Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martuniiiiia

Szukając żony na jakie cechy zwracacie uwagę

Polecane posty

A co do okazywania uczuć wielu mężczyzn lubi jak kobieta udaje niedostępna a on ją zdobywa. Ja np wręcz przeciwnie. Kobieta musi to wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygnębiająca
wyliczanka...i po co to komu? Martuniu- ja sobie myślę, że faceci przede wszystkim nie szukają kobiet zdesperowanych...lepiej żebyś była sobą - ze wszystkimi swoimi wadami- i ze sobą się dobrze czuła niż żebyś goniła za mężem i zmieniała się według wymagań i rad jakiś przypadkowych, anonimowych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkhi
Ja to bym chciała spotkać tylko faceta = dobrego człowieka, nie egoiste i odpowiedzialnego za moje uczucia, który doceni również moje dobro. Coraz częściej mam smutne myśli, że nie spotkam kogoś takiego. Wiekszosc jest zbyt egoistyczna, zapatrzona w siebie ... swoje potrzeby.Gdzieś zatraciły się relacje między ludzkie nastwione na dawanie. Teraz większosć chce tylko brać i rości różne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygnębiająca
a...nie chciałam być niemiła wobec wpisujących się panów- dla mnie takie opinie są ciekawe, ale nie można naprawdę w życiu się nimi kierować przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialna za własne
uczucia możesz być jedynie Tyu - tego akurat nie możesz wymagać od partnera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygnębiająca
lubicie? o...a dlaczego jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuniiiia a Ty zmienisz swoj
e zachowanie na czas łowów, a później wszystko wróci do normy - tak? - to przecież bez sensu jest :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygnębiająca
Martunia- a Ty chcesz być czyjąkolwiek żoną? czy żoną faceta którego pokochasz? myślisz, ze oni wszyscy chcą tego samego...? i że wszyscy sa tacy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to że spełnias
z wymaganie jedynie jednego faceta :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dlaczego bo po takiej kobiecie widać że jej zależy aa to bardzo dowartościowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceet - dowatościowuje facet
a co z kobietą?:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygnębiająca
z tego co dowiedzialam sie od moich kolegów to dziewczyna po ktorej za bardzo widać, że jej zalezy- na związku, a co gorsza na ślubie i dzieciach- jest raczej odstraszająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a którzy to bo ja naliczyłam 2
z czego pozostał tylko jeden faceet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demeter
Powinna byc dziewica, ale wy juz pewnie z kims spaliscie, wiec to glupie. Kobieta nie mzoe byc uzywana a facet moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkhi
Nie prawda, jesli ktoś pozwala na to ,żeby ktoś inny otwórzył do niego swoje serce - to jest za to odpowiedzialny. Jest odpowiedzialny za to co robi, bo to co robi może skrzywdzić drugą osobę, jak i odwrotnie. Właśnie to najtrudniej każdemu zrozumieć.Człowiek widzi innego człowieka tylko jako zbiór roznych "faktów o nim" czysto fizycznych, paru słów. Nigdy nie zastanawia sie nad tym co czuje itd. biorąc pod uwagę jego "bycie" w takiej formie jak swoje, które przezywa intensywniej i wewnętrznie. Dlatego łatwiej zranić tą drugą osobę nie zrozumianą i nie odczuwaną jak samego siebie, łatwo sprowadzic ją do roli przedmiotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam uważam że
uważam, że jeśli tylko jedno z partnerów w małżeństwie było przed ślubem dziewicą/prawiczkiem to daje to b. duże szanse na zdradę małżeńską- z jednej i drugiej strony... albo obydwoje doświadczeni albo obydwoje "święci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkhi
Czy kobieta ,której zależy na założeniu rodziny i na tym by mieć dom, męza i dzieci - mieć kochającą sie rodzinę jest odstraszająca? A odstraszająca nie jest kobieta, której na tych wartościach nie zależy i woli np. inne rzeczy przedkładać nad to: jak kariera, przelotne związki, tylko zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli facet szuka żony to się nie przestrasz jak kobieta również jest pozytywnie nastawiona do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demeter
Martuniiia - jak to? Nie obchodzi Cie ile kobiet mial przed Toba? Ze potrzebuje kobiety koniecznie nieuzywanej skoro sam juz jest uzywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkhi co Ty pierdzielisz
gdyby tak było jak Ty tu napisałaś to każdy musiałby z góry zakładać, że ożeni się, lub wyjdzie za mąż za pierwszą osobę z którą zacznie się spotykać, bo przecież ta osoba może się w nim zakochać na zabój :O:O:O a co z uczuciami własnymi? - mam odpowiadać za uczucia człowieka z którym się przez jakiś czas spotykałam, tylko dlatego, że on się we mnie zakochał, podczas gdy ja tego nie zrobiłam:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygnębiająca
"Czy kobieta ,której zależy na założeniu rodziny i na tym by mieć dom, męza i dzieci - mieć kochającą sie rodzinę jest odstraszająca?" nie...nie o to chodzi. Odstrasza wizja tego, że kobiecie nie zalezy tak naprawdę na drugim człowieku, że tu nie chodzi o miłość ani o związek, ani o zabawę- że chodzi tylko o ceremonie slubną i dzieci i pieluchy i zarabianie kasy i nudne szare życie i że jak tylko to dostanie zmieni sie w potwora i zatruje facetowi życie...takie opinie słyszałam przynajmniej;) poza tym kobieta zdesperowana to wg. faceta kobieta, której nikt nie chce- kobieta której nie trzeba zdobywać, bo sama się pcha...czyli zbyt łatwa zdobycz, nic atrakcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca przyszłych żon
laska- kandydatka na żonę- powinna: 1 Być piękna- ale to pojęcie względne:D w kazdym razie ma się chłopu podobać 2 Mądra. Musi zawsze mieć coś mądrego do powiedzenia, najlepiej żeby była dobrze wykształcona, w każdym razie nie gorzej od faceta. Najlepiej tak samo :D 3 Wesoła 4 Zaskakująca- pozytywnie. Nie nudna 5 Super jak umie gotować- przez żołądek na bank trafi jeszcze mocniej do serca, a już na pewno jak będzie gotowała lepiej niż mamuśka :D 6 MUSI MIEĆ TO COŚ 7 Musi nam być fajnie z łożku 8 Matka -jej przyszła teściowa- musi być trochę o nią zazdrosna- wtedy wiadomo, że ma się w domu zajebistą dupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×