Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

ale na forum zapomniales chyba zaznaczyc, do kiedy kandydatki moga sie zglaszac;) juz Ci cos mowilam o tym, ile my czasu potrzebujemy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
Ja tam na wesele sie nie polecam, jakoś wygibasy mi nie wychodzą:) Tak tylko" pokibicuję". a jak u was z tańcem towarzyskim, dobrze pląsacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia__ - ja podręcznikowych kroków to raczej nie mam opanowanych, ale w tańcu lubię puścić wodze fantazji, czuję się wtedy na luzie - wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
zwłaszcza po toascie za zdrowie młodych bardzo przyjemnie puszcza sie wodze fantazji i improwizuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Nie chce mi sie czytać całego topiku,ale przez 5sron przebrnęłam.Mam pytanie:wymieniliscie sie juz zdj? Moim zdaniem to ważne coby uniknąc ewentualnego rozczarowania;)Całkiem inaczej sie potem rozmawia,jesli wies zjak dana osoba wygląda,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
To prawda że fajnie wiedziec jak wygląda osoba po drugiej stronie kabla, ale żeby rozczarowanie? Słoneczny, chyba nie podawałes wytycznych co do physis swojej ewentualnrj partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.K.A.S.I.U.N.I.A. 🖐️ wymieniliśmy, bo też stwierdziliśmy, że to ważne. No i jakoś tak bardzo się siebie nie wystraszyliśmy bo kontynuujemy znajomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakze by inaczej:) jakby nie byl \"fajny\" (cokolwiek to okreslenie oznacza) to pewnie bysmy juz nie pisali;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszemy i tu i tu. Znaczy sie wiecej \"tam\" ale na formum można też w większym gronie porozmawiać na ciekawe tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale, Słoneczny, zapomniales dodac, ze na gg tez rozmawiamy na ciekawe tematy;);) np teraz hehe;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eno widzę ,że znajość idzie pełną parą;) .Fajnie powiem Wam szczerze,fajnie.Mam nadzieje,ze pojdziecie razem na to weselisko i będziecie sie wspaniale bawić.A swoją drogą to poznałam kiedys przez net faceta z Warszawy-przystojniak ze hoho i bylismy razem 8 miescięcy:)Dojazdowo bo dojazdowo,ale fajnie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
A słuchajcie, bo widze tu chyba jakąś nieścisłość dziejową, choć może się myle...Nie widziałam żebyście na tym forum podawali sobie namiary(gg czy mail) Skąd je macie, możecie nie odpowiadać, pytam bo mnie to zaciekawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, .K.A.S.I.U.N.I.A. , czy akurat czytalas ten fragment topiku, ale my mamy byc najbrzydsza para na weselu (po wujku i cioci)...nie bedziemy para taka ze ho ho;);) (to tak a propos \"przstojnosci\" Słonecznego i mojej urody) ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, odpowiem Ci, bo to zadna tajemnica, namiary byly, ale poprosilam o usuniecie postow, w ktorych podalismy swoje kontakty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,na pewno nie jest tak źle;) W końcu Słoneczny miał niezłe wymagania-ładna,zgrabna i powabna:D nie mnie to oceniać,ale jesli chodzi o \"styl pisania\" to Iwonka musi być bardzo fajna dziewczyną.Słoneczny chyba też jest inteligentny.Ja jestem z kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia__ - wymieniliśmy nr gg, tylko Iwona poprosiła admina, żeby usunął - i zrobił to szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
Aha, to dobrze zrobiłaś bo tu sporo " żartownisiów" sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×