Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny facet

Czy rzeczyiscie trzeba byc przystojnym aby miec dziewczyne ?

Polecane posty

Gość Smutny facet

Ostatnio odnosze wrazenie ze jak ktos jest przecietny czy wrecz brzydki to dziewczyny nie zwracaja na niego uwagi. Mam kolegę - bardzo przystojnego. Jak z nim ide widze jak dziewczyny spogladaja na niego i usmiechaja sie. A jak ide sam i usmiecham sie to dziewczyny albo nie reaguja albo zwyczajnie odwracaja spojrzenie... To boli i to bardzo... Czym ja jestem gorszy od niego ? Tym ze nie jestem tak przystojny jak on ? Urody sie nie wybiera... Wiem ze mam fajne wnetrze, osobowosc, no ale brak mi jest wygladu... Ciezko tak zyc uwierzcie mi :-( A tak bardzo chcialbym kochac i byc kochanym.... ech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek upewnij sie czy jesteś naprawde taki paskudny czy przeciętny :D Może tylko tak Ci się wydaje:) Może to tylko paskudny uśmiech :classic_cool: Umieść na fotka. pl troche zdjęć i zobacz jaki bedzie wynik:D:D:D Jak będziesz miał powyżej 9,80 to może nie jest tak źle:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie trzeba byc przystojniakiem...najwazniejszy jest fajny charakter. Musisz zrekompensowac braki w wygladzie. musisz byc zadbany, wysportowany - tzn bez miesnia piwnego, dobrzeA co do wygladu - jak pisze dea, ubrany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
Mam mala nadwage bo przy 177 cm waze 105 kg mimo ze tego tak nie widac po mnie. Mam ponoc sympatyczna ciepla twarz tak mowia mi ale niesttey na prawde nie mam szans....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba
Byłam oststnio na duzej imprezie.Kobieta młoda,piękna,z męzem o głowę mniejszym i nieciekawym,patrzyła w niego jak w obraz Druga para-ona po prostu extra,on łysy gruby i niewielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
Jestem zawsze czysto i schludnie ubrany, nigdy nie mam pogniecionych ubran, uzywam ladnyc perfum, bardzo dbam o higiene wiec wlasciwie nie mam nic takiego do zarzucenia poza ta mala nadwaga... Ale czy to mozliwe ze przez nia nie powodzi mi sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bredzisz
mam kolege z nadwaga, wspaniały człowiek. a kiedy sie usmiecha jest po prostu sliczny. :)Ty też na pewno nie jesteś brzydal, wydobadz z siebie piekno, kazdy je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd to nie wszystko. Ważne są też pieniądze :D Mimo wszystko dziewczyny nie lubia jak facet zarabia mniej niż one same ;) Na trzecim miejscu jest rozmiar penisa i umiejętnośc posługiwania się niem, a zaraz potem osławiony wszędzie \"charakter\" Tak więc widzisz że zanim zaczniesz ubolewac nad sobą popracuj nad punktem 2 i 3 a zapewniam ze osiągniesz sukces ;) Z najlepszymi zyczeniami Bershka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba
Pozbyj sie najpierw kompleksów,to podstawa.Pewny siebie facet przyciaga kobiety,wcale nie musisz chudnąc,polub siebie. Nie wiem jak Cię odbieraja różowe panienki,bo ja niestety obracam się tylko w towarzystwie wykształconych kobiet dla których wygląd nie ma specjalnego znaczenia-podstawa to mózg:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nadwaga?:Obiegusiem lec na silownie i wcaleniejest najwazniejsza twarz a jesli ty nie akceptujesz siebie to inni tez tego nie zrobia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłownia nic nie da:O 20 km jazdy rowerem codziennie:D to co innego.To na pewno by cos dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
ale ogólnie to akceptujesz życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczna23
J tam nie wiem, moj face mi sie fizycznie nie podobal od poczatku, no ale charakter ma taki, ze mnie przekonuje, zakochalam sie , wzielam go na diete i teraz juz mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
ja potrafie jezdzic po 100 km dziennie mam gorsza przemiane materii po prostu staram sie byc optymista ale jesli 12 z kolei dziewczyna mnie ignoruje to chyba cos znaczy prawda ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole walki trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
jesli chcecie moge tu zamiescic swoje zdjecie... i sami ocenicie, choc nie wiem czy to dobry pomysl bo zaraz sie znajdzie wielu "przyjemniaczkow" i wyzwie mnie od tlustych swin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i go zdolujesz
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa turystka
Pisałeś tu już, autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny nie pokazuj wysmieja Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli nie zwrocilabys na niego
uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie 100 razy gorsi
mają ładne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
cwicze, staram sie zdrowo odzywiac ale efekty sa mizerne... dea - sama przyznaj ze jakbym chcial sie z Toba umowic powiedzialabys formulke jaka slysze caly czas PRZEPRASZAM ALE NIE JESTES W MOIM TYPIE... prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole walki trzeba miec
i ma to byc widac po facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli on nie moze zrzucic
wagi bo ma genetyczna wade to co ma do konca zycia byc samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny facet
dea - nadwaga w wiekszosci jest wynikiem niewlasciwiego odzywiania to prawda, jednak sa osoby ktore sa otyle niezaleznie od siebie ja niestety chyba zle sie odzywiam i wiem o tym bo nie choruje wlasciwie na nic wiec mozna powiedziec ze to moja wina... z tym, ze mi teraz strasznie ciezko sie pozbyc tego ciezaru mimo ze sie staram, a Ty bys mnie odrzucila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro to nie jest wada
genetyczna to posluchaj dei i wez sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×