Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

romantyk raczej z takim na weselu uu super zabawa, bo i noca gwiazdki zazy z Nia zobaczyc, i zatanczyc:) ja bym brała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
też już się żegnam...dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
miło Was widzieć i dziś na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
hmm. też mam wesele .ale prze moment nie pomyślałam, ze można poszukac kogoś w internecie :) no proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
I jak idzie selekcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleeeńka - wszędzie można:) selekcją bym tego nie nazwał - raczej trafnym wzajemnym wyborem. Jest w trakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
atmosfera w domu jak zwykle nerwowa i wykańczająca, ale jakoś się jeszcze trzymam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia sky
czasami pomagają, lecz niestety nie zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
no to życzę powodzenia. Jeśli moge ci doradzić... to powiem tylko tyle, że fajnie by było gdyby dziewczyna miała pojęcie o tańcu bądx kochała muzykę. to masz pewność, ze nie zasiądzie za stołem i nie spędzi tak całego wesela. Jakiś czas temu tez miałam problem bo nie wiedziałam kogo zaprosić na połowinki Uniwersyteckie. Zaprosiłam chłopaka z którym właściwie tylko raz rozmawiałam. Biedny przejechał dla mnie niemalże cała Polskę z Wrocławia do Olsztyna...ale za to jak on tańczył!!! cała noc nasza!! I parkiet również!! Od godz 21.00 do 4.00 non-stop. Nóg nie czułam. Że nie wspomnę, że dziekan i jego małżonka byli nami zachwyceni. Na koniec podeszli i życzyli miłej zabawy.... hmmmm piękny wieczorek. Nie zawstydził mnie ani razu. niestety nie moge go zaprosić na wesele bo jest za granicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę bo jak schaboszczaka nie będzie to po imprezie, kryteriom odpowiadam to sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
kochanie. Świetna partnerka i nawet nie bedziesz chciał schodzić z parkietu. No ewentualnie jakieś jedzonko :) BO przecież z czegoś trzeba czerpać siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mam do Was pytanie kulinarne:D (kiedys prowadzilem ankiete w tym temacie wsród kolezanek-i mam na ten temat własną teorie:)) a mianowicie: Czy lubicie śledzie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
najbardziej w sosie pomidorowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 hej!!!!! znow was dzis dorwalam...ale znajac zecie to pewnie za chwile idziecie spac...nie wiem ale jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci jak przychodze to sie zmywacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×