Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corinne

Problem ze spodniami

Polecane posty

Gość corinne

Mam odwieczny problem z kupnem spodni. Dziś złaziłam całą giełdę w Lublinie i nic nie kupiłam. Wymyśliłam sobie że chcę czarne lub brązowe biodrówki z grubszego materiały z kieszeniami na pupie i z przodu, lekko rozszerzane, mogą być z jakimis haftami. I był takie, tylko rozmiaru nie mogłam dobrać :o a to za długie a to za szerokie z pasie, a to mi odstają jakoś z przodu... no makabra.. nic nie mogę kupić :/ W pasie mam 71cm a w biodrach 93, 170cm wzrostu. Jestem jakaś niewymiarowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje
ja tez mam problem ze spodniami odkąd pamiętam i w sumie zapomniałam juz że to mój problem, bo sie przyzwyczaiłam... nienawidzę kupować spodni a jak już muszę to i tak zawsze kupuję i przerabiam... u mnie pasuje długośc, bioderka, ale w pasie...nigdy jeszcze nie znalazłam odpowiedniach..zawsze muszę zrobić parę zastawek i już..to wychodzi nawet sporo bo talie mam taką że mój facet rękoma mnie prawie obejmuje, ale za to bioderka sa...większe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa00
Tez mam ten problem. A wlasciewie mialam. Odkad zaczelam odwiedzac sklepy Lee, Wrangler, Levis etc problem zniknal. Zamiast 10 par spodni mam 2 porzadne. Zawsze gdy kupowalam na gieldzie czy rynku to wogole byla pomylka, a to za luzne a to za krotkie. itd. Powiedzialam dosc i teraz za to mniej mam ubran ale za to postawilam na lepsze na marke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
No ja tez planuje wybrac sie do jakiegos markowego, moze cos trafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
zuzka i nie masz problemu ze spodniami? ;) swoja droga to ja wiem, ze jestem wymagajaca i mam dziwny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mewa00
Najgorsze jest w wyborze spodni 2 kwestie : Wymiary,rozmiary i styl, gust ktory mi odpowiada. jesli widze ze spodnie sa w moim typie i akurat rozmiarwo ok to kupuje je bez zastanowienia nie patrzac na cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×