Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aisha9

JAK SPRAWDZIĆ CZY FACET CIĘ ZDRADZA???????????????????

Polecane posty

nie maja dziecka. ona nie dzwoni do niego tylko chyba mieszka z nim ostatnio przylapalam ja jak wchodzila do niego on twierdzi ze mu kase ze slubu przyniosla ostatnio tez zrobila zakupy i poszla w str jego domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
uuuu dziwne trochę. Zakupy by mu robiła? Kasę ze ślubu oddawała? Takie sprawy załatwia sie przed rozprawą lub zaraz po. Dawno sa po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBUUUUUUU
Powiem krótko, jeśli czujesz ,że cos nie tak to masz racje -intuicja nigdy nie zawodzi.Sprawdzanie nie ma sensu, facet jest przebiegły jak hiena.Najlepiej jak poukładasz puzle ze swego życia z nim w myslach.Twoja pierwsza myśl z tej analizy jest słuszna.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy ze soba nieoficjalnie wiecie o co chodzi. jego starzy mnie nie lubia gadaja na mnie glupoty. mialobyc tak ze jak sie rozstana to bedziemy razem normalnie nibuy sie rozstali 4 miesiace temu a on mi wczoraj powiedzial ze chce odpoczac od bab tylko ze to trwa juz 4 miesiace to odpoczywanie. Pomozcie mi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
no to niestety, ale Ty jesteś tu na przegranej pozycji.. bo moze oni jednak chcą sie pogodzić i wrócić do siebie? Może mieli tylko chwilowy kryzys? Powiedz mu, zeby się zdecydował. Albo Ty albo żona. Powiedz że do momentu rozwodu (lub chociaż zozenia pozwu) nie bedziesz sie z nim spotykać. Bo wygląda na to, że on najzwyczajniej w swiecie, chciał sobie trochę odpocząć od żony. Znalazłas się akurat Ty. Obiecywał Ci że odejdzie, ale jak widzisz nie kwapi się do tego odejścia. Po co masz się męćzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Natasha
--------owiedzial ze chce odpoczac od bab------Moze chce od Ciebie odpocczac - na zawsze - i wrocic do zony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On twierdzi ze ona u niego nie mieszka... poznalismy sie przed slubem nawet nie wiedzialam ze sie hajta dopiero pozniej mi powiedzial nie chcial tego slubu ale zmusili go do tego na 2 godz przed slubem przyjechal do mnie i mnie przepraszal jakos to wytrzymalam pozniej ona sie dowiedziala ze sie spotykamy ale miala to gdzies dopiero po kilku m-cach zareagowala. W kwietniu tego roku sie rozstali ale czy na pewno to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zawziecie twierdzi ze nie jest z nia nie wierze mu dlatego musze to sprawdzic niestety ona pracuje u mnie za ogrodzeniem widze ja bardzo czesto...wszystkie wspomnienia wtedy wracaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys spotykalismy sie codziennie teraz ma dwie prace i spotykamy sie co MIESIĄC twierdzi ze nie ma po prostu czasu ale wydaje mi sie ze jezeli jest z nia to ona go pilnuje tak jak kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie go czy chce sie rozstac za kazdym razem mowil ze nie bo mnie kocha... Nie wiem co mam myslec i nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
ooooo widze że to nieźle pokręcone... Ale sama widzisz że się w tym męczysz. I na co bedziesz czekać? Jak ona w końcu wpadnie? Jak go całkowicie uwiąże do siebie? Jak on się łaskawie zdecyduje?? Dwa lata czekasz na niego I nic... Moze dla własnego dobra, spróbuj się odciąć od niego. Postaw sprawę jasno. Albo on się zdecyduje na którąś albo niech Tobie da spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawilam sprawe jasno i on wybral mnie ale od kiedy zobaczylam ja u niego przestalam w to wierzyc. Jakos to sprawdze czy ona mieszka u niego nie wiem jak ale sprawdze bo mnie to meczy on caly czas twierdzi ze nie mieszka u niego. Mam dosc ale nie umiem go zostawic nawet slub nas nie rozdzielil nawet ona chociaz probowala razem z jego rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
autorko topiku odezwij się! daj znac co u Ciebie, jak załatwiłas tego skurwiela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Ja tez prosze autorke o wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_kotka
Aisha, odezwij się, rozmawiałaś z nim? Mam nadzieję, że trzymasz się jakoś, o ile to możliwe w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
Natasha, ale jak w ogóle doszło do tego ślubu? Dlaczego mówisz ze chcieli Was rozdzielić? Chodziłaś z nim wczesniej? Jeśli masz jakieś wątpliwści to chyba najlepiej jak postawisz warunek: spotkamy się dopiero po Waszym rozwodzie. Dopóki nie będzie rozwodu, będziesz tą drugą na doczepkę. Zresztą.... cos mi się to wszystko dziwne wydaje.. jakby naprawdę zależało na TObie to przeciez nie byłoby tej chorej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jego rodzicow nie liczą sie jego uczucia tylko to co powiedzieliby ludzie jakby sie dowiedzieli że odwolał ślub oni wielbią jego brata. Trochę ich nie rozumiem tym bardziej że matka jest drugą zoną jego ojca nie wiem ile z tamta byl żona ale dzieci nie mieli a mimo to nie mogą zrozumieć ze on jej nie kocha i ożenił sie z przymusu. Jak sie dowiedzieli o nas to uwaga NIE WYPUSZCZALI go z domu i tel mu zabrali to dorosly facet a potraktowali go jak dziecko ona tez zmusila go zeby byl z nia ale wlasnie pozniej niby sie rozstali wydaje mi sie ze moze i sie rozstali ale ona znowu probuje wrocic do niego. Wczoraj znowu mnie przekonywal ze mieszka sam i ze naprawde nie chce sie rozstac jednak i tak dzisiaj sie postaram dowiedziec jak jest naprawde. A co do rozwodu rozmawialam z nim o tym to powiedzial ze po prostu to sobie olał...Nie wiem czy nie spotykanie sie cos da bo i tak bardzo rzadko sie widzimy i to nie zalezy ode mnie bo jakby jego rodzice byli ok to bym przychodzila normalnie do niego ale nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham kobiece stópki cmok
Hm.. Jak sprawdzić czy facet zdradza? to zależy jaki jest facet i jaka jest kobieta. Jesli facet bedzie dobrze się maskował nigdy nie dowiesz sie czy jest ktos inny, jedni zyją w podwójnych związkach po 20 lat i zony nic nie wiedzą a jedni wpadają zaraz po slubie na "nadgodzinach". na to nie ma reguły. Jesli facet jest jakis kretynski a zona pomysłowa i sprytna no i jesli dobrze zna swego męza/chłopaka itp to szybko sie zorientuje ze coś jest nie tak. Tak na marginesie to ja nie wiem po co sie pchać w akty małzenskie kiedy on/ona i tak prędzej czy później zdradzi bo ma np. taki charakter typu "słabość do kobiet". Jesli przed slubem na różnych imporezach itp widać ze facet/dziewczyna ma ciągoty do innych czy tpo na trzeźwo czy jak sie napije to czego sie spodziewać za x lat. fakt nie jest to coś pewnego ale pewien sygnał ze jesli w tak wczesnym stadium partner czy partnerka miewa przejawy zainteresowania innymi osobami to trzeba sie zastanowic by póxźniej nie ranic siebie i i nnych. a juz najgorzej jak jest po slubie i są dzieci kur.. kto wymyslił zdradę dawać go powieszę za jajca!! :D pozdrawiam wszystkich wiernych ludkóF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno zadeklarowali mu ze jezeli do niej nie wroci to nie ma prawa wrocic do domu. To wszystko jest takie zamieszane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja99
rzecza gorszą od zdrady jest moment jej odkrycia..... smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham kobiece stópki cmok
Alicja99 to prawda... moment gdy pęka w nas to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ona pierwsza zdradziła z jego kolegą...jeszcze przed tym jak ja o ręke poprosil i wlasnie nie mogę pojąć dlaczego to zrobil skoro wiedzial ze zdradzila?? mowil ze jej wybaczyl ale na pewno po miesiacu nie podjelabym takiej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiewm tak
Natasha, ja Ci się trochę dziwię. Po co Ty czekasz na niego? Po co jeszcze w ogole myslisz o nim? Przecież ten facet to dupa. Jak to ktoś go zmusił do ślubu? Jak dorosły facet moze tak dac sobą manipulowac? Chcesz takiego facrta, który nie pottafi samodzielnie podjąć żadnej decyzji? No zastanów sie nad tym. Moze lepiej jak poszukasz sobie kogoś normalnego a nie takie ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym go nie kochała to bym na pewno go zostawiła ale jest inaczej... Probowalismy sie rozstac wiele razy ale za kazdym razem tylko dzien bez siebie wytrzymywalismy. To nie jest takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
rozumiem Natasha że to nie jest takie proste odkochać się, zapomnieć o kimś kto jest ważny.. ale popatrz... co Ty w sumie z tego masz? Ile jeszcze będziesz czekać? Może on się nigdy nie zdecyduje na ten rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×