Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdjfhisgsdfgdfg

co byscie pomysleli gdybyscie dostali takiego smsa

Polecane posty

a mogę wiedzieć ile masz lat? bo chyba nie jesteś jakiś zdesperowany tylko zakochany do nieprzytomności.......... no nie wiem co gorsze w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja przez ten rok staralem sie ale jak sie dowiedzialem ze na z mateuszem cos zaczela to tez zaczalem z pewna dziewczyna, mialem prawo przeciez... on mnie berdzo kocha , wiem o tym, jak jej powiedzialme ze wracam do moniki to wiecie co mi powiedziala?! ze niewazne ze onabedzie cierpiec jesli ja bede naprawde szczesliwy, fakt nie byla modelka, ladna ale przy kosci, inteligentna i kochana... a nawet nicnie zrobila i powiedziala ze wazne ze jabede szczesliwy moze to z nia powinienem byc pomimo ze jej nie kocham, zalezy mi na niej i szanuje ja moze milosc przyjdzie z czasem... ona byla naprawde mila i szczerze mi szczescia zyzczyla kochala pewnie nadal kocha widze to w jej oczach... ale ja kocham monike ktora swoja droga chamstwo zrobila proszac ta dziewczyne na druchne , nie zna jej nawet ale mysle ze to akurat ze zklosliwosci zrobila, specjanie zeby patrzyla jak ona mnie bedzie miec... a ja ja kocham idiota:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fhfhfhfhfh
wiesz co? normalnie w szoku jestem i to jest miłość? hahhahahahahhahahah proszę cię, przebudż się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
no ale jak mi po 7 latach nie przechodzi nawet jak mialem taka super dfziewczyne jak Pati? a i tak kocham monike!!! ja sie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz gdzie mieszkasz...pojdziemy se pobzykac monike niesmaczne no nie ? ale az sie prosisz o takie zachowanie. zatem takie na 90% bedzie.nie zen sie, poczekaj, nie ucieknie przeciez jesli sie nie ozenisz. ucieknie niezaleznie od tego albo zostanie niezaleznie od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fgfgfggfgfgfgf
Ty się lepiej chłopie przebadaj... wenerycznie po co ci kobieta która cię nie szanuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
no ale ja kocham... nie umiem od tak powiedziec spadaj kobiecie ktora kocham na zaboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj nie bądz głupi, ja bym zerwała z nia wszelkie kontakty... Byłam w takim zwiasku i wiem że jesli ktoś zdradzi raz zdradza znowu... A spała z innymi czy w jakiś inny sposob zdradzała? Ile masz lat? Zerwij z nia i zobacz co zrobi, jesli Cię kocha takjak Ty ją to bedzie o Ciebie walczyła jak lwica, a jesli nie... to za poł roku wezmie slub z kimś innym... I bedziesz się cieszył ze tak się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fhfhfhhfhfhhff
wiesz co to miłość? nie szczęnięce zakochanie, ale miłość dorosłych ludzi? pomyśl o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
mam 28 lat ona 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fgfgfggfgfgfgf
sebe- wiesz czasem komuś potrzebny zimny prysznic, bo potem może juz być za póżno..... serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
teraz to lepiej naprawde odwołaj ten slub bo ta monika to wredne babsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!perfidnie wykorzystuje ból i smutek innych osob! i Ty chcesz z taka kobietą spedzić resztę życia?????????ja bym nazwała to piekło! jest obok ciebie dziewczyna która Cię kocha szczerze... a jednak pozwoliła ci odejśc bo dla niej jest ważne dobro i szczęscie innych poświęciła się! odwołaj slub!i zapomnij o tej monice! ale tez nie wiąż ie z tą drugą. wydaje się być bardzo dobrą dziewczyną i to może z czasem zakochasz sie własnie w niej?musisz miec trochę czasu zeby zapomniec o tamtej suce! tak suce bo inaczej nie można jej nazwać! jakbym była facetem to nawet gdybym ja kochała to bym jej nie tknęła... wyobraź sobie kazda zdradę to ze uprawiała seks z innym! wkładała do ust cudze penisy! fuj! połykała ich spermę....wyobraź sobie jak jest zadowolona ... zero wyrzutów sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio tak ją kochasz? To dobra wskazówka dla porządnych ale niekochanych kobiet!!!!!!!!! od dzisiaj zdradzamy facetów i robimy z nich głupków, a będą nas kochać po grób i wybaczać skoki w bok i będą hodować rogi wielkie jak stąd do Honolulu:) Kolego wybacz, ale ja już nie mogę ........... Malabra, albo sobie z nasz wszystkich niezłe berety robisz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz... jelsi teraz wybierzesz ja, a ona bedzie Cie zdradzała? Jakie bedziesz miał zycie? Ciagły stres o to czy nie śpi teraz u jakiegos goscia? Bedziesz myslał czy to Twoeje dziecko czy kogos innego? Na co Ci to? Wolałabym umrzec z miłosci do niej i nie byc z nią niż byc z nia i bys tak traktowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja jasam nie wiem co robic, jestem zagubiony... wiem ze Pati by mnie przjela odrazu i jeszcze pocieszyla ze to nie moja wina iw ogole... ale monika... ona ciagle siedzi w sercu i nie umiem jej z tamtad wyrwac:( pomimo ze wiem ile zlego zrobila i ile moze jeszcze zlego zrobic poprostu nie umiem... to jest powanzy problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fhfhfhhfhfhhff
spoko, alarm odwołany to zwykła prowokacja była tacy jelenie nie istnieją na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
a wezmy pod uwagę to co powiedział francuski piesek pomysl ze nazywaja ja na studiach łatwą!! wiedzą ze ma męża i sie nabijają z Ciebie ze jestes taki głupi a przeciez masz swoje lata!a ona daje dupy na uczelni za przeproszeniem!zresztą ona ma 21 lat i juz chce wyjść za mąż? tak szybko? to jest podejrzane!!!!!!!!!!!!lepiej sie spytaj czy czasem nie ukrywa ciązy i nie chce nieslubnego dziecka a Ty jestes naiwniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
to nie jest prowokacja!!!! ja tu mam powazny problem!!! a co doc iazy to chyba nie jest raczej bo bym juz zauwazyl chyba, pozatym bylismy tydzien temu na badaniach wszytko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fgfgfggfgfgfgf
qrcze, ok - teraz mówię serio a może poszukałbyś pomocy u psychologa sam możesz sobie z tym nie poradzić, muisz uwierzyć w sibie, w swoją wartość, wtedy nie pozwoliłbyś sie tak traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dyskusja była pierwsza klasa, mimo, że nas ktoś powkręcał. Zbyt grubymi nićmi szyte.............. Oj koleś, ale szedłeś w zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
idz do psychologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale odwołaj slub! nawet jesli to prowokacja to niestety tez znam takich ludzi którzy byli zakochani na zabój w podłych babach! jednak w odpowiednim momencie sie opamietali i teraz są szczesliwi w innych zwiazkach wiec Tobie tez sie może udać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ja naptawde probowalem ja znnienawidzic ale jak ja tylko zobaczylem to chialem przytulic i poczuc jej cieplo, jakies uczucie... chociaz w lozku tez kloada jest ale taka ja kocham :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
to nie prowokacja:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ja naprawde juz sie z tym tydzien mecze nie wiem co robic... to jest powtorne ... mozecie nie wierzyc ale ludzie maja naprawde poplatane zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko święta ja spadam, bo ogłupieć można. nie mam siły, bo ileż można dobrze radzić, chłopak i tak zrobi po swojemu. ciao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
ehhh moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durniu .........
odwolaj ten pierdo***y slub no chyba ze chcesz zeby cie zdradzila juz w tydzien PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje... ja sama tak miałam... Facet mnie totalnie nie szanował mowił do mnie \"wypier***\" \"zostaw mnie\" zdradzał na prawo i lewo, a ja go kochałam czekałam az wroci... az kiedys stwierdziłąm ze się odgryze. Schudłam 30kg zapusciłam włosy zadbałam o siebie, byłam z nim jeszcze chwilke ale szukałam innego, pozniej powiedziałam mu ze kocham kogos innego i nie chce juz z nim być... a on? Oszalał oszalał z zazdrosci, jednak po 3 miechach był z inna, i... robi jej to samo. Wiem to bo proponował mi pozniej ... wspołżycie... Fajny facet nie? Ale nbie zrozumiałaby6m tego gdybym tak nisko nie upadła gdyby mnie az tak nie ponizył... Gdybym nie nabrała wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
dobra odwoluje slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
dzieki za rady i prosze o dalsze wypowiedzi zmykam spac bo rano do pracy papap;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×