Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca dobrego wyjscia

Studniówka- sukienka vs figura...

Polecane posty

Gość szukajaca dobrego wyjscia

niektórym napewno nie bedzie chciało sie czytac...nie wiedziałam nawet ze sie tak rozpisze..ale jesli któras ma chwile i dobre serduszko;) i mogłaby coś doradzić..to bardzo byłabym wdzięczna.... hmmmm zaraz posypią sie komentarze ze lato jest a ja już o studniówce mysle..no ale czy któras z nas o tym nie myslała wczesniej niż na miesiąć przed? Szczególnie gdy chciała sie podobac a nie czuła rewelacyjnie ze swoim wygladem i figurą? no właśnie..ja tak mam..pracuje nad soba...odchudzam sie..postanowiłam ze sie wezme za siebie..zadbam o ciało i dusze tez ;) ale wiem ze nie wszystko da sie zrobic....ze mimo cwiczen i diety moja figura nadal bedzie miałą duze niedociągnięcia i tu pojawia sie pytanie.... ---->jaka sukienka dla mnie zeby zatuszowac to co beeeeee..a pokazać to co ładne i co moze być atutem (o ile takie mam)? mysle ze jestem dosc duza...174cm, 71 kg wagi..która sukcesywnie spada :) koszmarem jest dla mnie płaska szeroka pupa, duże biodra ale w cale nie bardzo zaznaczona linia talii...grube nogi (niestety od zawsze..od samego urodzenia :( ) ..mam szerokie plecy..ogólnie jakas taka szeroka ;) uważam ze mam nawet łądne ramiona...ale tez małe piersi...malutkie.... i sie tak powoli zastanawiam jaki krój sukienki mógłby sprawić bym wygladała -lżej -smuklej -bardziej proporcjonalnie jakie kolory? jest mi dobrze w niebieskościach, fioletach i szlachetniejszych zieleniach-takich butelkowych,...nie jasnych..ale moze powinnam wybrać czerń? jakieś drapowania przy biuście by odwrócic uwage od dołu i powiększyć go nieznacznie? co z ramionami..jaki dekold ...ramiączka czy wiązanie na szyji? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca dobrego wyjscia
wklejajcie linki sukienek moze... jelsi macie jakas wizje ale nie mozecie podeprzeć zdjeciem to mzoe znajdziecie cos podobnego an stronach zagarnicznych...wpiszcie w wyszukiwarke PROM DRESSES i wyśiwetlaja sie fajne stronki z sukienkami na te amerykańskie bale kończące liceum.... ja osobiscie preferuje zwiwne sukienki..takie jakby dla romantyczki..niekoniecznie na kole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wg mnie to mozesz
spokojnie zalozyc ciemno-zielona kiecke, dobrze by bylo gdyby byla szyta w lekki trapez (ukryje nogi, biodra i pupe), a w talii byla szyta np w jakis skos, lub szpicem (wysmukli talie), na biuscie powinna miec drapowanie (powiekszy), nie powinnas odkrywac plecow, dekold dosyc gleboki, w szpic (pod warunkiem ze nie masz zbyt dlugiej szyi ;) ) too tak w krocie co pomoze ci zatuszowac jakie mankamenty tylko nie wiem jak to w calosc zebrac, ale moze przejdz sie do jakiejs krawcowej i spytaj czy potrafilaby uszyc cos takiego i zeby to mialo sens a i skoro sie odchudzasz nie kupuj wczesniej kiecki bo pozniej moze okazac sie za duza i skoro masz troche czasu jeszcze to pocwicz troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
uszyj u krawcowej jak chcesz i po klopocie. tak jak u gory ci radzi. ja szyje :) nie dosc ze taniej to mam wszystko jak chce :D a tez nie mam perfekt figury, typowa grucha ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem że
te dwa linki - fajne sukienki, myślę że w sam raz dla ciebie, tylko błagam nie w takim kolorze, lepszy czarny lub gorzka czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca dobrego wyjscia
ja tez taka gruszka własnie...ale z t=dośc szerokimi ramionami...hmmm... mysle ze szycie u krawcowej to dobre posuniecie..tylko wąsnie musze wybadac jak ona powinna wygladac taka sukienka.... wtedy bede mogła jakoś zdefiniowac co chce.... nie..róż raczej nie..prędzej fiolet, zielen lub głeboki niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wg mnie to mozesz
ciekawe ile to kosztuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornellie
Do o jacie- cudna ta sukienka, ktora znalazlas :) Chcialabym taka mieć, tylko nie wiem gdzie bym w niej chodzila (na czerwony dywan jeszcze mnie nie zapraszaja :P) Ale nie jestem pewna, czy ten kroj dobrze by wygladal na wiekszej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca dobrego wyjscia
Gość Angelelelele
Z tych wysztskich sukienek to wydaje mi sie, ze najodpowiedniejsza bylaby ta http://www.promgirl.com/shop/dresses/viewitem-JE137812 A ja widzialam ostatnio sliczna sukienke i wydaje mi sie ze znakomicie by do Ceibie pasowała ale nie jest za bardzo taka balowa :) ... tylko po prostu na wieksze wyjscia. Dekold miala taki sam jak ta powyzej czyli obcieta nad biustem bez ramiaczek... prosta nigdzie nie rozszerzana, przed kolanko. Pod biustem miala tasiemke z kokardka. Była brazowa w biale grochy :) Tasiemka satynowa, jej kolor ciemniejszy niz sukienka... Na cene niestety nie spojrzalam, a widzialam ja w Tally Weijl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wg mnie to mozesz
najladniejsze sa ciemnozielona i czarna, z tym ze ta pierwsza powinna byc lepsza na twoja figure, no i fantastyczny kolor ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×