Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wdowa_po_leninie

Beznadziejna szkoła

Polecane posty

Gość xxxz
Nauczycielka---> jakie klasy mam jeszcze nie wiem, ale tez chcę do mojej poprzedniej szkoły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo -------
nie martw sie, ja tez ryczałam po pierwszym dniu szkoły, a teraz jak wspominam, to nigdy bym nie zamienila moje klasy na inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxz
Moim zdaniem gimnazjum to jedna wielka pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz chodzę do 3 gim (naszczęście) ale za rok będe przeżywać to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianin
Gimnazjalistom na kafeterii mówimy stanowczo: NIE! Mało macie for dla nastolatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaja
boze nie wiedzialam ze tu tyle gimnazjalistow:o znajdzcie sobie jakies forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
czyli jestes w pierwszej gim czy LO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na grzybka
zrobili nam to gim. w 6 klasie pods. czułam sie najlepiej, a tu przenosinki. jestem w 2 kl. gim. w nowej klasie, gdzie prawie nie znam nikogo. mam nadzieje, ze dobrze bedzie. 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co? To może wy sobie znajdźcie jakieś inne - np dla takich jak wy:o:o:o, którzy uważają się za super-extra-mega dojrzałych ludzi:oA nie raz się zdarza, że to dziecko jest odpowiedzialne za rodzine itp, a rodzice piją, chlają i kończą przewaznie w rowach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz gimnazjalisci na tym forum wypowiadaja sie madrzej niz staruchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaja
tjaaa... czyli forum 15ki, pokoj patologia..? poprostu od razu kojazy mi sie to z 15latkami ktore zakaldaja potem topiki czy nie sa w ciazy. taaakie dojzale są:o co do szkoly jak szlam do LO to tez tak mialam, i szczerze powiedziawszy nie zmienilam zdania przez nast. lata tak m isie trafilo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie zauwazylas shorty
ze to tylko Wy (osoby ktore maja po 15 lat) uwazaja ze wupowiadaja sie madrzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie zauwazylas shorty
*wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaja
shorty--> to ze ktos jest powyze gimnazjum, t nie znaczy ze jest staruchem!:o przestan :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat, nawet do gimnazjum nie chodzilam nigdy, nie ten rocznik :D sa rozne 15 latki, nie uogolniajmy :D ale wole jak np debilny topik zalozy 15latka bo jej mozna wybaczyc, jeszcze dorosnie, niz jak zalozy go 30latka, takiej to juz nic nie pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli wszystkie 15latki wrzucane są do jednego worka pt \"Mam 15 loat rucham się co 15 minut jestem w ciąży z wszystkimi chłopakami z osiedla i na dodatek rzucił mnie facet i pokłóciłam się z kolezanką na temat koloru jej tipsów\" Wielkie dzięki:o A nie zauwazylas shorty - A nie zauważyłeś, że w polityce są dorośli (więcej chyba nie muszę nic mówić) winni różnych tragedii są przeważnie dorośli (bo się szanownego dupska nie chciało ruszyć i czegoś poprawić:o) biją i maltretują dzieci dorośli (wiadomo jak jest) i stwarzają przeróżne machlojki o których co 5 minut słychać w telewizji też dorośli! I kto tu jest niedojrzały:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaja
aha shorty zwracam honor:D poczulam sie staro:P wdowa--> stronie od generalizowania, moze rzeczywiscvie nie wszystkie tak pisza ale 90% topikow zakladanych przez 15ki sa o tej wlasnie tematyce:o a to co napisalas , to jeszcze tego brakowalo zeby dzieci robily takie rzeczy! chociaz po tym co sie ostatno slyszy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaja
ja mialam gimnazjum:o tez milo nie wspominam to jest najglupszy okres w zyciu, w liceum bedzie fajniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie wrzucalam do jednego wora i nie powiedzialam ze dorosli sa wspaniali, cyba pomylilas osoby. i powtorze sie - wole by 15latka zalozyla glupi topik niz jakby miala to zrobic baba po 30 :D a topiki o ciazach to na bravo.pl glownie sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×