Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toznowuja

Jak to jest kogoś kochać?

Polecane posty

Gość toznowuja

Mozecie to jakos opisac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno opisać
każdy kocha inaczej ....ale albo to będzie największa tragedia w życiu albo największe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
Hmmm ale chodzi mi o uczucie. Jak to jest jak sie kogos kocha, co czuje taki czlowiek...wiem ze trudno jest to opisac...ale jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Na początku parsknęłam śmiechem jak przeczytałam to pytanie, ale z drugiej strony pytanie jest całkiem normalne, i o dziwo - baardzo trudne :P Bo trudno jest opisać coś, co się czuje, czego nie można chyba dobrać w słowa, jest tyle piosenek o miłości, wierszy, ciągle się o niej mówi.. Gdy kogoś kochamy, nikt inny się wtedy nie liczy, tylko ten jeden // ta jedna ;] moje skromne zdanie na ten temat :] zdanie nastolatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co czuje
że kogoś kocha nie zadawaj takich głupich pytań tylko sie zakochaj i przekonaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujesz uczucie
które przepełnia Cię całą, czujesz ból, prawie fizyczny, gdy nie jesteś z tą osobą, potrafi Cię zranić każdą bzdurą i każdą drobnostą doprowadzić do śmiechu. Gdy jesteś z nim przepełnia Cię szczęście, chcesz śpiewać, tańczyć i śmiać się na głoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvce3r
do evcok ..Czy nie jest to troche egoistyczne?Ze ``nikt innny sie wtedy nie liczy``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
Nie wiem, bo nigdy nie kochalam. Wychodzi na to ze to tak skomplikowane uczucie ze mi nie wyjasnicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
ooo juz ktos cos napisal, dzieki "czujesz uczucie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Bo tego nie da się opisać, to trzeba poczuć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
milosc to zludzenie ktoemu sie poddajemy w calosci milosc nie wybiera i nie walczy przyjmuje cie takim jakim sie jest bez koloru bez zapachu ale tak blogie ze sie chce zyc jest sie takim wolnym i gotowym na kazdy kompromis nie ma jej bez bolu i bolu bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvce3r
no to ja nie żaluje ,ze nie wiem co to milosc bo dla mnie sie liczy..CZesto pomagam dzieciom ,daje pieniadze na jakies organizacje i nie jestem pierdolonym egoistą ...Wiec nic nie straciłem ,ze sie do tej pory nie zakochałem ..?BO wtedy bede pierdolonym egoistą znaczy jebanym egoistą ?Dla ktorego nic sie nie liczy poza drugą osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuup
ciągle myslisz o tej osobie, idealizujesz ją w wyobrazni, rozpamietujesz rozmowy, gdy widzisz tą osobę to serce ci mocniej bije i czujesz jakby spłynęła na ciebie łaska panska;) :-P Mozesz patrzec godzinami na tą osobę i nie masz dosc, i chcesz z nia spedzac caly dzien - nawet jesli mielibyscie nie zamienic ani słowa. Chcesz dawac jej radosc, zaskakiwac , chcesz by kochała cie tak samo mocno jak ty. Gdy pomyslisz ze mogłbys ta osobę stracic, byłaby to najwieksza tragedia, a twoje zycie zawisłoby na włosku... a tak w ogole to kazdy kocha inaczej, to sa tylko moje osobiste odczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvce3r
czyli miłosc to poniekąd egoistyczne uczucie bo mimo ,ze chcemy sprawiac innym przyjemnosc poniekąd domagamy sie jej odwzajemnienia i zarazem zapominamy o innych ..Zebym sie nigdy nie zakochał ...Wole zostac sam i pomagac innym ...JAk dzieciom z Afryki na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvce3r
miłosc jest dla pierdolonych egoistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
Chyba tak...nie liczy sie nic innego niz ta druga osoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvce3r
czyli nic nie straciłem...Ciesze sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al
Kochać kogos to cierpieć i wydawać na zranienie. To pozwolić sobie rozwalić zycie, to wyłączyć rozum, władzę sądzenia i wartościowania, to być we władzy emocji i nie rozumieć jak bardzo krzywdzisz siebie i pozwalasz siebie krzywdzić. To jest aberacja umysłu, dobrze, że nietrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie....w tych dobrych chwilach...to jakby ktoś ci pomnażał całą czułość jaką masz w sobie...a w tych gorszych...jakby dzielił cię na pół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
milosc jest natchnieniem emocionalnym nie chce ofiar ani podarunkow ale jednoczesnie jest egoistyczna rani a zarazem uwalnia od bolu jest piekna i wstretna po prostu jest bezbledna i orginalna nie do skopiowania i zupelnie nie podobna do niczego.Po prostu milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
Czyli co, swiat zaweza sie do dwoch osob? Moga zyc razem i sa samowystarczalni? To naprawde straszne, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuup
no i zaskakująca sprawa - im więcej przeszkód na drodze miłości, tym uczucie większe... wniosek jest taki ze jest to uczucie bardzo destrukcyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
To ja chyba podziekuje. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
to chemia ktora sie zgadza miedzy dwoma osbami trzeba ja pelegnowac aby jak najdluzej trwala a potem prysnie jak sen i pozostana albo mile albo nie mila wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
naogul jest tak silna ze nie zauwarza sie negatywnych stron to tak jak by sie milo okulary na oczach "na duszy" jak spadna swiat nie jest juz taki kolorowy. ale warto ja przezyc ona nas uczy i szkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjkniks
ciebie jakoś kiepsko wyszkoliła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
a pzatym trzeba do niej dorosnac aby zroumiec jej ware znaczenie bo miedzy miloscia i zakochaniem czy zauroczeniem jest bardzo duza ruznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
nie rozumie co masz na mysli i w jakim sesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
wnioskuje ze nie masz dobrych wspomnien jak do teraz. dam ci mala wskazowke . koniec czegos starego oznacza nowy poczatek czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
To do mnie bylo o wspomnieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×