Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

hmm topik polega na tym, że mamy tu Sławka(Słoneczny chłopak) z braku laku szuka dziewczyny z którą pójdzie na wesele do kuzyna.. główna kobietka w topicu jest Iwona (nikt nie wie o niej nic wiecej, sympatyczna dziweczyna więc uważamy, że pójdą razem) czasem wtrącam się ja - odpadłam w przedbiegach ze wzglądu na odległość do Wawki, i Vanilia(Natalia :) ) poza tym kilka innych podgladajacych i cieszacych się cudzym szesciem osóbek.. to chyba na tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
hmmm...wyczerpujace podsumowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
nic dodać nic ująć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee >>> dziekuje to juz wszystko wiem...wiecie co oni mi tak jakos od razu do siebie posowali ... wnioskuje ze topik bedzie trwal przynajmniej do stycznia...to jeszcze go troche posledze ...choc Sławek chyba juz nie masz co szukac na Twoim miejscu poszlabym z Iwona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
z pewnością rozmowy na forum skończą się znacznie wcześniej...a ja jestem starsznie ciekawa finału tej o to historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
jest ktoś tutaj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wiec teraz 2 wyjscia: albo poczekac na brakujące ogniwo:) albo same rozbudowac dyspute;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sie powtrącac (a co mi tam.. ;) ) ale niedługo musze zająć się książkami niestety.. no to Iwona jak tam rozmowy na gg? czy może przerzuciliście się juz na tel/skype. a spotkanie będzie?? (ciekwaska jestem strasznie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
jestem ponownie, na chwilkę odeszlam od komputera....dobry wieczór...u mnie smutno i beznadziejnie, znowu ojciec na mnie nawrzeszczał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie wiem o facetach
Uwielbiam wesela!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promiscuous coffee ------->tak, przeszlismy na gg i tam prowadzimy rozmowy...Zeby zaspokoic Twoja ciekawosc ( ;) ) to powiem Ci, ze spotkanie jest w planach, ale konkretnej daty jeszcze nie ustalilismy;) a co u Ciebie? jak Ci minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia sky ----> a przynajmniej mial podstawy do tego? nabroilaś coś? czy on po prostu musial wyladowac na kims swoj kiepski nastroj i padlo na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nakrzycz na tatę Vanilia następnym razem ;) Dzien minoł stanowczo za szybko... nie wiem kiedy... a przez to nie wyrabiam sie w moim grafiku ;) poza tym ogólny marazm wkacyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
u mnie w domu wrzaski są nieodzownym elementem każdej rozmowy, a dla mojego ojca wszystarczy nawet najbardziej błahy powód, aby wszcząć kolejną kłótnie...za tę dzisiejszą bynajmniej nie czuję się winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia sky ------> przykro mi...mam nadzieje,ze niebawem sytuacja sie choc troche uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
ja się jednak obawiam, że to nigdy się nie skończy, pocieszający w tym wszystkim jest jednak wyjazd na studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia sky----> wyjazd na studia pozwoli ci napewno nieco odetchnac od tej calej sytuacji w domu... Przynajmniej bedziesz miala troche spokoju, ciszy... z dala od notorycznych klotni.. a jesli chodzi o Sławka, to zdecydowanie tak;) ..pelna organizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz się cieszę że wyjeżdżam za tydzień, męczy mnie to mieszkanie z rodzicami- za stara jestem ;) ale nie będę miała internetu... a już się uzależniłam... no to skoro Słoneczny taki zorganizowany to go będziesz musiała troszkę rozluznić, bo nerwicy sie chłopak nabawi.. a wysłaliście sobie zdjecia... :D kochacie się do szleństwa i nie możecie bez siebie zyć ;) :) ;) ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
o ile wiem, to wesele nie prędko, więc spieszyć się nie muszą...a topik i tak prędzej czy później pewnie opuszczą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×