Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki se jeden...

uwielbiam

Polecane posty

Gość taki se jeden...
ale to nie tylko o to chodzi ze na taka trafiłem....mnie poprostu podnieca widok cipki z wystającymi wagami....a takie bez są dziecinne...a pedofilem nie jestem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
nie mozesz mysleć w kategoriach pedofil myśł w kategoriach przyjemności ciasnego ciepła na twoim penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia hyzia zyziaja
oł dzizas! napisał wyraznie ze jego taka cipka nie podnieca.. dlatego moze miec nieudany sex. pomysl.. czy Ty bys była zadowolona gdyby facet miał fiutka na 2 cm i wałki tłuszczu na brzuchu???? mnie osobiscie by taki nie podniecał i nie miałabym satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
no własnie, jak takie wargi opatają mojego peniska to jest dopiero przyjemność!!!!!!!obiety nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy jak facet je czuje!!!!!!!!co tam, myslcie co chcecie, ja wiem co jes dla mnie dobre.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska bez motylka
a ja popieram!! Bo mnie tez nie podnieca widok penisa ktory ma mniej niz 18/19cm, nie jest idealnie prosty kiedy stoi i delikatnie zwezajacy sie ku główce, nie ma koloru reszty ciała, tylko jakis ciemny, czerwonawy lub w innych blizej nieokreslonych barwach oraz otaczaja go nieprzyciete, obrzydliwe włosy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
matko... nie chce mi sie juz tłumaczyc...poprostu napisałem co mne jara i tyle i róbce sobie z tym co checie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
ale jesteś nerwowy jestem po twojej stronie nerwusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
masz do tego prawo...swojego penisa nie bede oisywał bo to nie ten temat:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
wystajace wargi przeszkadzaja w czasie DOBREGO RASOWEGO sexu (tarcie, ciagniecie, zawijanie)dlatego tez zdecydowalam sie na zabieg i nie załuje.jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
spokx, ale panie sie tutaj na mnie rzuciły...no fakt ylko te które pisza ze maja malutkie wargi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
kiniaaa ale w czasie podniecenia jest wszystko jedno tarcie jest odpowiednie bo jest odpowiednie smarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
te krótkopwargowe sa bardziej atakujace wściekłe czy co? jakas flustracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
taaaaaaa?????a moe kobiety mówiły że o chyba przez bte wargi odczuwaja wiecej przyjemnosci...wkoncu wiecej wrazlwg ciałka do pieszczenia...ale nie wiem jak to dokładnie jakto jest wiec sie nie wypowiem....a jesli chodzi o jakiekolwiek operacje to naprawd was nie rozumie,....objaw głupoty i pustki w głowie. sorry!!!!!!!!!!!!ale tak myśle...ludzie wy nie wiecie co to znaczy chowoba, oberacja i problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
no coz, ja wiem o czym mowie. co z tego ze jest smarowanie jak cos ci sie ciagnie w ta i spowrotem. ja mowie o swoim doswiadczeniu innym moze sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
chyba im troche zal ze nie sa az tak bardzo podniecajace..wiadomo ze dla swoich gosci tak. jak ktos kocha to nie zwraca uwagi na takie szczególy...ale ja mowie ogólnie ze widok takich cipek jara wiekszosc faetów...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
ale i tak mimowszystko byłam przywiązana do swoich wystających warg:( dlatego kazałam lekarzowi zapakować te obcięte, teraz je trzymam w prózniowym pojemniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
taki se jeden chyba popijasz bo trac a ci sie litery ja kiedys tak piłam i pisałam na drugi dzie przeczytałam co za głupoty wypisywałam to wygladał tak:n,ckjhldhvh hfjlblgj;nl j,ljnk.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.;.; az dziwne ze ktoa ze mna rozmawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
kiniaaaa chyba żartujesz to trioche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
no wiesz kiniaaa, nie jestem w stanie sobie wyobrazic tego co czujesz w czasie sexu lemoje laski mowily ze uwielbiaja, nawet mocniejsze peszczoty tych czesci ciala.....ciezko jest mi sobie wyobrazic ze to moze przeszkadzac....moze lepiej zmienic pieszczoty i pozcje niz odrazu dac sie ciąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
ale mi chłopak kazał :o a ja nie załuje wcale, bo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
elton rzucil na poczatek piosenke ktorej nie znam:) niefajna:) ale jestescie zlosliwi:) w ktorym momencie kogokolwiek zaatakowałam? napisałam, ze to głupie uogólnienie i to wszystko. i tego się trzymam, ale niech sobie kolega autor i 555 i kto jeszcze chce mysli co chce:) przeciez nie rzucam sie na nikogo ze swoim zdaniem. Wydaje mi sie po prostu, ze to logiczne, ze bzdurą jest stwierdzenie, ze kobiety z niewystajacymi wargami sa zimne w lozku i maja mniejsza przyjemnosc z seksu:) no zastanówcie sie sami...:) zreszta zdecydujcie sie na jedna wersje bo kolega autor pisze o pustocie i głupocie o ktorej swiadczy zabieg kini,bo sa choroby, nieszczescia itd, a kolezanka 555 pisze o frustracji z powodu takiej a nie innej skorki miedzy nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
podszywaczom przypominam, ze jutro koncza wam sie wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
uuuuuuuuuu to była zwykła prowokacja nie ma wiekszego znaczenia kto jak jest wyposazony to tylko kwestia naszych upodobań i widzi mi się nie naśmiewam sie z babek z krótkimi wargami to tylko tak moze z zazdrości ze nie mam czegos innego , wiesz zawsze pragniemy czegos czego nie mamy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
hej uuuuuuuuuu ale ja juz pisałem ze o sobie mowie, a poza ty to kazy kazdego może podiecac:) operacje mimo wszystko to głupota!!!!!!!!a tym bardzie dla faceta...kinia jesli on tego chce to cie nie kocha takiej jaka jestes...poprosu chce z ciebie zrobic taka która mu se spodoba....za jakis czas powie zebys biust sobie zooperowała itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
taki se jeden ile mas z lat bo do rzeczy gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a ja sobie skromnie powiem, ze nie chciałabym miec innej cipki :) aczkolwiek do cudzych nic nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se jeden...
a 29.....brawo uuuuuuuu!!!!!1o to chodzi zeby byc zadowolym z sebie iwłasnego ciała....a teraz zmykam bo moja pani motylkowa u mnie bedzie za 5 min:)...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary ale jary i to nie są...
...czary... widze ze popularny ten temat...mnóstwo tu fotek z takmi cipami np ta http://www.erofotka.pl/Fotka.php?fotID=0 a mnie sie takie nie podobaja!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary ale jary i to nie są...
...czary no bo chyba nie wygada fajniusio ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×