Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chce mi się płakać..

Nie mam już sił szukać pracy...

Polecane posty

Gość Chce mi się płakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dopiero dwa dni temu
zapisałem się do UP, ale też mam już dość :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraplamista
nie mam siły wiecznie to samo 1.czy nie jest pani w ciązy? 2.czy zamierza się pani dalej uczyc? odp-tak żle-bo bede musiała czas poswiecic odp nie żle-bo lepiej wykształcony pracownik -lepszy-mało ambitna znaczy 3ile pani chce zarabiac? -odp prawidłowa najlepiej -wcale-qrna wolontariat biurowy chce uprawiać bo jak bedzie mało to i motywacja pracownika-mała bo jak za duzo to ich na to nie stać wstrzelić się jest trudno i trzeba się liczyć z tym ze znajada się ludzie ktorzy przyjda za 600 zł miesięcznie a nie wybrzydzać ze za to sięnie da przezyc, oczywiscie ze potem poszukaja czegos innego bo kto dzis przezyje za 600 zł miesięcznie straciłam już wiarę ze się usamodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kurna momentami nie wiem czy mówić, że zaczynam drugie studia -zaoczne we wrzesniu, dla mnie to jest atut, ale wiem że nie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraplamista
wiem :) ale chyba postaram się to zmienic nie wiedza czego chca ale ja od dzisiaj wiem najpierw znajde cos nawet zle platnego na kilka miesiecy zeby zdobyc doswiadczenie w tym co chce robić -niezgodne z moim wykształceniem-jestem licencjonowanym pedagogiem a potem sama zaczne w tym działać wiedzac już jak to się robi -i jakie błedy można popełnić i bede sprytniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraplamista
aniii to zawsze jest zaleta chyba ze pracodawca zle wykształcony i ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioooi
TAK TERAZ PRZED WYKSZTAŁCENIEM WAŻniejsza doświadczenie. Po co kilka skończon. kierunków skoro brak doświadcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniii jak tam poszukiwania? Ja czekam na wyniki wstępnych rekrutacji w dwóch miejscach. Doszłam do wniosku, że moim \"mankamentem\" dla potencjalnych przyszłych pracodawców jest fakt posiadania dwuletniego dziecka. Dziś pół dnia przebeczałam, sił już mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przecież zdażają się jakieś nieuki... huk to wie. a co masz na mysli, że będziesz sprytniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę do UP, może coś znajdę. Biorę co się da :( Zawsze to nowe doświadczenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia poszukiwania średnio... znaczy raczej kiepsko, byłam na rozmowie w pn, nawet ok, ale czy coś z tego bedzie, to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraplamista
bede sprytniejsza bo sobie z bliska poogladam konkurencję :) i bede wiedziała jak być lepsza co robią zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniii jakiej pracy szukasz? Jako nauczyciel to w tym roku już nie mam szans, ale może coś innego. Najbardziej niechciałabym pracowac w sklepie. Mam już doświadczenie w tej branży. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam w szkole.najbardziej interesuje mnie dziennikarska, ale wezmę każdą biurówkę, obsługę klienta, jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak przekonać do siebie osobę, której się nie zna, że będzie się dobrym pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czytałyście to
ale podała kilka cennych rad, jak podchodzić do rozmowy z przyszłym pracodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czytałyście to
ale jej jak widać pomagają....może cały sekret w tym, by nie szukać jakiegoś złotego środka na pracodawcę tylko byc sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja raczej bywam sobą, tylko czasem walczę z tą moją nadmierną szczerością, chodzi o to że czasem coś znam, a faktycznie znam to słabo, ale szybko mogę się tego do uczyć, a mówię, że nie znam, lub bardzo powierzchownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czytałyście to
to już lepeij by było, gdybys powiedziała "ze się orientujesz"....to dość neutralna odpowiedź, nie tak dobitna jak "nie wiem, nie potrafię" skoro jednak coś tam wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mnie babka rozwaliła na drugim etapie kwalifikacji. przez całą rozmowę, ani razu nawet delikatnie się do mnie nie uśmiechneła. nie chciało mi się z nią gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce mi się płakać..
i jeszcze ta pogoda mnie dobija. Wymarzłam się dziś. Na samą myśl że jutro mam łazić po firmach na deszczu i w zimnie to mi się odechciewa :/ Ale najgorsze jest to wypalenie psychiczne, świadomość, że wakacje uciekły a ja nic sensownego nie znalazłam. A potem będzie jesień i coraz zimniej :( A mój facet nie może znieść że nie pracuję, pomimo, że wcale nie utrzymuje mnie ani nie mieszkam z nim. Nie mam w nim oparcia. Tylko same wyrzuty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czytałyście to
może miała gorszy dzień albo źle sie czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet powinie Cię wspierac, a jak tego nie robi, to może nie warto być z nim. mój mnie wspiera i rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×