Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kozaczkowa

Czy we wrześniu można chodzić w kozaczkach??

Polecane posty

Gość Kozaczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od pogody
jesli jest zimno to mysle ze mozna:) ale nie w takich typowo zimowych kozokach ale lzejszych kozaczkach takich bardziej jesiennych:) do spodnicy mysle ze bedzie bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież we wrześniu to się
jeszcze w krótkich spodenkach chodzi. Po co kozaki? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od pogody
jak jest zimno to tez chodzisz w krotkich spodenkach mimo ze miesiac nazywa sie wrzesien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież we wrześniu to się
To zależy co kto rozumie przez zimno. Bo ja przy +10 stopniach bez problemu mogę chodzić w krótkich spodenkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od pogody
no ja przy 10 stopniach nie chodze w krotkich spodenkach:P ale mam niskie cisnienie i jest mi ciagle zimno wiec moze nie powinnam sie wypowiadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
To pytanie jest bezsensowne :o To tak, jakby pytać- czy mogę o tej godzinie zjeść jabłko :o Nikt Ci nie zabrania chodzić w kozakach we wrześniu :o Noś co chcesz i kiedy chcesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahsghs
Przeciez nawet w lato chodzis sie w kozaczkach! Takie specjalne z cienkiej skorki, letnie. We wrzesniu smieszą mnie panienki jak jest 15 stopni a one buciki letnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnie kozaczki :D A to dobre :P Mnie za to śmiesza panienki, które przy 30 stopniowym upale gotują się w "letnich" kozaczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie ale
najlepiej w połączeniu ze skórzanymi / skóropodobnymi spodniami i mni spódniczkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można , tylko nie w zimowych w tym sezonie jest mnóstwo kozaków na jesień i nie jest w nich gorąco , tyle , że trzeba kupić porządne ja mam z zary i mogłabym w nich chodzić w upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie takie ..........biale kozaczki z numerkiem i takimi tam to chyba dla TIRówki ....... jak kozaki to porządne ze skóry - o takich mówiłam , nie o plastikowym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie to samo
a wlasnie ze do jeansowsuper sa boze, ale wy jestescie bo jak ktos zalozy biale buty to juz tirowka gratuluje szerokich horyzontow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz takie buty były przez chwilę modne chyba kilka lat temu i też lepszej jakości te , to plastikowe tanie gówno -idealne do ogromnych tipsow , różowej bluzeczki i kolczyka w pępku i obowiązkowo należy zatrzasnąc się w solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie to samo
ales ty rozwinieta no powinszowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrakis ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale sa już niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe znajdz z numerkiem 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Mieszkam we Francji, tu wiosna i jesienia kiedy jest tak do 10 stopni duzo dziewczyn i eleganckich kobiet chodzi w kozaczkach, ale takich fajnych, zamszowych, bezowo - brazowych, troche takie w "kowbojskim" stylu, pewnie za jakis czas ta moda przyjdzie do Polski... Ale te kozaki na zdjeciach - tragedia, o nieeeeeee :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marseille ta moda już u nas jest :) tylko ta połowa kobiet , które widzą cokolwiek poza stadionem dziesięciolecia za niż nadąża:) kowbojki zamszowe i skórzane -jakie chcesz były już jesienią w zeszłym roku w każdym sklepie :) moje już dochodzą do punktu , kiedy trzeba je wymienić na szczęscie nie jesteśmy aż tak do tyłu , tylko większa częśc naszej ulicy jest niestety ciągle w rózowym świecie lat 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Hehe, to dobrze, no widzisz widocznie mam skrzywiony troche obraz Polski :D Pewnie dlatego ze pochodze z dosc specyficznego miasta i jak przyjezdzam tu do kraju to niestety na ulicach delikatnie mowiac niektorym brakuje klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe lato
dziewczyny a jak wy spodnie wkladacie w kozaki? czy to musza byc spodnie rurki czy jakies "specjalne" szersze kozaki? bo ja nie moge upchnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×