Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

ojj....ale my do stycznia mamy sporo czasu;) ;) mysle ze jesli Twoje uzaleznienie od podgladania nas bedzie bardzo silne i jesli bedziesz bardzo chciala byc na bieżaco, to wpadniesz kiedys do kafejki int. i przywitasz nas na forum;);) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafejka może nie , ale u znajomych będę sprawdzać od czasu do czasu, bo mam tu na kafeteri swój topic(taki tak zdrowotny ;) ) i muszę go kontrolować (muszę /chcę ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wybaczylam:) choc informacjami na temat babskich przypadlosci moglybysmy sie podzielic;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
skoro tak tłumnie wybaczacie to i ja się do tego procederu przyłączam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
zniknęłam ale o to i jestem po przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
chyba mi się z błędem napisało ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie juz zdarzyło zdradę wybaczyć , nawet nie żałuję choć nic dobrego z tego nie wyszło ;) no i tez miałam małe co nieco za uszami .. upss... ;) ;) ide nadrobić straty w wiedzy i licze, że jutro dostane jakies info co do spotkania , fotek itd.itp. bez presji oczywiście... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
wybaczamy i to, czy tym razem nie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan Franciszek Miodek (ur. 7 czerwca 1946 w Tarnowskich Górach) – znany językoznawca, piszący o tzw. kulturze języka polskiego; profesor i dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego chyba by ze mna nie poszedł... za wysokie progi.. i taki wiek by mi juz przeszkadzał, jemu pewnie też- to jak iść na wesele z wnusia ;);) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczamy, pod warunkiem ze bledy sie nie beda powtarzac co chwila;););) na razie jest dobrze, wiec nie bede marudzic:) ale-zapomnialam dodac-ze notoryczne popelnienie bledow potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
cóż za imponująca zgodność... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się boję.....(serio) przyznam,że lubię jak ludzie piszą i.... a ugryze się w język ;) 🌼 co ja taka niegrzeczna dziś jestem, że tyle mi wybaczać musicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×