Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 45kgzywejwagi

bardzo szczupłe dziewczyny gdzie kupujecie ubrania??

Polecane posty

Gość 45kgzywejwagi

bo ja waze tylko 45kg przy wzroscie 162 i naprawde trudno mi jest cos na siebie dostac. Spodnie to prakytcznie tylko rozmiar 32 w zarze, w tych wszystkich big starach prawie zawsze sa za duze:( z bluzkami mam mniejszy problem ale i tak nie jest za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna laska wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45kgzywejwagi
idealna nie idealna, ale z kupieniem ubrań jest naprawde problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ważę 45 kg :) terranova, esprit, orsay, new yorker, h&m, mają rozmiar 34 lub xs i najlepiej na mnie leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay ma nawet w swojej
nowej kolekci 32 z tego co widzialam sprobuj przytyc dziewczyno bo tylko wspolczuc (mi powtarzaja wszyscy ze jestem zachudzona a waze 50 kg i mam 165 cm wzrostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnica ale zyciowa
mam takie wymiary i spodnie, rozmiar 26 (jeśli chodzi o dżinsy) kupuję bez problemu (tylko skracać zwykle muszę), bluzeczki i inne, nieduże, to już wogóle bez problemu, wystarczy rozmiar 34, 36, XS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLiLiLiLay
Hm... Ja mam 170 i wage 48kg i wdł mnie wcale strasznie chudo nie wygladam wygladam normalnie wiec nie wiem o co tobie chodzi wdl mnie masz wage ok ciuszki raczejw szedzie powinnas dostac pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wiekiem wszystkie kobiety
przybieraja na wadze ! cieszcie sie swoją"chudością" poki mlode jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 kg
Kupiłam wczoraj śliczne eleganckie spodnie na kant (ale dżinsy też są) w Tally Weil. Rozmiar XXS. W Orsayu niestety wycofali rozm 32, a 34 wisi na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
Mam ten sam problem! Ostatnio myślałam, że się spłaczę jak kupowałam spodnie, wszędzie na mnie wisiały. Oblazłam całą Galerie Kazimierz i nie mogłam trafić na normalne, niewiszące na mnie spodnie. Aż znalazłam śliczne rurki w Cubusie, które mnie normalnie opięły i nie wisiały! A z resztą ubioru to raczej nie ma problemu. Rozmiar XS i już :D Nie ma się czym cieszyć :/ Bo jeśli się jest tak chudym i niskim to się pochlastać można. Ja jem jak głupia a tyje jedynie w brzuchu, reszta nawet nie drgnie. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_tam
z wiekiem niestety nie wszystkie kobiety tyją :(,mam 38 lat ,160 wzrostu i 45 kg,ubrania kupić to dla mnie tragedia,kupilam w terranovie spodnie xs ze sznurkiem i leżą jakoś dzięki niemu i kupilam tam proste,koszulowe bluzki,na lato,od razu 4 sztuki (rozne kolory),bo dobrze leżaly,dzinsy-LEE,w innych firmowych mierzylam,ale to były jakieś mini biodrówki,a nie bede chodzic z wywalonym brzuchem,jak coś kupuje,to zaraz lece z tym do krawcowej,zeby pozwężała,a jak chcę cos ekstra,niestety -krawcowa pozostaje...w innych mlodzieżowych sklepach przeraza mnie natlok ozdób,bo nie bede przeciez sie ubierac w tone cekinów i innych aplikacji,z racji wieku :) i dlatego ze lubię proste rzeczy pozdrawiam chudzielców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też waże 45 kg kiedyś dostawałam spodnie w ravelu, fason który na mnie nie wisial, teraz różnie. w zarze są spodnie na takie chudziny;) i ostatnio kupiłam spodnie w wedanie więc może tam ktoś spróbuje ? a reszta garderoby różnie, bardzo różnie. często lumpexy lub wyprzedaże, koszulki xs czy s na mnie wiszą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 24
Ja też waże 45 kg, najgorzej ze spodniami, jedyna które fajnie leżą to Wrangler i big star tam maja małe rozmiarówki i tylko tam moge dobrac spodnie, utrapienie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam identyczny problem, tylko usiąść i płakać,. wszyscy, którzy nie mają takiego problemu myślą, że to fajne tak wyglądać a to największa zmora. Ja nie mam tendencji do tycia wręcz odwrotnie, a innym dobrze powiedzieć przytyj, a nawet nie wiedzą jaki to może być problem. Niby mówi się o tym że niby wszędzie można dostać ubrania a to graniczy z cudem tak naprawdę, nigdy nie kupuję tego co mi się podoba bo zawsze jest za szerokie, jest bardzo mało sklepów w których sprzedają rozmiary xxs i xs, a jeśli tak to ubrania mi się nie podobają. Nie wiem jak Ci doradzić sama szukam złotego środka, wygląda na to że same musimy zacząć szyć bo nic z tego nie będzie. Dodam jeszcze że mam bardzo dużo lat, żeby komuś się nie wydawało że z wiekiem przytyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem gdzie można kupić sukienki dla bardzo szczupłych dziewczyn, duży wybór uniwersalnych sukienek xxs, polecam :):) https://rozmiar32.pl/kategoria/sukienki-dzianinowe Sukienki w rozmiarze xxs, sukienki w rozmiarze 32 to specjalność sklepu internetowego Rozmiar32.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczupła (60 kg), ale bardzo wysoka (175 cm) i kupuję głownie w necie (nie lubię chodzić po sklepach :P). Z wszystkich nie wymienionych jeszcze sklepów to na pewno www.zoio.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×