Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzioszka

prawdy i mity o opalaniu w solarium ceny uslugi

Polecane posty

Gość rejon kościana
kosztuje 1zł/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi....
u mnie 50 gr./ 1 min. ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno okreslic tak dokladnie ale ceny od 1,00 nawet do 1,80. ale szczerze mowiac cena nie jest w tym wypadku wyznacznikiem jakosci bo identyczne lozka sa w zupelnie innych cenach w roznych punktach i tak szczerze mowiac najlepsze sa te za 1,20-1,30, przynajmniej jak u mnie (warszawa, ochota) no i juz wogole naj,naj jest solarium \"słoneczko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle, ze mozna by ten temat rozwinac... bo moze to byc calkiem interesujace... ogolnie to prawda, ze ceny sa bardzo rozne, zaleznie od miejsca. ja jestem z Gdyni.. testowalam kilka miejsc, ale zawsze wracam do jednego, bo jest tam i stosunkowo tanio (albo i bardzo), bo 70-80gr/min i widze zawsze efekty... moge dodac, ze jestem alergikiem, i poszlam sobie na jakies super hiper relaksujace lozko z jakimis olejkami eterycznymi, spryskiwaczami co 30 s i co tylko... (aha no i gadalo to solarium do mnie, a jak nie, to grala muzyczka)... no poprostu bajet jak nic :D ... tylko ze tam niewysiedzialam, bo bym tam chyba sie udusila.. no i dostalam uczulenia na skurze od tych nawilzaczy do skory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inspiration tez mieszkam na ochocie- zatem prosilabym- abyś powiedziała mi, gdzie tutaj korzystasz z solarium.. ja chodziłam zeszłej zimy do GALAXY na rogu Banacha, ale tam zdaje sie płaciłam jakieś 1,50 czy 1,60 za minutę.. :O może znalazłaś w pobliżu coś sensownego..? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że od solarium [od tego naświetrania] kości stają się słabsze czy cos w tym stylu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×