Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodka_Madijka

za szybkooo!!!! pomocy!

Polecane posty

mam problem....oboje bardzo dzialamy na siebie(ja i moj chlopak) i w tym jest problem.Nie mozemy sie ze soba dlugo kochac ,gdyz on zaraz konczy. Mam pytanie czy mozna jakos przedluzyc nasze doznania? Do tego jego XXX jest mały....to tez kolejny problem. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oboje sie bardzo dzialacie na siebie\" ale on szybko konczy ? !! Buhuhhahahahahah !!! Buhahahahuhuhuhuhuhhah !!! To moze ty tez szybko skoncz z nim ? :) Pomoc nadejdzie w nastepnym zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie88
ojoj , slodka_madijka mam ten sam problem ;) co prawda xxx mojego kochanego nie jest mały, wręcz za duży ;] ale też potrafi skończyć bardzo szybko czasem nawet w dwie minuty ;] narazie nie znaleźliśmy sposobu aby temu zapobiec :D razem z nadijką proszę o rady :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie88
oddupczyj się, chyba nie wiesz co to seks :D:D:D:D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, seks to jest wtedy jak preciki kwiatuszka wydzielaja pylek i on wpada w dziurke w tym slupku. A jak sie za mocno kwiatuszkeim trzesie to ten pylek spada za szybko i potem juz go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna niepogoda
to może zróbcie to 2 razy - za drugim chyba nie skończy w 2 minuty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te male kreseczki na linijce to milimetry dziecino, a nie centymetry :) Poza tym pamietaj, ze kiedy mierzysz fiuta, nie wkladaj linijki do odbytu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soxoholiczkaaa.blog.onet.pl
co ty nie powiesz hahaha te male kreseczki to milimery??Naprawde??No popatrz to moj facet ma ich sporo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×