Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość affffka

jak zapanować nad łzami..

Polecane posty

Gość affffka

Heh moim problemem jest to że strasznie łatwo mnie zranić i często to powoduje łzy, nawet najmniejsza rzecz, przykrość, nie moge nad tym zapanować a nie chce tych łez , chce powiedzieć co mysle, wyrzucic z siebie podczas rozmowy a nie moge bo łzy łamią mi głos.. Poprostu potrzebuje wiecej asertywnosci, nie potrafie zapanowac nad emocjami i nad łzami:( heh jedni reagują wybuchem krzyku inni jeszcze inaczej a mi poprostu mimowolnie stają swieczki w oczach brrrr jak ja tego nie cierpie. Czasem ze smutku, z przykrosci, ze zdenerwowania, z zazdrosci;/ chodzaca skrajnosc ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo... Gdy ktoś powie coś, co rani mnie, albo po prostu sprawia mi przykrość, to łzy napływają mi do oczu, nie mogę z siebie głosu wydobyć, bo wtedy łzy polecą ciurkiem... Wolałabym się tym nie przejmować, albo po prostu coś odpowiedzieć... A nie od razu łzy i w płacz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci tylko powiedzieć co ja robię. Zaciskam mocno zęby i szcypię się mocno prawą reką w lewą. Tak, zeby bolało. Ten ból paradoksalnoe odgania te \"świeczki w oczach\". Przynajmniej do czasu, gdy jestem sama i już mogę sobie płakać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie:( obojetnie co sie stanie to ja jus mam lzy w oczach i wystarczy np jedno slowo pocieszenia a ja placze jeszcze bardziej:(:( tylko ze aukart lzy nie przeszkadzaja mi w krzyczeniu, placze i krzycze jedoczesnie:( w sumie nie ma dnia bez moich lez i krzyku ( w sumie nawet jak nic sie nie stanie) a nie chce teo, nie chce tak robic...nie chce zeby ktos myslal ze placze aby wzbudzic litosc...chce byc silna...a nie potrafie:(:( ehh:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×