Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skołowany

Co to w ogóle ma znaczyć???

Polecane posty

Gość Skołowany

Witam Panie i Panowie. Byłem ze swoja dziewczyna przez rok. Mieliśmy w tym czasie 1 rozstanie bo ona nigdy podono nic do mnie nie czuła. Byłem tylko zapominajką bo rozstaniu z jej exem.Po tygodniu sama chciała wrócić. Po pewnym czasie - gdzies 2 - 3 miesiącach - zerwała. Powiedziała ze ona nie potrafi a nawet nie chce mnie pokochać i że to juz kategoryczny koniec. Potem zaczeliśmy się całować itd i było bardzo miło. Po tygodniu spotkalismy się zeby pogadać - stwierdziła twardo ze nic więcej nie będzie , ze potrzebuje wolności itd. że musi być teraz sama zeby nie zrobić tego co wcześniej zemną. Poprosiłem ja żeby jeszcze to przemyślała.Na drugi dzien spotkałem sie znią. Z tego co móiła miała byc to tylko krótka rozmowa.Ale wylądowaliśmy w łóżku na cała noc. powiedziałą ze to ostatni raz.Na drugi dzień rano napisała ze zapomniałem parasolki, i do południa leżeliśmy w wyrku. Potem wieczorem spotkalismy się w kjajpce - powiedziała ze widzimy się już ostatni raz. Ale rano zadzwoniłem do niej i powiedziała zebym przyszedł.znów to samo. Przy rozstaniu powiedziała ze to już naprawde koniec.Fakt faktem juz nie będzie miała wolnej chaty i myslę zto to raczej koniec. Co wy o tym myślicie?? jaki to ma sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę że
jej nie chodziło o uczucie, tylko dobry w łóżku byłes?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala seksu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
ona po prostu chce miec ciebie do seksu...niepwena jest swoich uczuć...ale chce seksu bo pewnie innego faceta nie ma na oku a Ty jestes pod ręką i w dodtaku pewnie ja kochasz... moze wystarczy ze nastepnym razem jak zadzwoni po prostu powiesz jej ze jestes zajęty? i tak za kazdym razem gdy bedzie chciała seksu....nie wie ze skoro mówi koniec z ami to niech w koncu będzie ten koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
to nie ma żadnego sensu. Bawi się Tobą. Nie ma akurat nikogo innego w pobliżu, więc spotyka się z Tobą - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
do 1111111111111 - niepewna swoich uczuć? Ja jestem pewna, że Ona nic nie czuje! Po prostu nie ma nic lepszego do roboty.A wie, że chłopakowi na Niej zależy, to podnosi swojego babskie ego - ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc kochanka a nie partnerka....nie czuje nic tak jak mowi ale lubie Cie i podoba sie jej seks z toba. Jesli myslisz o czyms wiecej to zapomnij. Jesli nie umiesz tego takim przyjac to zerwij znajomosc i wytlumacz jej dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no tak. Coś tam czuję itd. Ale ona tez jest dziwna , bo w sumie sama wie ze nie poznała mnie z lepszej strony - a teraz ma ta swoja wolność i ma mnie i dzieją się dziwne rzeczy. Daje mi jakies buziaki których wcześniej nie było, przytula się itd. I rozmawiamy jak nigdy dotąd - jesteśmy poprostu zadowoleni , a nie jak wcześniej. Teraz się dopiero poznajemy z tych drugich stron. Wiem ze ona to wie i zauważa - mimo to chyba nie będzie chciała spróbowac i więcej sie nie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Spotkacie tylko jej powiedź, że też nie chcesz się angażować a tylko lubisz z nią przebywać i się spotykać. Będzie miała to co lubi i ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
jeśli jest inaczej - jak piszesz - lepiej, to dlaczego Ona za każdym razem powtarza, że TO OSTATNI RAZ? Mnie się zdaje, że jesli Ona pozna Kogoś, kto ją jakoś tam oczaruje - szybko zapomni o Tobie. A teraz jesteś na pustkę i na zapełnienie wolnego czasu. Tak mnie się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
No tak - myśle ze ma kogos - ostatnio dzwonił jakiś typ z innego miasta - i mówiła zeby jak znajdzie jej pracę to się przeprowadzi tam do tego miasta itd - jak spytałem czy do niego powiedziała ze nie. że do ciotki. A co do niego to ma niby 10 letnia córkę.Ona też wie ze ja czekam na pewną dziewczynę. Ale póki co niechcę się angazowac w nowy związek póki nie ochłonełem z jednego. Najlepiej będzie jak poprostu wyjedzie i jej juz nie będę widział.Albio jak się nie odezwie - zresztą teraz i tak już nie będzie gdzie sie pokochac to sie nie odezwie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
"zresztą teraz i tak już nie będzie gdzie sie pokochac to sie nie odezwie raczej." Chłopie. A chcesz, zeby się odezwała? Chyba, że Ci taki układ na seksik w zupełności wystarczy, ale z tego co czytałam wyżej, wnioskuję, że raczej nie. Zastanów się czego chcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
minie chodzi o sam seks - tylko o to że dobrze się teraz dogadujemy itd. jak nigdy.Poprostu jest fajnie i ona poznaje mnie z tej strony której nie znała. i chodzi o to że moze jak pozna to będzie jeszcze szansa dla nas. A jak nie to nie.I tylko o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×