Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toznowuja

Jak to jest kogoś kochać?

Polecane posty

Gość uuuup
toznowuja - pomimo tych wszystkich złych aspektów, na prawdę warto... Czym było by zycie bez milosci i namiętności. Płaskie, szare, przewidywalne, nudne. Miłość uskrzydla i wnosi w zycie szalenczą radość, pcha do działania. I oczywiscie jest podstawą tworzenia się podstawowych komórek społecznych - czyli rodziny :D Po cos natura ja stworzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się zdaje
że większość z Was opisuje stan zakochania, zauroczenia, a nie prawdziwą, dojrzałą miłość. To, co opisujecie, może być wstępem do miłości, ale samą miłością nie jest. Takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
nie wiem ktos napisal ze mnie zle wyszkolila wiec odpowiadam. ps. milosc jest inaczej interpretowan przez mezczyzn i inaczej przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
jedno jest pewne bez niej nawet jak rani nie mozna zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
To nie ja napisalam. Nigdy nie kochalam, nie wiem czy jestem do tego zdolna. Dlatego chcialabym chociaz sobie wyobrazic to uczucie. Z tego co piszecie, ze milosc jest samolubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
kazdy na swoj sposob kocha matka swoje dziecko, chlopak dziewczyne , nawet kochamy zwierzeta albo jakies ulubione rzeczy i to jest wspaniale co by bylo jak by nie istniala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yve
to tak jak po zejsciu z karuzeli,kiedy caly swiat wiruje,wszystkie barwy sie zlewaja,ledwo utrzymujesz sie na nogach,nie wiesz co wlasciwie sie dzieje z Twoim zdrowym przeciez organizmem i trzezwym dotad umyslem, ale lubisz to uczucie.No i to tak jakbys umierala za kazdym razem zegnajac sie z ta osoba.Ale nie boj sie milosci,bol ktory ona sprawia jest slodkim bolem.Ponoc lepiej kochac i cierpiec niz nie kochac wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
o tak jest samolubna bo wtedy zwlaszcza jak kochamy jestesmy zdolni wybitnie do zeczy ktorych nie robilisbysmy bez tego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd
o kurwa ja nie chce zeby swiat wirowal ja chce byc normalnym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
Niedobrze mi po karuzeli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie przeżywam czasowe rozstanie miesiąc sama, beez niego:( wyjechał do pracy, a ja nie moge się pozbierać, tak bardzo mi go brakuje, nic nie moge robiś, tylko o nim myśle. A to nie jest zakochanie, tylk wielka miłóśc jesteśmy już ze sobą ponad 3 lata, i nie wyobrażam sobie być z nikim innym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
a z drugiej strony nie jest wspaniala? inspiruje nas i daje nam tyle sily . to wlasnie dzieki niej przechodzimy przez niektore problemy tak latwo i tak trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
jak to jest? :) jak zaczniesz rozpoznawać kolory po zapachu, jak w pochmurny dzien bedzie dla Ciebie swiecić słonce to to jest własnie kochać kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
nieraz konczy sie jakis zwiazek bez powodu i nie mozemy sobie tego wytlumaczyc zadajac sobie pytanie dlaczego? pomys w takich ciezkich chwilach i sprobuj zobaczyc inne zalety nie oczekuj za wiele a nie bedziesz zozczarowana/ny pomys co mozesz teraz dla siebie zrobic czego nie mozesz bedac dalej w tym zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
gdy milosc umiera boli to tak jakby sie stracilo kogos ale trzeba patrzec na przod i zaakceptowac najpiekniejszy akt milosci jest jezeli pozwolimy jej odejsc pozostawiajac mile wspomnienia. bede tu jutro znowu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isarbur
do jutra pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
miłość nigdy nie umiera ... ona tylko rodzi sie od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec, nie ma definicji milosci. Szczera i czysta miloscia mozna kochac chyba tylko rodzine i przyjaciol, milosc do mezczyzny, to raczej pomieszanie hormonow z checia posiadania, z jednej strony czule go calujesz i zyczysz mu jak najlepiej, a za chwile mozesz juz go nienawidzic, wiec jak dla mnie nie jest to prawdziwa, czysta milosc. Co czujesz jak kochasz? Czujesz, ze ta osoba jest czescia Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możę ktoś jeszcze....
zechciałby napisać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie masz przyjaciół
to nie zakochuj się - bez milosci do faceta mozna zyć, bez przyjaciela - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toznowuja
Nie mam przyjaciela ani ukochanego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam, to przypomnial mi sie epizod z mlodosci.....jako bardzo wczesnie \"zaczynajacy nastolatek\" probowalem dziewczynie opisac co to jest orgazm.....spasowalem i powiedzialem ze jej pokaze. Tu jest chyba podobnie. NIe da sie opisac milosci, to sie da tylko poczuc i opisac ewentualne objawy. Jak opisac zapach rozy nie odwolujac sie do zapachu (gdy ktos nie ma nosa) ? Lepiej bedzie powiedziec : dowiesz sie dopiero jak sie zakochasz. Mozesz sobie wyobrazac cokolwiek ale bedzie to na 100% cos calkiem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×