Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co byscie zrobily

Co byscie zrobily??

Polecane posty

Gość Co byscie zrobily

A wiec mam 17 lat i mam dziewczyne od 1,5 roku.. Uklada nam sie wspaniale. Moja rodzina tzn. moj ojczym, moje rodzenstwo wyjechalo do irlandii,a ja mieszkam z mama w polsce. I czy wy na moim miejscu wyjechali do tej irlandii,czy wolelibyscie byc tu w polsce i nie rezygnowac z milosci? bo ja wybralem polske i nawet gdy bedzie ciezko to wiem ze mam tu kogo liczyc..na moja dziewczyne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz do irlandii taka moja rada... w naszej polsce nie ma przyszlosci... nie masz 40 lat i rodizny na karku zeby rezygnowac z szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19tkaaa
moze poczekaj na nia i wtedy razem wyjedziecie?? Ty masz szanse.. masz tam rodzine.. jezeli chcecie juz byc ze soba to poczekaj na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co byscie zrobily
zostailabys prawdziwa milosc?? ja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19tkaaa
ja mojego chłopaka nigdy bym nie zostawila.. on na mnie poczeka i wyjezdzamy razem ale na 2koniec Polski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduura
widziałam jak Polacy żyją w Irlandii. Życie toczy się wokół przywożenia papierosów i tego kto ile zarobi jełśi masz szansę pójść tam do fajnej pracy zdobyć wykształcenie itp. to moze i jest sens. Ale w kraju, pomimo głosów malkontentów, też da sięzarobić, czasem nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesssca caffe
ja bym z milosci nigdy nie zrezygnowala! pieniadze to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×