Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdjfhisgsdfgdfg

co byscie pomysleli gdybyscie dostali takiego smsa

Polecane posty

Gość fsdjfhisgsdfgdfg
w moojej ocenie on jest mlodszy w jej wieku moze przystojniejszy choc nie wiem, ale on studiuje ja jestem po maturze tylko... a pozatym jego oklamywala tez ze nikogo nie ma bo gosc calkiem mily jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jeżeli aż tak emocjonalnie reaguje na próbę zainicjowania rozmowy o nim to na pewno ma kłopot z jego osobą i to duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ale co ja mam zrobic teraz? co mam myslec o niej o tym gosciu i smsie juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co napisal takiego sms jest mega skurwielem.nie robi sie takich rzeczy ,a jakby mial jaja i szczere intencje to by zapukal do drzwi faceta ktoremu to napisal takiego sms,a jak nie chcial konfrontacji to wysilic sie na tel.dla mnie jest zalosna pala. a ty chlopie powinienes wiedziec najlepiej jaka jest twoja kobieta bo powinienes znac ja najlepiej,a nie na forum oglaszac jaka moze byc dziwka.jestes tak samo zalosny jak ten palant od sms. a propos moze po slubie jak urodzi ci dziecko tez bedziesz mial watpliwosci czy to napewno twoje?wywal z barana w sciane i zastanow sie kto ma wiedziec najlepiej jaki charakter i ciagoty ma twoja pani.to sie czuje i wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
To nie wiem, znaczy wiem ale trudno cokolwiek doradzać osobie, która jest zakochana i liczy że wszystko będzie dobrze. Według mnie, pewnie ty tak samo myślisz, ona jest w nim obsesyjnie zakochana ale nie wie co robić aby się przed nim nie poniżyć (bo jeszcze nikt ją tak nie upokorzył) a jednocześnie go przyciągnąć do siebie. Dlatego w złości miota się w skrajnościach, licząc aż to on się przełamie i ją przeprosi i wróci. Tylko wcale nie jest do końca przekonana, że on zrobi cokolwiek i będzie musiała wypić to piwo które nawarzyła (ślub z tobą) - stąd to rozdrażnienie. Dodatkowo drażni ją też twoja wątpliwość w jej uczciwe intencje, boi się że nie tylko on ale również ty ją zostawisz - a to już totalne upokorzenie - 2 facetów w ciągu kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
nie ze robie z niej dziwke ale mowie otwarcie ze chociaz kocham ja na zaboj to nie ufam juz tak latwo bno w ciagu roku zdradzila mnie z 6 facetami!!!! a co do tego goscia to on mi szczerze powiedzial w twarz co o niej mysli mial odwage a teraz jest za fgranica stad sms:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
jesli cie zdradzala, bedzie to robic znow najprawdopodobniej ... dostala kosza od tamtego- widac madrzejszego, ktory sie na niej poznal - to teraz wraca z podkulonym ogonkiem i jeszcze slubu chce... nic nie piszesz jaki ma charakter, atrzysz na jej urode, wiec chyba zaslugujesz na nia, skoro ci tylko ladna buzka wystarczy a jestes za glupi, zeby zauwazyc, jak rosna ci rogi jelonku ;) faceci sa jednak bardzo glupi...ale maja te laski, na ktore zasuguja- nie bedziesz pierwszym i nie ostatnim mezem z rogami ;) a wszystcy wokol beda sie smiali, ze inni faceci sypiaja z twoja piekna zonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
o ku***a !!! - zdradzila z 6 facetami :D buhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! ludzie, ty jestes jednak najglupszym facetem, jakiego zdarzylo mi sie ......... hm..no nie zobaczyc i nawet nie poznac ..... ale .........haha, brak slow :D wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaaa
współczuje Ci takiej kobiety. Ja bym uciekala gdzie pieprz rosnie. Znajdziesz sobie inną, tego kwiatu jest pół swiatu, może nie równie piękną, ale na pewno porządna, która nie pusci sie w ciagu roku z 6 facetami :/ dziwie sie, ze nie brzydzisz sie jej dotykac :/ fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja siepatrze na charakter ja ja znam 7 lat tyle jestesmy raze lacznie z ta przerwa przy mnie zawsze byla mila , nie jest super inteligentna le nie glupia, fakt ma ladnie cialo ,ale jest tez ciepla... wiem ze potrafi zalezc za skore i obrobic komuis tylek, i faktycznie wie ze jest piekna i troche sie z tym obnosi... ale ja nic nie poradze ze ja kocham milosc jest slepa probowalem znienawidzic lae zawsze przechodzilo odrazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
patrycja ---> chyba to wyjaśnienie wystarczy, nikt nie ufa za friko, na to trzeba zasłużyć, a widac, ona nie zasłużyła..albo nie zasługuje.. odłożenie ślubu to nie odwołanie poczekaj, az bedziesz miał pewność, ze dobrze robisz (ale jesli tak jest jak piszesz, to marne szanse na dobre, szczęsliwe małżeństwo, nawet po hucznym weselu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zeby rozladowac atmosfere. ozen sie ze mna.tylko pewnie bylabym dla ciebie za stara.a tez jestem ladna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwolaj slub natychmiast i to nie z powodu sms-a ale z tego jak wyglada wasz zwiazek. NIE WOLNO ci sie zenic w takim przypadku. Pobadz z nia rok czy dwa i zobacz jak bedzie. Jest przeciez bardzo prawdopodobne ze ona sie zgodzila na slub zeby bylemu zaczelo zalezec a sama 2 dn przed slubem wszystko odwola. nie lubie tak mowic, ale powiem MLOTEK JESTES ze decyzje o slubie podejmujesz w takiej sytuacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja sie nad tym powaznie zastanaw\iam czy odwolac calkiem i ja zostawic a mozeprzesunac i poczekac niech udowodni ze jej zalezy na mni co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony chłopie, to wiesz na czym stoisz i wiesz czego sie po niej spodziewać, na pewno niczym Cię nie zaskoczy. Musisz sam podjąć męską decyzję. A może to jakaś zazdrosna przyjaciółka wysłała tego smsa podszywając się pod kogoś innego i ma na Ciebie oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
nie to mateusz zadzownilem potem do niego, odebral i powiedzial ze to wszytko co ma do powiedzenia i zebym sie pilnowal i byl madry...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz zaufanie do niego? Wierzysz mu? Skoro tak, to może lepiej zaczekać z tym ślubem, po co się pakować w takie bagno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie....odwolaj. Jesli ona chciala dokopac bylemu to tylko odwolanie zalatwi sprawe. ale nie zen sie za boga...lepiej idz na strzelnice tam tez zazyjesz adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
koles jest niestety porzadny... i wierze mu a pozatym moi znajomi to samo mi opowiadaja wszyscy podziwaiajaurode moniki ale fakt ze malo kto ja lubi.... no a ja glupi kocham na zaboj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
jednego błędu nie zrób: nie pytaj jej o to i nie mów niepewnym tonem, po prostu stanowczo i spokojnie oświadcz, ze w związku z zaistniałymi okolicznościamiślubu na razie nie bedzie, odłożony... inie wdawaj sie w dyskusje o tym, masz prawo tak zdecydować i koniec natomiast zażądałabym na twoim miejscu wyjaśnień odnośnie tego smsa i sprawdziłabym jej prawdomównośc....(skoro już nie zanosi sie na to, zebyś z nią zerwał na dobre, bo tak by było najlepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaj nadal a slub odwolaj nie z powodu sms-a ale z powodu tego co sie miedzy wami dzialo....w takiej sytuacji nie powinienes od razu pchac sie do zeniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję poważną rozmowę z Moniką w cztery oczy i tak szczerze. niech cokolwiek potwierdzi, albo zaprzeczy, może jakąś skruchę wyrazi, ale podejrzewam, że ona doskonale wie, że może Cię modelować jak z wosku. Bądź twardy i stanowczy, bo dalej będzie to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
a ja mam teorię wybaczyłeś jej raz drugi pozwalałeś jej wracać! i tu jest błąd! bo co z tego ze bedziecie małżenstwem skoro ona bedzie cię zdradzać i nie czuc wyrzutów sumienia bo będzie wiedziewc ze jej to wybaczysz!!!!!!!!!!!!wiem ze moze byc ci ciezko ale zostaw ją!!!!!!!!!bo po ślubie bedzie cię zdradzać i co jak zajdzie w ciąże z innym ? ja bym się poważnie zastanowiła bo jak raz zdradzi to zdradzi kolejny raz! ciekawe czy bedziesz w stanie znieść takie poniżenie... Ty w domu a ona w łózku z kolejnym kochankiem nabija sie z Ciebie mówiąc kochankowi ze jestes naiwny. o tej monice mam coraz gorsze zdanie.zastanów sie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a juz myslalam ze znalazlam meza.biednemu zawsze wiatr w oczy wieje :( :( a tak na powaznie .jak to jest ze zolzy znajduja sobie fajnych facetow ktore je kochaja ,a takie jak ja fajne sa same. bo ta twoja monisia to do tych pierwszych nalezy. (na 100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
kiedy ja przy niej wymiekam nie umiem sie nawet gniewac na nia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo jedynek ma rację, niestety ona sie nie poprawi, to już taki typ człowieka, szkoda Ciebie chłopie, po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×