Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

nie odcisk tylko cos gorszego /

Polecane posty

zrobilo mi sie na stopie cos podobnego do odcisku..ale to choelrnie boli..jak czasami na tym stane to taki bol jest z enormalnie az kolysze sie w glowie i rownowage trac.,e..czy ktoa z wa smial cos podobego i jak sie tego pozbyl??? slyszalam ze to moze byc od tego z ekosc zle uciska miesien...i ze trzeba to na zywca wyciac u chirurga i z eto booooli bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy wymrozić azotem
chyba masz brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merighold
Na stopach tez moga byc brodawki.Idz do lekarza,wymrozi je i bedzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zwyklego dermatologa wystarczy???? ale jak mi ostatnio wymrazala kurzajke z ust to mi dlubala i bolalo to ;/ a jak mi wsadzi cos w stope zeby to wydlubac to ja umre z bolu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, dzieci mojej chrzestnej wróciły z jakimiś dziwnymi kurzajkami na stopach. Ciotka każdemu na noc w to miejsce przykładała kawałek słoniny i przyklejała plastrem. Rano to jakoś się \"rozcapierzało\" i można było wyciągnąć cały ten rdzeń. Może tego spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wyglada jakby w srodku mialo jakis plyn (takiew rpzezroczyste jest) ale jak to igla dlubie to tam pusto ,nawet plynu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas z tym u dermatologa?czy poprstu do pateki pszlas? pamietas zile to kosztowalo?? bo nie wiem..moze preparat na kurzajki pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi kupiła :) pamiętam, że śmierdziało, miało taki jakby pedzelek ( z plastiku ) nazywało się jakoś .. Acb? Abc? jakoś taka dziwna nazwa. To był 0płyn ogólnie na odciski wszelkiej maści, na brodawki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dry skin
ja malam takie cos kilka lat temu. mialam na pięcie, od razu wedzalam, ze to brodawka. Najperw byla taka mała, ala potem urosła do srednicy 1cm, kulałam podczas chodzenia. Bylam u kilku dermatologów, przepisywali mi jakis badziewia, nic nie pomagalo. Udalam się do chrurga na wycięcie tego, ale w osttanije chwili zdecydowalam sie isc do prywatneg dermatologa. Przepisał mi coś, jakies lekarstwo w płynie oraz puder. Kazał mi wieczorami przemywac ta brodawkę wodą z solą, potem wysuszyc dkładnie suszarką, posmarowac tym lekartwem, zawnąć w bandaz A rano kazał posypac noge pudrem, zeby sie ne pocila(TO BYLO BARDZO WAZNE, NOGA NIE MoGLA SIE POCIC) i w skarpetkę. Zagoło mi się w tydzien Za cholere nie przypomne sobie nazwy tego lekarstwa, ale polecam isc do dobrego prywatnego dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :)) tak sie wybiram,ale moze posportu odwiedze apteke i poprsze cos na brodawki..moze mi sprzedadza bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dry skin
tak, sa w aptece bez recepty, ja je uzywalam, ale mi nic nie pomogły, takie w bezbarwnej buteleczce jakby i bezbarwny płyn z aplikatorem w cenie chyba ok 10 zł a zwykły dermatolog zapisywał mi to samo:O Ale to było jakies 4 lata temu, może teraz jest coś nowego, spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dry skin
a to co mnie pomogło to było na zamówienie do zrobienia ale tanie ok 10 zl tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..bo w domu mialam cos na kurzajki,przezroczyste,w pedzelku wlasnie.. no i mojej mamie na odciski masc specjalna zorbili...ale to mi nie pomoze chyba..dobra..przetsane w tym dlubac i w koncu pojde do apteki,bo to naprawde boli..ostatnio az mnie kolano bolalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
może byc brodawka ale prędzej to modzel, to taki rodzaj odcisku a dokładniej rozrośnięty odcisk wrośnięty wgłąb skóry stożkowym korzeniem. brodawka to trochę co innego. modzel można usunąć samodzielnie po dobrym odmoczeniu nogi, zwykłymi cążkami, wystarczy pamiętać tylko że korzeń jest stożkowaty żeby się nie skaleczyć, wtedy nic nie ma prawa cię zaboleć przy usuwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
a wiesz jak wygląda kurzajka? jak z niej "niechcący" zedrzesz powierzchnię to widać że to taki kalafior, czasami nawet z krawaymi punkikami na wierzchu, bo jest unaczyniona a modzel to taki narastający od dluższego czasu odcisk, jeśli to modzel to bardzo łatwo po dobrym odmoczeniu go wyczuć ile jeszcze możesz się w niego wciąć, no chyba że to kurzaja to sama sie za to nie bierz bo rozniesiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
ten korzeń zobaczysz jak się wgryziesz do wewnątzr najlepiej jakimiś cążkami, to taki stożek, jak się dziabie go to naprawdę da się go tak elegancko wydłutować że faktycznie wychodzi regularna bryła geometryczna. Modzele bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie modzel... tak czy siak,jutro kupie na brodawki cos..jezlei nie wymrozi mi to pojde z tym do dermatologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam brodacid...uz dzxisiaj widze,ze zaczyuna to powoli odchodzic..zrobil sie taki ogromny kag wokol tego i wyglda to teraz jak zwykly odcisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
staraj się nie smarować skóry wokół, tylko to zmienione miejsce to nie będzie boleć. I bardzo ważne żebyś smarowała w miarę systematycznie, żeby ta paskuda nie odrosła. calkiem sprawnie można się tego dziadostwa pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosiu
byc moze to sa tzw. ostrogi,jesli boli cie w piecie-to prawdopodobne....bo bol od brodawki nie promieniuje raczej az do kolana....ostrogi to taka jakby przerosnieta kosc o ostrym zakonczeniu w piecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że to może być.. nagniotek... chyba tak to się nazywało. Strasznie trudno to sie leczy jak sie nie chce wycinać :|. Niby małe ale wkurza strasznie i samo się nie wyleczy. Musisz kupić w taką własnie maść i smarować się nią bardzo regularnie. Troche to potrwa ale z czasem to Ci poprostu przy małej pomycy pazurów- wypadnie. Jeśli masz to co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarowalam brodacidem-skora zmienila kolor..i zorbil sie ten krag..wiec zaczelam to odrywac..niby pozbylam sie calej narosli..ale jest dalej dziura i boli;/ no i jest zmieniiony kolor..kurcze..moja mama mowi ze w koncu sama sobie krzywde zrobie....lepiej bym szla do dermatologa z tym.... boli jak cholera juz prawie chdozic nie moglam dzis..mysle by odstawic narazie ten plyn;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×