Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodkamalinka

Jak karmić szczeniaka yorka?

Polecane posty

Gość karolla88
Też zmawiam tą karmę i też przez internet. łatwo i szybko. A kupuję ją juz od dawna i nie zamierzam zmieniać, najlepszy wybór, zdrowy i pewny skład dla rozwoju psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie miska z sucha karma zawsze stoi pelna. do tego oczywiscie woda. dostaje tez mokra karme odpowiednia dla niego czyli dla malych psow z bozity. raczej nie dawkuje mu jakos jedzenia, je ile chce tyle ze zdrowa sprawdzona karme bez gmo, i wiadomoego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu tosiowi kupije od małego bozite i się nią zajada . Jest wybrednym psiakiem a ta karma mu odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ta karma mokra z bozity jest świetna . Moja Boni tez się nią zajada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacko0
ile i jak często to może weterynarza zapytaj, i tak będziesz musiala isc na pierwsza wizyte z pieskiem. my naszego beagle'a karmimy metoda barf i kupujemy karme barf primex. podobno takie zywienie jest bardzo dobre dla pieskow i rzeczywiście nasza psinka nie ma już doelgliosci zoladkowych od czasu zmiany diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Bardzo dużo z Was poleca bozite. Zaczęłam się nad nią zastanawiam bo niby jest bez GMO i konserwantow. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Zdecydowanie ja też polecamy te karmy, są właśnie pewnej jakości, bez sztucznych dodatków, ale co najważniejsze dla mnie mój pies w końcu przestać mieć problemy żołądkowe i kłopoty z kupą, odkąd zmieniliśmy karmę wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 3.01.2019 o 07:44, Gość Annnkanana napisał:

Zdecydowanie ja też polecamy te karmy, są właśnie pewnej jakości, bez sztucznych dodatków, ale co najważniejsze dla mnie mój pies w końcu przestać mieć problemy żołądkowe i kłopoty z kupą, odkąd zmieniliśmy karmę wszystko się unormowało.

Dzięki bardzo za odpowiedz 🙂 właśnie się skusiłam i skorzystam z ich gwarancji jakosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zawsze z zaleceniami podanymi na opakowaniu, mysle ze kazdy producent umieszcza takie rzeczy na opakowaniu. ja podaje swojemu karme z bozity i jest wszystko jasno i prosto napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

My tez kupujemy bozite i tam jest rozpiska jak podawać karmę ale oczywscie każdy zna swojego pupilka najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaKa

Wiadomo, że najlepiej psiaka obserwować i karmić tym co lubi, ale warto uczyć go tych dobrych i pewnych "smaków". Karmy Bozity to pewna jakość, gwarancja jakości i dobry odpowiednio zbilansowany skład karm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślę że na początku mokrą, trochę warzyw gotowanych, jeśli sobie poradzi, z czasem można spróbować z suchą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

dla mnie najważniejsze że karmy bozita nie mają antybiotyków, dodatków warzyw GMO, żadnych sztucznych barwników
z lekkim sercem wiem że podaję maluchowi zdrowe jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadzam się, te karmy są naprawdę wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja podaje karme z bozity ktora jest dla psiakow malej rasy i sprawdza sie wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

podawaj mu najczęściej miękkie karmy, na przykład puszkowe z Bozity, posmakują mu, trochę gotowanych warzyw, ryż...

potem możesz zacząć powoli wprowadzać karmy suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlkka

A ja kupiłam suchą karmę taką dla szczeniaków i myslę że jest ok, a mój młody się zajada, ma dwa miesiące, uczymy go jadać regularnie, mam nadzieję że szybko się nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 29.05.2019 o 20:31, Gość OlaOlkka napisał:

A ja kupiłam suchą karmę taką dla szczeniaków i myslę że jest ok, a mój młody się zajada, ma dwa miesiące, uczymy go jadać regularnie, mam nadzieję że szybko się nauczy

My zaczynaliśmy od bozity i tak już zostało. Każdy pies jest inny i co innego mu smakuje wiec jakby co warto spróbować inne smaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszKLNN

Bozita lubimy się z nimi raz za super skład, dwa za zapach, konsystencję, wygląd i cenę. Polecam - tak dobrego składu i dobranych składników w tej cenie się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam zajrzeć na fanpage producenta karm Bozita na facebooku, mają wiele porad i ciekawych informacji dotyczących karmienia zwierząt, również jeśli chodzi o małe szczeniaczki 🙂 samo w swojej ofercie mają takie karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska
Dnia 21.07.2019 o 23:00, Gość gość napisał:

polecam zajrzeć na fanpage producenta karm Bozita na facebooku, mają wiele porad i ciekawych informacji dotyczących karmienia zwierząt, również jeśli chodzi o małe szczeniaczki 🙂 samo w swojej ofercie mają takie karmy

Ja właśnie weszłam na fanpage bozity i bardzo dużo się dowiedziałam o żywieniu pasiaków. Właśnie już zamówiłam karmę dla swojego szczeniaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×