Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość call c.

ile zarabia sie w call centre

Polecane posty

Gość call c.

czy ktos wie ile zarabia sie na calym etacie w call centre w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róznie róznie
mój kumpel ma 1800 zna reke w eurobanku moja kumpela w lukasie miala 400zł:D:D:D:D i zlecenie ja pracowalam w call center ale w firmie handlowej-mialam 1300 brutto + premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość call c.
dzieki za odp, powiedzialam dzisiaj na rozmowie, jak mnie spytali, ze satysfakcjonujaca suma dla mnie to 1200 brutto za caly etat, plus ewentualne premie, ale swoim zwyczajem nie odpowiedzieli czy ok i mam czekac na odp. no i sie gryze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnn
"mój kumpel ma 1800 zna reke w eurobanku" a w jakim miescie?? ja tez pracuje w call center w eurobanku i placa na caly etat jakoa 930 + premie jak wyrobisz....to czemu on ma tak duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nula_nulska
w call center bphu: jako telemarketer: od 5 do 7 zł brutto, zalezne od tego ile osob naciagniesz, jak jestes dyspozycyjny, jaka masz wiedze itp, plus ewentualne bonusy -systemy motywacyjne na infolinii : od 5 do 8, lub na duzej infolinii do 10 zł brutto w helpdesku do 12 zł brutto wszystko to umowa zlecenie. Jak komus dadza umowe o prace to masz na reke 1000 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytania 2
a ile zarabia się w Mak chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Podziwiam osoby, które pracują w telemarketingu. Mi się wydaje, że brak mi i odpowiednich kwalifikacji i pewności siebie, żeby swobodnie rozmawiać z ludzmi przez telefon, i w dodatku naciągać ich na coś tam  a może to tylko moje dziwne wyobrażenie, i praca w telemarketingu wcale nie jest taka trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Właśnie poszukuję dodatkowej pracy dlatego też postanowiłam aplikować na to stanowisko. Znalazłam ofertę pracy na http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,0.html i po weekendzie idę na rozmowę kwalifikacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×