Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdjfhisgsdfgdfg

co byscie pomysleli gdybyscie dostali takiego smsa

Polecane posty

Gość fsdjfhisgsdfgdfg

hej dowiedzialem sie ze sie zenisz z monika chcialem pogratulowac zwlaszcza ze masz tak szybka dziewczyne ze po pol roku bawienia sie ze mna i sypiania i po tym jak dostala kosza za swoja butnoosc i wywyzszanie sie, zgodzila sie za ciebie wyjsc... gratuluje dziewczyny z odzyslku zdradzajacej cie, i majacej w dupe :) dozgonnie wdzieczny za to ze pozbylem sie jej wkoncu na twoja rzeccz Mateusz. co byscie pomysleli za 2 miesiace biore z nia slub! odwolywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja powaznie 6 lat z nia bylem potem rok przerwy bpo mnnie zdradzala ale wkoncu sie pogodzilismy i zaplanowalismy slub to byloo 2 tygodnie temu nie wiem co mam robic kocham ja ale jak to prawda to znaczy ze mnie okalamywala caly czas... hmmm ... co bycie pomyslkeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
to jest bardzo powazne, ja bez niej zyc nie moge i dlatego zgodzilem sie na powrot odrazu! a teraz juz sam nic nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej to
koleś chce Ci dowalić z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczny_Kotek
bardzo smieszne, chlopie Ty ja nadal kochasz i masz nadzieje, ze wroci do ciebie... daj jej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
o kurcze no nieźle! widac ze ta monika miała niezłą przeszłość ja powiem jedno pokaż ta wiadomośc tej monice:-) i zobacz jak zareaguje! myślę ze najlepiej bedzie po rozmowie z narzeczoną odwołać ślub nim bedzie za późno!widać ze jej poprzedni facet poznał jaka jest Twoja narzeczona i próbuje cie ostrzeć radzę jedno ODWOŁAJ ŚLUB!!!!!!!!!!!bo może się okazaćze jestes zabawką w rekach tej dwulicowej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Albo to prawda albo to krzyk rozpaczy byłego kochanka bo ona go już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conwalya
śliczny_kotek naucz się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nikt nie jest święty. Po ślubie zwykle kobiety starają się nie zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
chba nie krzyk rozpaczy bo mi potem napisal ze cieszy sie bo mial zerwac z cudowna dziewczyna z ktora byl 4 lata i teraz wie ze dobrze ze moja do mnie wrocila bo jest falszywa i podpbno mu powiedziala ze taka dziewczyna nie jest dla niej konkurencja jak emila(jego dziewczyna) i jeszcze mi dziekowal z ironia zyczac szczescia sam nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ona mnie 3 razy zdrdzial, wiem ze sie z nim pol roku zadawala a mi mowila ze ze potrzebuje czasu ale jest sama juz niec tego nie wiem... a slub za 2 miesiace moze sie wkopie na reszter zycia :/choc ja kocham noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
------------->fsdjfhisgsdfgdfg To wszystko jasne chciał ją, nawet by rzucił dziewczynę dla niej a ona wybrała ciebie i teraz nie wie jak się na niej zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno radzic i przewidziec
jedno jest pewne ze po slubie zycie nie jest takie jak przed slubem ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ale ja wiem ze to on ja rzucil wlasnie... bo may wspolnych znjaomych i to oni mi opowiedzieli, powiedzial jej ze po sesji zerwie z dziewczyna zeby poprostu tamta zaliczyla egzaminy monika powiedziala ze nie bedzie czekac i albo ona albo emila on powiedzial ze pom sesji no to bylo 2 tygodnie temu... a monika stwierdzila ze dla niej zadna nie jest konkurencja(fakt jest piekna) i ze takie jak emilka rozszarpuje jak kot mysz... no i wtedy mateusz powiedzial ze nie bedzie z kims takim jak ona ze co jak co moze sobiue rozszarpywac kogo chce i zdobywac ale jego miec nie bedzie... to on ja rzucil wiec nie widze powodu zeby mial byc zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ona unika tego tematu... nie moge nawet wspomniec otym mateuszyu ale na komrce trzyma smsy od niego, i na gg , i wogole wszytko mam od niego chyba powinna to pokasowac skoro kocha mnie i za mnie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"rozszarpuje jak kot mysz" buahahahaaa ale się uśmiałem. Ona chyba ma coś z rozumem albo manie wielkości. No a gość również jest zazdrosny bo przecież chciał ją dla siebie ale nie chciał niszczyć dziewczynie sesji. Tylko czy ona nie bierze ślubu z tobą aby mu dokopać - to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
no ja wlasnie tez... przecierz decyzji o slubioe pd tak sie nie podejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Może dziewczyna ma jakąś obsesję na jego punkcie i sama tak naprawdę nie wie co ma robić aby go odzyskać. Zresztą jeżeli tak jest to w miarę zbliżania się terminu ślubu będzie coraz to bardziej nerwowa i rozdrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
najgorsze jest to ze ja ja kocham, a ona naprawde wiele zlego mi zrobila, jest najladniesza na wydziale, wszyscy chca z ni byc... wiem ze ona z niejednym mnie zdradzila a ja wybaczalem i wybaczalem...ale teraz tez mi to smierdzi ze odrazu jak ja zostawil to przyszla do mnie i przeprosila i powiedzial ze 28 pazdziernika bedzie idealny na date slubu jesli sie zgodze na powrot... no to co ja zakochany facet odrazu sie zgodzilem a teraz mam watpilwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
nie bo ja ja zostawilem z powodu zdrad, ale pogodzilismy sie to bylo cos przez rtok pod tytulem dajmy sobie czasu troche ale nie spotykamy sie z nikim innym a ona sie z nim zwiazala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
juz jest rozdrazniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsdjfhisgsdfgdfg --> chłopie poszukaj tu temtów o powrotach, jest tego na pęczki i kobieta kobiecie ZAWSZE radzi by być ostrożnym, nieufnym, itp! Sam poczytaj. Ja jestem facet i dla mnie jest to cokolwiek podejrzane że tak szybko zgodziła się na ślub. Po za tym zdradzała cie więc, mozesz przyjąć za pewnik, że jak będzie żoną to szybko zacznie przyprawiać ci rogi. Ale dycyzja należy TYLKO do ciebie, rób jak chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Te ładne dziewczyny kochają tak samo jak inne, tylko że trudniej znoszą odrzucenia z powodu swojej wyniosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
A w twojej ocenie ten drugi gość jest lepszy od ciebie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja sie boje z nia o tym porozmawiac... jak ostatnio wspomnialem o tym facecie to o malo co mnie wazą nie zabila dobrze ze sie uchylilem... powiedziala ze to przeszlosc a potem slyszalem jak ryczala w lazience kurde chyba odwolam slub bede cierpiec znow ale lepiej chyba teraz niz ca;e zyccie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
ehhh jestes pewien, ze wiesz, w co sie pakujesz? a może troche poczekaj, przełóż ślub, przyjrzyj się...lepiej odłożyć decyzję niż żałować całe życie...bo jakies bagienko tu węszę...i te jej słowa o znajomej... w bardzo nieciekawym świetle ją to stawia... przynajmniej uważaj na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×