Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezależna

Dlaczego faceci są tak bardzo zazdrośni ??

Polecane posty

Gość niezależna

Trafiam na samych chorobliwie zazdrosnych facetów, czy tylko ja mam takiego pecha, czy to jakaś reguła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Jak dajesz innym to się nie dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera244
moj tez jest zazdrosny a najgorsze ze chorobliwie, jak widzi jakiegos mojego kolego to juz focha strzela, i mowi ze niech sie tylko jakos spojrzy na mnie to mu twarz obije...no masakra. ale jesli chodzi o jego kolegow to ok, bo wie ze ja z nich tylko dwoch toleruje i 1 lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam nic przeciwko jak facet jest zazdrosny, przynajmniej widac wtedy ze mu zalezy, Oczywiscie wszysstko ma swoje granice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
dokładnie , kolegów to najlepiej żebym nie miała, wychodziła tylko z nim , a jak się przywitam z przyjacielem i dam mu buzi w policzek , to juz awantura. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera244
ej to i tak ze w policzek mozesz dac buzi bo ja tylko moge glowa kiwnac i juz potem nie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
estera244 :-) dobre :-) no właśnie nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
Na dyscoteke z koleżankami to tez nie mogę iść, a po co mam chodzić z nim skoro on nie tańczy :-( a ja musze tańczyć tak żeby mnie widział bo jak mu zniknie to już myśli że poszłam go zdradzać , przecież to jest chore :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka kolorowa
ja moge chodzic gdzie chce i z kim chce bo sobie ufamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
całujesz się z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
10 sztuk chusteczek ---> z kim ?? bo nie rozumie , z kolegami w policzek a to coś złego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Jeżeli nie uprawiacie seksu na boku nie dajecie się obmacywać to zazdrość waszych parnerów jest zbyt duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
nigdy go nie zdradziłam wieć tym bardziej nie moge zrozumieć jego zachowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak: 1. Gdy facio jest zazdrosny laska kręci nosem i mówi: \"co z nim zrobic żeby taki nie był\"? 2. Gdy facio nie jest zazdrosny laska kręci nosem i mówi: \"co zrobić żeby wkońcu był o mnie zazdrosny, czy mu na mnie nie zależy?\" Szczerze wolę pierwszą opcję. Druga nie jest zbyt przyjemna!!!!! Pozdrowienia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
Trochę jest w tym racji, i pewnie tez by mnie to denerwowało jak by nie był o mnie w ogóle zazdrosny, ale on naprawdę przesadza jak by mógł to zamknąłby mnie w klatce wtedy bym go na pewno nie zdradziła, przecież tak nie da się żyć, wiem, że pewnie przez to się rozstaniemy, bo w pewnym momencie będę już miała naprawdę dosyć.Jestem osobą niezależna i nigdy nikt mi nic nie nakazywał, wkurza mnie to, że on próbuje to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony też jest o mnie strasznie zazdrosny, ale już się przyzwyczaiłam. Chyba porostu mężczyźni tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
no nie dzisiaj mój facet już naprawdę przesadził , wymyślił sobie że na pewno go zdradzam i chce zobaczyć moją komórkę , wykasował , wszystkich chłopaków jakich miałam w książce, nie wiem chyba go zostawię czuje się jak na sznurku , odprowadza mnie do pracy żeby na pewno wszyscy wiedzieli że jestem zajęta , wychodziłam akurat kolo takiego kolegi , a on mu zrobil mi awanture :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależna
A i ostatnio szlam dworcem do pracy, (bo na skróty) i jakiś facet mnie zaczepił i chciał ode mnie fajki zaczął mnie szarpacz i takie tam, opowiadam to mu a on mówi, że to moja wina, bo przygód szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek177
Hey Dziewczęta! Tak sobie siedze i czytam wasze wszystkie wypowiedzi na temat facetow. Ich chorobliwych zazdrości.Ja prawie sie nie w pakowałam w taki zwiazek. Ale gościu z ktorym nie ejstem jest o mnie zazdrosny i jak tylko siedzi koło mnie kumpel to chore aluzje cytuje:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvvarz
szczerze to macie fajnie, bo moj wydaje mi sie, ze nie jest wogole zazdrosny. jest chyba mnie tak pewien, ze nie pokazuje swojej zazdrosci bo pewnie jej nie odczuwa. a czasem chcialabym poczuc jego zazdrosc, kurde no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mujsked
tia... a ja malo jestem zazdrosny i mam przez to przerabane... czego wy do cholery chcecie? najpierw chryja, ale w glebi duszy fajnie wam, ze sie ktos "stara" i robi sceny??? dorosnijcie... ech, co czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first happy day
gdyby mój facet całował się z przyjaciółką na przywitanie to dostałby solidnego kopa w duupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first happy day
jaK ci skasował wszystkich chłopaków, to trzeba było mu skasować numaery wszystkich dziewczyn. NIE ZAPOMINAJĄC O SWOIM............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie zdezorientowana
a czy to mozliwe żeby facet kochał i nigdy nie okazał zazdrosci bo mój nigdy nie był zazdrosny, mogę sie nawet buziakować z jego kumplami, a on nic chce poczuc jego zazdrosć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość first happy day
pewnie że czuje, skoro cie kocha. ma jednak na tyle KLASY że nie okazuje zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szympans_glupek
first happy day! piwo masz! a dziewczyna sama nie moze sie powstrzymac, bo nie wie, ze nie wypada? przyajciele - moze i dobrze, znaja sie wiele lat, sa zzyci, ale zwykly kumpel? to co ona Z SIEBIE robi??? czeka na reakcje, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edvard
Jestem facetem i NIE jestem zazdrosny o swoja aktualną dziewczynę ani trochę. Dlaczego?... BO JEJ NIE KOCHAM, dlatego Zasada jest prosta, kocham = jestem zazdrosny, bo mi na niej zależy. Nie jestem zazdrosny = nie zależy mi na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edvard
PS: podpisuje się pod zdaniem pani "Bystra dzioucha 1980", tak jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaCullen
Edvardzie wiec czemu to jestes z ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci sa zazdrośni
bo myślą, że kobieta mysli dupą tak jak oni. Z dlaeka od takiego faceta bo on przerzuca swój schemat myślowy na Ciebie. Mysli, że wszyscy myślą i reagują na płec przeciwna jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×