Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszędobylska

lumpeksiary wejdzcie na chwilkę

Polecane posty

Gość wszędobylska

w jakie dni mozna chodzić do lumpeksów? w jakie dni sa dostawy? A może polecicie mi jakies fajne lumpeksy we Wrocławiu? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w większości
lumpeksów powiedzą Ci, że codziennie coś nowego dorzucają i jest to prawdą. Jest taka sieć lumpeksów "Odzież skandynawska" gdzie dostawy są w poniedziałek i potem z dnia na dzień cena za kg maleje. Sprawdź sama na Ruskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
dzis byłam w "odzieży skandynawskiej", tyle, że w Lublinie - cena za kilogram wynosiła 45zł! dużo niestety, ale z biegiem tygodnia cena spada do ok.10zł. moim zdaniem to bardzo porządne ciuchlandy, kupiłam tam już sporo ciekawych ubrań, zazwyczaj niezniszczonych, niektóre właściwie nowe, toteż często tam zachodzę. dziś np. kupiłyśmy z siostrą świetne spodnie w brązową krateczkę - takie, jakich pełno teraz w sklepach - i jesteśmy bardzo zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missmarta ---> a gdzie w Lublinie sa te sklepy ze skandynawska odzieza? chetnie tam wpadne i poszperam :) dzieki z gory za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w większosci
lumpleksów nowe dostawy są w poniedziaki - wtedy jest najgroszej, potem cana maleje. Ale ja znam kilka lumpeksów gdzie nowa dostawa jest we wtorki, srody lub piątki wiec to nie reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym sklepie pytajcie kiedy dokładnie są dostawy. Czy są to duże wymiany towarów czy tylko dorzucają coś do rzeczy które juz są. I pytajcie o jakiej godzinie. Prawda taka, że co sklep to inaczej, dlatego trzeba zbierać informacje. Udało mi się ostatnio kupić żakiecik dopasowany ONLY, czarny ze srebrną nitką, za 7 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LarwaMariolka
A ja ostatnio kupiłam sobie koszulkę z Benettonu, bluzkę z h&m (boska, takiej nie widziałam tutaj w sklepach), spodnie z Morgana jeansowe ( 5 zł z metkami :)))) na ONLY często można trafić :)) uwielbiam ciucholandy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egi5
A gdzie w Gdańsku są fajne lumpeksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zateza
W Lublinie skandynawska odzież /tak się reklamują/ jest w sklepie na Jasnej -ale wejście od Wieniawskiej. Sklep duży i muszę przyznac, ze byłam tam już dawniej kilka razy i nic nie kupiłam.Ale może teraz mają lepszy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na nadbystrzyckiej -pierwszy raz byłam ciuchy w smiesznych cenach, duzo bardzo odziezy na czasie, nie zniszczona,w srody i czwartki towar-na przecie polibudy tam gdzie byla pizza hut naprawde polecam ale rano jak otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sghjoi
Ala zero a piszesz o Wrocławiu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
tak, jak napisała zateza: na wieniawskiej, wchodzi się z takiego podwóreczka. moim zdaniem towar mają niezły, w dobrym stanie, rzadko trafiają się ubrania zniszczone czy brudne, sporo firmówek. i, co wazne: w sklepie nie śmierdzi takim typowym ciuchlandowym zapaszkiem! na nadbystrzyckiej nie byłam bo to daleko ode mnie i nie po drodze. za to często wpadam do dwóch lumpeksów na lubartowskiej, już kilkakrotnie kupiłam tam fajowe ciuszki (np. wczoraj - bajeczny szlafroczek o kroju kimona, z takimi szerokimi rękawami! niemal nowiutki! jestem zachwycona!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×