Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Gość misia__
Nastawiłam sobie wode na herbatke i wróciłam do kompa, obym nie zapomniała. Juz mi się to 2 razy zdarzyło i dwa czajnki sie sfajczyły;) Teraz gotuję wodę w rondelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia---> a nie masz czajnika z gwizdkiem albo dzbanka elektrycznego, co sie sam wyłączy?;) tak uniknelabys wszelkich incydentow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
Gwizdek za głośno gwizdał, więc go nie używałam, a teraz juz wcale nie mam czajnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uwazaj, bo jak gotujesz w rondlu i nie przypilnujesz, to moze Ci cala woda wyparowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
A wy co preferujecie, kawę czy herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawe staram sie ograniczyc, mimo iz ja lubie....a ograniczajac kawe, przejde na herbate (tą tez lubie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
Ja jedną kawke dziennie max. Najbardziej lubię taką prawdziwie zaparzoną jakimiś tajemnymi sposobami w kawiarni, w której są kawy o przeróżnych smakach. Na ale na codzień zadowalam sie kawką z ekspresu, z mlekiem i cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
A tak nieco z innej beczki...w koncu to topik o weselu. Jakie dania podawane na weselach lubicie? Ja przykładowo lubie barszczyk z krokiecikiem, za to flaków bym nie tknęła. Bigosik ewentualnie i oczywiście słodycze- uwielbiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, slodycze to podstawa i dla mnie:) ja raczej z dan goracych zjadam surówki;);) no chyba ze danie jest bezmiesne to zjadam cale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jestem kulinarnym minimalistą w sensie ilości spożywanych dań. Preferencji też za bardzo nie. Poza może traumatycznym przeżyciem z przed lat z weselnymi ozorkami:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia__
Tym smakowitym akcentem sie pożegnam i przyłożę głowe do poduszki. Może jeszcze się pojawię innym razem, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek
Przeczytalem ten topic od deski do deski. Myslalem ze nie dam rady:) Na poczatku bylo bardzo ciekawie, potem juz troche mniej ale dalo sie czytac. Oprocz mnie czyta Was pol Polski:)) Jestem tylko ciekawy czy Slawek to rzeczywiscie taki przystojniak. Iwona napisz prosze troche o jego wygladzie. To ze Ty jestes atrakcyjna to juz wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) a Ty to jestes poniedzialek...? ten jacek poniedzialek??;);) i stad te pytania o Slawka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek
Rozszyfrowalas mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oprocz tego ze jestem atrakcyjna (ale to juz wiecie,hehe) to jestem tez inteligentna;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiczór:) Iwona się nie wypowiada bo żaden ze mnie przystojniak:D Może raczej uroczy brzydal, że ja się tak wyrażę:) No, ale chyba mam coś w sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleeeńka
oj, jo,joj!!! nie było mnie tylko 2 dni a tu takie swawole na forum!! czyżby casting dobiegł końca?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×