Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Londa dziewczyna Bonda

Loreal Recital preference

Polecane posty

Gość Londa dziewczyna Bonda

Czy któraś z was używała tej farby? Czy jest dobra? Trwała? A może któraś z was używała odcienia Madras - Złoty Bursztyn? Nie wiecie czy nie wyjdzie rudy? Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM! Zachciało mi się odmiany od Welli i zapłaciłam za to niemiło... Wybrany przeze mnie brąz miał nie dawać efektu pomarańczowego- jestem brunetką i wyszła mi marchewka! Mało tego-spaliło mi włosy jak po żadnej innej farbie- mam teraz paskudne suche siańsko na łbie i dobrze mi tak, bo kupiłam badziewie L\'oreala. DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
A jakim odcieniem farbowałas? Madras? No ja zakupiłam tą farbę i teraz mnie przestraszyłaś... chociaż na kafeterii jest dużo pochlebnych opinii o tej farbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od zawsze farbuję L\'orealem i jestem zachwycona :) Zaczynałam od Feerii a od kilku miesięcy właścnie Recitalem (najjaśniejszy blond - Stockholm). Kolor jest piekny, włosy mile w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełnista owieczko - rozjasnianie z ciemnych włosów to trudna sprawa - to sie robi u fryzjera (przynajmniej pierwszy raz). Na opakowaniach jest napisane, że nie powinno się z ciemnych (szczegolnie farbowanych) startować na jasniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
Dziekuję ci Katarina Witt . Tak własnie terż czytałam, większość osób jest bardzo pozytywnie nastawiona do tych farb, a szczególnie blondów. Ja jednak nie chce koloru blondu. mam naturalne brązowe włosy(troche mysie) i chciałam nadać im jakiegoś ładnego kolorku brązu ten jest z domieszką koloru bursztynowego i naprawdę ładnie się prezentuje i na opakowaniu i na tej paetce z próbnikami tylko tak jak mówie obawiam się żeby nie wyszedł mi rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, i nie chodziło o zrobienie z siebie szatynki tylko uzyskanie koloru deklarowanego przez producenta (aksamitny kasztan czy coś), tym bardziej, że na opakowaniu stoi jak wół, że przeznaczona dla brunetek (czyli i dla mnie)- nie polecam tej farby, gdyż zrobiła moje włosy z pomarańczowościami, od których L\'oreal się odżegnywał i spaliła mi włosy (a nic nie kombinowałam i nie udziwniałam przy jej nakładaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
To ja już się w tym mieszam bo podobno L'oreal ma farby jedne z bezpieczniejszych gdzieś w internecie znalazłam ranking delikatności farb i było że Recital Preference i Feria były najmniej szkodliwe. A tu taki dżinks:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, ma dobre oceny, czytałam je przed zakupem, kolor jest dość trwały (choć wydaje mi się, że z czasem jakby zżółkł), mnie akurat farba nie przypadła do gustu, zostanę przy Welli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
wełnista owieczko a jakiej uzywasz welli? jaka farba? jaki odcień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię te farby, ale uprzedzam, że używałam tylko ciemnych odcieni i o jaśniejszych nie mam pojęcia... Za to nie polecam farb Schwartzkopfu, wszystkie te palette i poly czy jak im tam, pod tramwaj podłożyć. Chyba że ktoś lubi drewniany mat na głowie :p z drugiej strony wiadomo, co mi pasuje, drugiemu zaszkodzi... i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
Ananke dokładnie tak, moja mama miała ekscesy takie po tych wszystkich paletach że brońcie panie boże przed nimi. Wypadały jej włosy, dostała łupieżu a kolor zupełnie nie chwycił. A jakiego koloru dokładnie używałaś z tych farb Loreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupupupupupupu
upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABAKA
nie uzywajcie palety, wypadaja włosy, niezaleznie od tego jakim odcieniem robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam farby Loreal Execellence creme kolor bardzo jasny blond popielaty.. Zamiast blondu uzyskalam szafe wrecz niebieskie wlosy!!! Mialam swoj kolor takze blond tylko jasny chcialam je troszke przyciemnic a wyszly szare. Dobrze ze zadzialaly szampony przeciwlupiezowy i domowe sposoby. Kolor sie zmyl nie całkiem ale sa inne... Nie polecam tej farby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×