Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milana28

Zdradziłam chłopa przyznałam się o on mnie pobił

Polecane posty

Gość bbb
jeszce policje mieszac???????? miej chociaz honor na koniec,olej te rzeczy!! jescze mu chcesz propbemu robic???? zastanow sie!! wiesz jak on sie teraz czuje,ty jestes zerem to wiemy ale daj juz spokuj temu chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
bbb co sie odzywasz jak gówno wiesz jak tam było i jaki był powód zajścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
powod zajscia jasno okreslilja,zdradzila go i sie jesze glupia przyznala, to niech teraz cierpi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Bez względu co mu zrobiła i tak ma prawo odebrać swoją własność. I im prędzej tym lepiej bo on może jej te rzeczy zwyczajnie zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
Rada dla żon...nie przyznawac sie chocby kroili i solili...2 rada cipka nie mydło i sie nie wymydli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon do niego, ze chcesz swoje rzeczy chociaz. Mysle, ze policja zrozumie jego sytuacje i powod, dla jakiego sie wkurzyl. Policjanci to tez mezczyzni i tak samo reaguja, tylko, ze sie o tym nie mowi glosno, tez by babie wpierd......no, albo poczekaj do jutra i spytaj na spokojnie, ze chcesz tylko swoje rzeczy, przyjdz z kolezanka. Kolezanki przeciez nie pobije, a Ty bedziesz mogla spokojnie wziac te rzeczy. Ja na jego miejscu to bym je wywalila przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
bbb ale jaki był powód zdrady....chyba nie zroiłaby tego gdyby facet był ok no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
i dobrze zrobi jak zniszczy,niech idzie i sie znou pusci,moze zarobi na nowe.Chociaz by sie mogla nie przyznawac ze zdradzila,chciala byc taka szczera??? Tylko jak on sie teraz czuje,jak wydymany pies poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
a co za rozniza jaki powod zdrady???? jak bylo jej zle w zwiazku to trzeba bylo jeden skonczyc najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
Muzyczna a co on ma ją wyrzucac z domu na pewno to wspolny dorobek niech sam wypierdala Rogacz jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
ciekawe dlaczego wszystkie kobiety sa po twojej stronie.tez pewnie maja duzo za uszami,tylko nie byly takie glupie jak ty i sie nie przyznaly do zzdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu się boję, ojca mi szkoda wysyłać ten wariat sporo czasu na siłownispędzał i mógłby zrobić mu krzywdę,ale np kamera sony za 3 tysiące od rodziców dostałam, z 700 złotych w gotówce, kilka złotych łańcuszków to jest chyna nie do odzyskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
Ja nie zdradziłam jeszcze ale mam zamiar i na pewno sie nie przyznam bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dla tego ,ze sie kontrolujemy a ty zachowujesz sie tak jak by ciebie zdradziła...chcialabym sie dowiedzieć np. dla czego ..to ty się wydzierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
No napakowany chuj....Idz na policje i powiedz ze cie p[obil zrób obdukcje a zdrady sie wyprzyj kto ci udowodni że zdradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
to skoncz jeden zwiazek i pozniej sie puszczaj ile chcesz.Jestescie beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
dobra szmaty,radzcie sobie jak chcecie.Zycze wam zeby kazda po skoku taki wpierdol dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Przyjść bez ostrzeżenia i tylko z facetem bo inaczej to na oczach koleżanki zniszczy ci ubrania i jeszcze obrzuci wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
bbb myslisz ze on nie zdradzał? wy faceci jestescie jak psy na suki jak tylko jest okazja to dymacie co sie rusza i na drzewo nie ucieka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzwi nie otworzy a jak mnie uderzył to i koleżankę by nie oszczędził, że się z takim bydllakiem zadawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
On nie zaatakuje drugiego faceta bo i po co albo raczej za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz to pójde z tobą
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lać nie wolno a zdradzać wolno, sam bym Ci przyjebał a z tych rzeczy nic bys nie zobaczyła, nawet bym tego w domu nie trzymał. Jak co to mieszkała ale wyrzuciłem ją.i wzięła swoje rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz to pójde z tobą
a ty bbb umów się ze mną, łomot masz gwarantowany cwaniaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko....
bbb to palant dobrze że poszedł i tak nic nie wnosił do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×