Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatka...

13, 14, 15, 16 - latki łączmy sie D

Polecane posty

Postanowiłam otworzyc taki oto topik :D Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktoś kto będzie tutaj działał ze mną :D Pogadamy o codzienności i zwykłym naszym życiu :D Zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczucha
dołaczam.... mmo ze jestem najmlodsza z mozliwych :P serio. wchodze tu juz od naprawde dawna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra - tak ale tam są starsze dziewczyny :) Maja inne temaciki itp. :) Tutaj jest wiek...jakby to napisac...moze tak : wiek gimnazjalny ;) Mam nadzieje, ze nikt nie czuje sie obrażony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Nie lubię nastolatek bo nie mają mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 sztuk chusteczek - nie wszystkie nastolatki takie są...Widocznie nie poznałeś/poznałas wartościowej dziewczyny w tym wieku....Przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczucha
no coz.. mieszkam na zapyzialej wiosce, gdzie sa 2 spożywczaki i nudno jest ogolnie. ale da sie zniesc. lubie jezdzic konno, grac w bilard, sluchac house'a i bloodhound gang... i fsio:D dołączajcie no do topiczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolta kaczucha - ja mieszkam też w małym miasteczku a raczej dzielnicy a ze sklepami mamy troszek lepiej ;) Natomiast kiedy otworzą coś nowego to normalnie ludzie tabunami leca :P Ja lubie słuchać muzyczki - najlepiej to pop, troszke rocka a ogólnie wszystko co wpadnie w ucho ;) Natomiast nie cierpie metalu i wiem że to napewno mi w ucho nie wpadnie ;) Lubie czytać książeczki - Broń Boze lektury bo tego nie znosze ;) Zawsze wspomagam sie streszczeniami ;) Teraz czytam książeczke Meg Cabot - Idol nastolatek ;) Fajna jest, taka z humorem ;) Wogóle ta autorka fajnie pisze :D Ogólnie lubie książki młodzieżowe i takie o miłosci - natomiast nie przepadam za tanimi harlekinami - ale takimi interesujacymi nie pogardze ;) Macie jakieś pytanka to strzelajcie smiało :D Odpowiem napewno ;) Trzymajcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka----> to ja sie juz nie zaliczam bo wlasnie skonczylam gimnazjum :P cos slabo wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockstar
Hej dziewczyny ! Nie zniechęcajcie się tak szybko ! Może jeszcze tu ktoś dołączy. Na przykład ja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek_xD
hej;)) obecnie jest tu ktos?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×