę mógł sie poswięcić konwersacji, bo troszkę pracy mam:O Ale mam podzielną uwagę:) Iwona:) - gdzież byłaś ja Cię nie było?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
hmmm...jak Słoneczny ma wlaściwie na imię? Ja również dziś jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) bylam w domu, ale niespodzinie mnie rodzinka odwiedzila, i nie chcialam zaniedbywac obowiazkow \"gospodyni\";) Jak Tobie minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BuleczQa -------->o logomedii bylo juz glosno gdzieniegdzie, wiec ja podziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to jest logomedia, ale też podziekuję;) Aprops, Iwona udzielasz sie gdzies na serwisach randkowych? Dzień pracowicie mija, bo jeszcze pracuje - na rano musze skończyc:O Gospodyni:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na portalach randkowych mnie nie znajdziesz;) A Ciebie, jak rozumiem, tez tam nie ma, tak? U mnie teraz leniwie raczej, dzien tez raczej srednio pracowity...Aura mnie zniechecila do wszelkiej wzmożonej aktywnosci;) Dzisiejsza aktywnosc to taka wlasnie typowa dla gospodyni - rozmaite babskie domowe robotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
cóż...mało satysfakcjonująca ta Twoja odpowiedź dotyczaca imienia...ale skoro ma to pozostać tajemnicą to nie będę wnikała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie udzielam:) Znaczy się umiesz gotować, piec, szydełkować?:) Ja mam sporo pracy bo malo czasu - jutro od 12 zaczynam zajęcia w szkole. Co z naszym gg?:) Jak przejdziemy to nasza działalnośc epistolarną zaniedbamy:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
zgadywać możemy w nieskończoność...mam wymienić wszystkie imona męskie na S...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, vanilia sky - w końcu nie ma ich tak dużo na S. Myslałem, że strzelisz i może trafisz. Iwona strzeliła - ale nie trafiła:) Mam na imię Sławek. Miło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
nam też jest pewnie miło, prawda Iwona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jeszcze aktualne
:) pasuje jak ulał ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to co wymieniles potrafie:) oprocz tego pare innych rzeczy tez:) Na gg przechodzimy dzis czy moze jutro (skoro dzis i tak - jak mowisz - piszesz \"z doskoku\")? Mysle,ze nie musimy zaniedbywac tutaj naszej pisaniny...od czasu do czasu mozemy zapewnic naszym czytelniczkom jakos opowiastke do poduszki;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
chcecie zniknąć już z forum... ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, czy Ty jesteś rodowitą warszawianką?:) Może na gg jutro, bo jak dziś to pewnie z pracy nic nie wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś męki tu..
szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
to co...? teraz na raz dwa trzy wszyscy ujawniamy swoje imiona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro aktualne...
to jak 34 letnia iwona się czuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, rodowita warszawianka nie jestem... A moze w takim razie skonczymy dzis pisac, zebys nie zaniedbal obowiazkow za bardzo? nie chce zebys przez nasza rpozmowe czegos waznego nie zdazyl zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×