Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Gość Masa kra
Rany! wy zawsze tak po nocach czatujecie na Słonecznego az w koncu sie pojawi?? kurcze co za poswiecenie zeby zostać osobą towarzyszacą na weselu faceta którego tak naprawde nie znacie a który moze być podstarzałym łysiejącym grubym 45 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się tu nie wpisywałam,tylko sobie podczytywałam,ale...... do autora/ki posta u góry......starzejący się ,łysy ,45-latek też może być cudownym kompanem do zabawy i rozmowy,więc cóż dziwnego,że odpowiada im oczekiwanie na człowieka godnego zainteresowania a niech to sobie będzie 60-latek z poczuciem humoru i chęcią do rozmowy,który potrafi swoją osobowością zainteresować drugą osobę to na tyle pozdrawiam stałych bywalców tego tematu a w szczególności Iwonę i Słonecznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi mi sie
TO JA MISAKO ZAPOMNIALAM HASŁA I LOGUJE SIE INACZEJ coz moze moze Soneczny to 40 latek ale moze jednak mowi prawde:-) zreszta nic nie wiem wiecej ale dalej mam ochote isc na wesele lub jakiś bankiet jako osoba towarzyszaca bez obaw nie chodzi mi o sponsoring ;-) ale rzeczywiście Sloneczny pojawia sie tu bardzo poźno gdy ja juz spie bo musze wstać o 6 rano zeby zebrać sie do pracy:-) ale jakby co to zawsze mozemy podagać moj NUMER GG 8352104 ( mam 24 lata) pozdrowienia dla wsystkich! Misako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Agami :classic_cool:;) Mam nadzieję, że jak dożyję do 45 to bez brzuszka raczej;), a z łysiną to może być różnie. W każdym badź razie Ojciec mój łysy jeszcze nie jest więc mam szansę:) Rzeczywiście pojawiam się dosyć późno, ale mam sporo zajęć ostatnio. W każdym bądź razie obiecuję się poprawić:) Tymczasem trzymajmy kciuki za reprezentację, bo widzę, że atakują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może bym broniła, ale tpik umiera smiercią naturalną .. ;) ;) do pani w górze, tak czekamy a pózniej marzymy całymi nocami o Słonecznym, czytamy topik po kilka razy zdanie po zdaniu by móc sie rozkoszowac każda nawet najkrótsza chwila spedzona z nim i reszta tych nieudacznych dziwewuch jak ja :o złosliwa dzis jestem.. :D yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje,istnieje:) i dzisiaj jej pewna część udalo mi sie zwiedzic;) (niestety nie zupelnie w celu podziwiania - hihi- a zalatwiania spraw).. Ja aktualnie nadrabiam straty kalorii, ktore dzis spalilam;);) uzupelniam braki kofeiny, ale nie kawa, a kopiko;) a jesli chodzi o matematyke, to pomimo studiow hymanistycznych, z matematyki zdawalam mature:) ot, taka jestem wszechstronnie uzdolniona;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się pochwalić maturą z polskiego, ale to mało oryginalne :O tym bardziej niezbyt ciekawe, bo za moich czasów ;) starej matury amnesti nie było .. nic szczególnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz, ile egzaminow na wrzesien Ci przeszlo? ile za toba? a ile przed Toba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
no cóż.... skoro Słoneczny może być łysiejącym 45-latkiem, to skąd pewność, ze my nie jesteśmy 60-letnimi babciami szukającymi młodego chłopca :) do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te pytania nie znam odpowiedzi , ale strzelaj dalej może trafisz... poproszę inny zestaw... szkoda gadać ;) ;) ;) na dzień dzisiejszy mam czyste konto warunkowe :D postaram się aby takie pozostało :) a Tobie studia bez atrakcji mijają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większosc semestrów juz niestety za mna a nigdy bez bonusów sie nie obyło :) jak studia moje długie tak nigdy :D bardzo z reszta lubię tan okres poprawkowy , wtedy jestem taka zorganizowana grzeczna studentka ms :classic_cool: także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...w to zorganizowanie wrzesniowe nie watpie;) ale....tak mi dobrze bez niego;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby koniec dyskusji
przestańcie gadać na gg........... chodźcie tu i dajcie ludziom poczytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
Hej, witam wszystkich stałych bywalców tego topiku! Podpatrywałam sobie was z ukrycia, a dzis może sie do Was odezwe dla poprawy humoru:) Mam wielki sentyment do znajomości zawieranych przez internet, gdyż sama takiej doswiadczyłam, jednej jedynej coprawda, ale za to jakiej:) wasz fanclub sie rozrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Słoneczny mi powiedzial, ze zacznie sie Wam zalic,ze jestem nieugieta!!!;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
No cóż cienie i blaski popularności, choćby takiej na forum kafeterii. Legelnych "gapiów" jest już sporo, a pewnie takich w ukryciu jeszcze więcej. Gdybyście tak stąd zniknęli to by sie zaraz o Was dopominali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim:) Ja to nawet zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że tak późno i krótko tu jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz musimy pamietac o dyscyplinie..;) od dzis czy jednak od jutra??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdecydowanie musisz zmienic proporcje, bo coraz wiecej Twoich fanek sie pojawia;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×