Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek108

prostownica

Polecane posty

Gość snt
Jak dla mnie O.K. napewno spodoba się Twojej Dziewczynie, i zresztą fajny pomysł na prezent. A tak na marginesie sam na to wpadłeś czy może Dziewczyna ci to zasugerowała. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek108
no sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snt
No to myślę że tym bardziej Dziewczyna będzie zadowolona:) Mam nadzieje że zakup okaże się naprawdę udany i że prezent się spodoba i będzie długo służył:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek108
dziękuje oby tak było:) nawzajem miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
uwazam,ze kupujac jej ten badziew zrobisz jej przykrosc. ale twoj wybor,jesli chcesz by po paru seansach z ta prostownica popalily jej sie wlosy to kupuj. ja stanowczo odradzam. za te pieniadze kup jej lepiej profesjonalna odzywke do wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
kup jej lepiej jakas ladna bluzeczke. serio chlopie,ten pomysl z ta prostownica to porazka dla waszego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy pomysł kupienia prostownicy jest dobry,napewno lepszy niz kuywanie bluzeczek,dziewczyny zwykle nie lubią ja facet je ubiera.Ja przynajmnie nie lubię. Jesli chodzi o tą prostownicę której link wkleiłeś to jest to bardzo dobry wybór. Ja kupiłam sobie właśnie taka,jest super,fajnie prostuje włosy, szybciutko sie nagrzewa i jest fajna wizualnie. Allegrowicz też zaufany,spuer szybka przesyłka. Jeśli nie ma konkretniejszego pomysłu na prezent to śmiało możesz kupic tą prostownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek108
no jakos niema innego pomysłu a keidys mi wspomonała by sobie kupila jakas prostownice bo ma stara i to w dodatku frotownice (czy jak to sie tam zwie) i źle sie jej nia prostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez uwazam ze to jest dobry pomysl na prezent jesli tylko twoja dziewczyna nie ma porstownicy to jej kup;) ja z takiego prezentu bym sie ucieszyla i wg mnie nie jest to zaden badziew,lepsza ta prostownica niz bluzka lub kolejna maskotka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala bym Ci pogratulowac, bo malo ktory chlopak wpada na tak dobre prezenty :) powaznie :) co do prostownicy, to ma sporo mocy (i na to patrz, bo jak ma malo to slabo prostuje i ogolnie jest do d *** ) i ogolnie patrzac po kometarzach to chyba jest dobra. Ja bym bardzo sie ucieszyla jak bym dostala cos takiego... tymbardziej ze nikt Cie nie naprowadzal na to , tylko sam na to wpadles... tylko na twoim miejscu, delikatnie bym sie podpytala np mamy, czy oni nie planuja jej kupic prostownicy czy co... no bo jak kiedys tam napomknela, to moze np rodzicom mowila ze by chciala albo cos.. tak zeby nie dostala 2 prostownic :) oczywiscie pełna konspira, tak zeby sie twoja luba nie dowiedziala :):) naprawde, jestem mile zaskoczona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek108
hehe ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia177
wydaje sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra_kicia
ja tez ja mam i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka88
ja bym była zachwycona ;)super prezent :) zazdroszcze jej chłopaka :D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już prostownicę Optimum. Szcerze, nie byłam zadowolona. Zapytacie dlaczego, poniważ ubyło mi połowę włosów. Prostownica strasznie rwie i szarpie włosy. Maja córcia, której raz chciałam wyprostować włosy, płacze do dziś jak tylko ją widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek108
no to nieciekawie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snt
Szczerze mówiąc (odnośnie wypowiedzi aabeti) to nie wiem jak prostownica może rwać i szarpać włosy. Sama używam prostownicy od ponad dwóch lat i jest to dla mnie oczywiste że przed użyciem rozczesuje włosy szczotką a potem je wygładzam prostownicą (posiadającą notabene gładkie powierzchnie), więc nie wiem w czym problem. Oczywiście używając żle, zbyt często, lub mając bardzo wrażliwe włosy mozna je podniszczyć prostownicą, ale to już inna bajka. W każdym razie ja nie narzekam na prostownice. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek108
no to fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×