Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Ciśnienie tętnicze- za niskie?

Polecane posty

[29.08] 17:04 Ja tylko pytam Moje ciśnienie od zawsze wynosilo w przyblizeniu 100/62, dodam ze jest mi wiecznie zimno i nie mam ochoty na nic... czy to moze byc objaw jakiejs choroby? Jestem młodą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele osob młodych tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nie najgorsze cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już do młodych nie należę
i też mam takie niskie. Na ogół 90/57. Jak widzisz żyję. Trzeba ratować się kawą lub tabletkami gloucardiamid do kupienia w aptece bez recepty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka78
Ja takze mam niskie cisnienie i zawsze jak słobo sie czuje biore glucardiamid,poprawa jest!nie sa drogie bo kosztuja oki.5zł-10tabletek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie takie cisnienie
to marzenie, ja mam 80/60, Twoje to nawet w dolneg granicy normy jeszcze jest, moje juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszcie się
bo niskociśnieniowcy długo żyja.Ja mam 90/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JAAAAAAAAAAA
też mam niskie, czasem 80/60 czasem 100/65 , rówżnie. Czasem, szczególnie rano nie mam siły na nic. Z łóżka ciężko mi się podnieść, na sex nie mam ochoty, bo czuję się zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbn

Będę doradzała Senior dla seniorów ale nie tylko. Sama jeszcze babcią nie jestem a korzystam właśnie z tego modelu. Pompuje szybko i jednocześnie bez ucisku, ręka po takim pomiarze nie boli co wcale nie jest normą przy innych modelach które potrafią docisnąć mankiet aż do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arr
Dnia 7.05.2019 o 13:22, Gość abbn napisał:

Będę doradzała Senior dla seniorów ale nie tylko. Sama jeszcze babcią nie jestem a korzystam właśnie z tego modelu. Pompuje szybko i jednocześnie bez ucisku, ręka po takim pomiarze nie boli co wcale nie jest normą przy innych modelach które potrafią docisnąć mankiet aż do granic możliwości.

Dla dwóch osób to rewelacyjne rozwiązanie. Można zapamiętywać do 60 pomiarów na jedną osobę, nie trzeba zapisywać. Z tego powodu wybraliśmy ciśnieniomierz Senior i szczerze wam polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iri

Ja kupowałem dla dziadków ciśnieniomierz i zdecydowałem się na Sanity i dokładniej model Senior. Bardzo fajna opcja, w rozsądnej cenie, dobry ciśnieniomierz, który sprawdza się u osób starszych bardzo dobrze bo duży wyświetlacz sprawia, że bez problemu można odczytywać wyniki pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi

Wśród takich niewielkich ciśnieniomierzy sprawdza się między innymi SmartCardio. Fajna zintegrowana opaska jest bardzo wygodna pomiar dokonuje się szybko więc rzeczywiście warto na to się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Jeśli chodzi o sprzęty medyczne, które można w domu używać to ja zawsze kupuje propozycje od Sanity i jestem ogólnie zadowolony, tak jak z ostatniego nabytku ciśnieniomierza Serce Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aad

Moja mama kupowała ostatnio dziadkom ciśnieniomierz Senior, ze względu na wyświetlacz duży rzeczywiście super będzie się sprawdzał dla starszych osób, myślę że warto zwrócić uwagę jak szukasz ciśnieniomierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×