Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziulka 24

Kupno samochodu za granica

Polecane posty

Gość Madziulka 24

Mam zamiar kupic samochód ale za granica dokladnei w Niemczech za ok 5000 euro skode lub fiata Mam pytanie odnosnie wszystkich kosztów bo wiem ze troche jest z tym formalnosci i dodatkowego wydatku Czy ktos moze mi napisac co po kupnie bede musiałą załatwiac ile to bedzie kosztowac i trwac Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda lub fiat za 5 tysiecy
ojro????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
a co nie kupie?? chodzi mi o takie 6 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
nikt mi nie moze odp na moje pytanie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
czyżby nikt sie na tym nie znał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
I nikt nic nie wie na ten temat?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
Mi też się nie chce wierzyć. Nikt nam nie chce pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupisz to na granicy tablice rejestracyjne ( opcja do wyboru tydzien dwa miesiac ) proponuje 2 tygodnie bo sie nie wyrobisz wcześniej , przyjeżdzasz i przeglad droższy niz zwykle bo ok (160 zł) urzad celny - nie wiem jak teraz ja płaciłem za przywóz auta :/urzad skarbowy - podatek , wydział komunikacji ( karta pojazdu - tablice , dowód) - ubezpieczenie w dzień odbioru tablic :) i tyle . Ale ja przywoziłem samochód Hrabinie w październiku rok temu ... nie wiem jak teraz sie to pozmieniało , wówczas najdroższa była akcyza ( urzad celny) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za odpowiedz :) Hrabio a ile tak orientacyjnie wyniosły Cię te wszystkie opłaty ?? bo ja się w tym wogóle nie orientuję a zastanawiam się nad sprowadzeniem samochodu z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przywoziłem az tak drogiego autka ;) akcyjza to bodajże 3% od wartości na umowie :P ( watro było miec dobrą umowę ;) ) w skarbówce bodajże 150 zł , 160 przegląd , 100 tłumaczenie umów , 600 blachy + ksiazka pojazdu , 600ubezpieczenie ( przy 75%znizce )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
dzieki za odpowiedz:) Jesli ktos orientuje sie jak wyglada to w tym roku to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
Nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy od 1 wrzesnia sie zwiekszyly te oplaty ponoc mialo wejsc cos od wielkosci silnika a akcyza ponoc jest nie legalna i chca wprowadzic ta oplate od pojemnosci.Ja kupilam auto i 31 sierpnia szybko jechalam na urzad celny zeby nie placic od silnika bo chodzily pogloski ze to ma wejsc od 1 wrzesnia.Na 11 wrzesnia mam odbior papierow z celnego, dokumenty juz mam przetlumaczone, pozniej podatek trzeba zaplacic, przeglad zrobic, wydzial komunikacji, pozniej ubezpieczenie. Nie kupuj auta bez ksiazki serwisowej.Jesli moge ci doradzic to za 5000 Euro kupisz Astre2 1999rok nie kupuj Fiata.Za 6000 Euro kupisz Octawie ale nie zbyt dobra rocznikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie powinnam
ja przywiozłam polo z Berlina całkowity koszt 1400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie powinnam
oczywiście opłat w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×