Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aalberta

za szerokie kozaki w lydce

Polecane posty

Gość aalberta

to jest moj problem nosze 40 a ten rozmiar jest na mnie zdecydowanie za szeroki w lydce (174cm/46kg), bardzo lubie chodzic w spodnicach przez caly rok, takze jesienia i zima, ale pomimo rajstop kozaki mocno odstaja. jak uwazacie czy to wyglada ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
przeciez kozaki odstające w lydce są teraz hitem sezonu! dlatego odstają zebys mogla w nie wlozyc np. spodnie rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
nawet jak wsadze spodnie rurki to odstaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
kozaki odstajace w łydce :(( obrzydzenie . spodnie w kozakach , fatalne. Jeszcze berecik z antenką , pikowana kamizela i wio do wideł :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
aalberta:) nie daj się oglupiuć bierz butki pod pachę i gnaj do szweca . Mam ten sam problem i dlatego nie znoszę zimy :(((( Czy ktoś pomysli o tych zgrabnych , szczuplutkich łydeczkach? Producenci obuwia to do WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem:/ to strasznie wyglada bleee...a najgorzej jest jak sie znajdzie naprawde fajne kozaki, a one odstaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
patrze ze to szerszy problem. a szewc moglby mi zwezic te kozaczki bez szkody dla fasonu ( wiem ze to zalezy od buta, ale czy komus sie to udalo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurki
nie tylko takie spodnie są modne w tym sezonie i wogóle nie do każdego pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matko ile ty ważysz
????????????????????????? 46kg przy takim wzroscie to ja dziwię sie ,że w ogóle masz siłę stać na nogach, a co dopiero chodzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
dziekuje za troske. A chodze i to calkiem niezle, a jak nie mam sily chodzic to sobie podpelzam kawalek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma inny problem
mam za gruba lydke :( i kozaki mi sie nie dopinaja :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale dlaczego
nie jestem gruba, ale mam bardzo umieśnione nogi (jeżdżę bardzo dużo na rowerze) i wszystkie kozaki są na mnie za wąskie w łydkach, wszyyystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
dziewczyny poczytajcie sobie!naprawde szersza cholewka jest po to zeby rurki wlozyc do niej i to jest supermodny look w tym sezonie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmodniej jest ważyć
tyle co wróbel będąc żyrafą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
to nie jest temat o tuszy tylko o koazakach i pytam ponownie : Dziewczyny czy to nie wyglada dziwnie kiedy zakladasz koazki do spodnicy i one tak strasznie odstaja w lydce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
prawda jest taka, ze nie, nie wyglada to dziwnie pracuje z jedna modelka i ona tak ma, bo ma chude lydki, a ubiera sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
aalberta .. to nie wyglada dziwnnie :( to wyglada obrzydliwie!!! modelki są jak małpy ,noszą to w co je ubiorą :(( człek ma rozum po to by sam wiedział co jest dla niego najlepsze ... to ma odniesienie rownież do mody. Odstajace w lydce kozaki :(( a moze w zamian gumofilce ? przynajmiej bedzie taniej a efekt ten sam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe dziewczyno , przytyj z leksza :) ja sama mam 174cm i waze 54 kg , czasem 52 ;) i wszyscy mi mowia ze jestem za chudA, .....!a ty wazysz 46!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×