Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonk

potrzebuję pomocy

Polecane posty

Gość limonk

witam wiem, że tutaj przychylnie traktujecie nowe osoby :)), więc pozwolę się zwrócić do Was z prośbą o radę, ponieważ nie najlepiej znam się na modzie i zasadach ubierania, chciałam Was zapytać, czy wypada na wesele narzucić na siebie taki mały sweterek (nawet nie wiem czy on ma jakąś nazwę), taki który kończy się pod biustem , ponieważ to impreza daleko ode mnie i jadę tam sama, nie mam ochoty ubierać się w suknie, dlatego wymysliłam czekoladowe błyszczące spodnie i do tego mała bluzeczka, a ponieważ ona bez rękawków to muszę coś włożyć na wierzch, nie chcę takiego samego żakietu bo to już będzie dla mnie za dużo tego świecenia a z drugiej strony żadnego innego ciekawego żakietu nie znalazłam (w którym nie wyglądałabym zbyt "ciotkowato"), tak więc kupiłam ten sweterek też czekoladowy i zawiązywany na taką błyszczącą "szmatkę" (z takiego materiału jak spodnie) proszę o opinie czy taki zestaw wypada włożyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to takiego jest
myślę, ze mozesz...jesli współgra z resztą i ma jakies dodatki błyszczące to na pewno bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam że
spokojnie możesz w tym pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×