Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Witam :) ja tez wracam do szkoły.. chlip chlip, jak zawsze w środku wrzesnia muszę nadrabiac zaległści zrobine w semestrze ;) . Sławek asystentem zostaniesz? skoro bedziesz na uczelni pracował :) doktoracik.. Ja się juz przedstawiałam , ale co mi tam Ania (oryginalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zdecydowałem, że będę dalej się uczył na studiach MBA. Zajęcia trwają co tydzień przez pół piątku i całą sobotę:O przez 14 miesięcy 2. w miedzyczasie dostałem propozycję prowadzenia wykładów w soboty i w niedziele na studiach podyplomowych (jako wykładowca:D) 3. nie zrezygnowałem ze swoich studiów. 4. prawdopodobnie będę prowadzil 4h zajęć w niedzielę (jako wykładowca:)) w takim razie czy ja sie nadaję na prowadzenie zajęc??:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie będę prowadzil 4h zajęć w niedzielę -----------> w sobote mozemy sobie darowac rozmowy na forum czy gg;) z troski o Twoja forme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee 🖐️ może Ty powiesz co studiujesz??:) Doktoracik - niee, chyba nie mam czasu i wystarczającej ilości szarych komórek, a z uczelnią bardziej na serio to moze za 1,5 roku, ale kto wie, ja sam nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze niedawno myslalam o drugim kierunku studiow, ale jednak powiedzialam \"na razie nie\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona:) tak sobie myslę, ze Wszyscy sie przedstawili... wiec może na dobranoc wskoczymy na gg i Twoje imię poznam:) Tak na króciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tu raczej nikt nie rozpozna :) , z resztą jakby nawet to żadnych głupot(tylko troszeczke.. :D )nie pisałam na innych topikach. ..::matematyka finansowa::..- czarna magia w zadaniach ;) fatalny kierunek ale lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee - matematyka finansowa:classic_cool:, to cos w moim obszarze;) Łatwo pewnie nie jest, ale jakby co to się do Ciebie zgłoszę na korki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
mam znajomą, która studiuje wspomniany tutaj kierunek i potwornie narzeka... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
przyszedł czas na pożegnania...to ja też dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marudzę ale nigdy bym nie zmieniła, do tego zaczynam od stycznia coś na zarzadzniu i ekonomii uzupełniająco więc za kilka lat skończe w końcu edujację- wieczna studentka... Vanilia sky - fajny film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
czy przewidujecie spotkanie tutaj jeszcze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimaaa
to trzymam mocniutko kciuki Sloneczny aby ci sie udalo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
ej no przeczytałam cały topik..co prawda od 17 do 1 strony :D czyli wspak bo mi się spodobał, a wy sobie poszliście..... ale wrócicie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×